Dizi Özet

Masum 250. Bölüm Özeti 27 Kasım Umang’ı Kim Öldürdü

Masum 250. bölüm özeti 27 Kasım Cuma. Gopi’nin Umang’ı öldürmediği netleşecek. Şüpheler Tirpti’yi işaret eder. İşte Masum 250. bölüm özeti sizlerle…

Masum 250. bölüm; Kinjal’in Urmila’ya Kokila’nın çağırdığını söylemesi ile başlar. Urmila küpesini sakladığı yerde olmadığını fark ettiği için panik olur. Kinjal de “Eğer gitmesen Kokila annem buraya senin yanına gelecek” deyince, Urmila mecburen Modi konağına Daval ve Kinjal ile birlikte gider.

=> Masum 251. Bölüm Özeti için lütfen tıklayınız (Bir sonraki bölüm)

Urmila Modi konağına girer girmesi Kokila’nın elindeki kayıp küpesini görünce şok olur. Daha Kokila bir şey demeden “Ben katil değilim. Umang’ı ben öldürmedim” diye yalvarır. Urmila da neden Modi konağına Umang’ın odasına girdiğini anlatır. Umang’ın altınlarını soymak için odaya gittiğini ama birisinin geldiğini duyunca saklanmak zorunda kaldığını, bu sırada küpesini yere düşürdüğünü söyler.

Masum 250 resmi

Kokila Umang’ın odasına gelip onu öldüren kimin olduğunu sorar. Ancak Urmila korkudan saklandığını ve kimseyi görmediğini sadece Gopi ile Umang’ın kavga ettiğini balkonda terasta duyduğunu söyler.

Masum 250. bölüm özeti Başlıyor!

Korkudan terasa saklandığını bu sırada Gopi ile Umang’ın kavga ettiğini söylemesi, Gopi’yi katil damgasına bir adım daha yaklaştırır. Radha da aynı evde. Gopi de doktor raporu ile Modi konağında. Radha bu fırsatı değerlendirip, Umang’ın büyük portesini yapıp, Gopi’nin odasına götürür. Gopi’ye katil diye bağırır. Raşi Radha’yı evden kovmaya çalışır. Lakin Kokila buna müsade etmez.

Bu arada polis elinde katile ait olduğunu bildiği saat ise Kinjal’in saatidir. Ancak Kinjal saatini Modi konağın da unuttuğunu düşünse de bir türlü onu bulamaz. Kokila da polisin elindeki saatten bahsedince Raşi de Kinjal’in Umang’ı öldürebilme ihtimalini Daval’a anlatır. Olay iyice Arap saçına dönmeye başladı.

Masum 250 Özet - Modi konağında parmak izi alınır

Kinjal sütü kaynatır ve bu sırada kendini yakar. Urmila da gelip Kinjal’e kızar. Kinjal de sinirini Urmila’dan çıkarır. Daval ikiliyi arılaştırdıktan sonra Umang’ı Kinjal’in öldürme ihtimali aklına gelir. Kinjal’i hapse girmemesi için kendisini feda eden Daval, kendi mendilini ve yüzüğünü olay yerine bırakıp, olay yerinin deformasyona uğrağını polise gizli numaradan ihbar eder.

Polis Umang’ın öldürüldüğü odayı yeniden inceler. Bu sırada Kokila Daval’in mendili ve yüzüğünü görünce polisten önce alıp, büyük bir felaketi önler. Polis de olay yerinin bozulmadığına kanaat getirip evden ayrılır.

Masum 250. Bölüm Özeti

Masum 250. bölüm özeti; Kokila Şah ailesini yeniden Modi konağına çağırır. Daval suçlu gibi davransa da Kokila Daval’ın bir kimseyi öldüremeyeceğini çok iyi bildiği için şöyle der.

“Umang’ı Gopi’nin öldürmediğini çok iyi biliyorum. Ben bu işin arkasına düştüm. Gerçek suçluyu ortaya çıkartmak isterken, yok yere kendinizi asla feda etmeyin. Bu yüzük ve Mendili olay mahalline koyup, hem benim hem de polislerin dikkatini başka yöne çekmeyin” (Masum 250. Bölüm Özeti) Kokila Modi

Diyerek Daval’ı ikaz eder. Kinjal Daval’in suçu üstlenmesini, kardeşi Gopi’yi koruma çabası olarak düşünse de Daval aslında Kinjal’i korumak için suçu üstlenmeye kalkmıştır.

Masum 250. bölüm özeti - Gopi Kinjal'in katil oluğunu söyler

Kokila Gopi dışında bir çok farklı parmak izinin bulunduğunu, bu nedenle evde bulunan herkesin parmak izini vermesi gerektiğini söyler. Lakin Tirpti ile Radha parmak isi vermek istemezler. Zira devamlı Umang’ın yanında ve odasında olduklarını bahane gösterseler de Kokila herkesin parmak izini alıp, ertesi gün polise teslim edeceğini söyler. Herke mecburen parmak izi verir.

Gece geç saatlerde Gopi Kokila’nın odasında bulunan parmak izi kağıtlarını yırtmaya girer. Ancak Kokila kağıtların yırtıldığını anlayınca, ertesi gün yeniden parmak isi alacağını bildiği için gerçek katil ile kendi parmak izlerini değiştirmeye kalkar. Bu sırada Kokila uyanıp ışığı yaktığında Gopi’nin elinde Kinjal’in verdiği parmak izi vardır.

Kinjal Katil mi? Umang’ı Kinjal Mi öldürdü? 

Gopi gerçekleri tek tek Raşi ve Kokila’ya anlatır.

“Düğün günü hazırlıkları yapmak için yukarı çıktığında Kinjal’in ağlayarak Umang’ın yanından ayrıldığını gördüm. Hemen sinirle Umang’ın odasına gidip, ağzıma geleni tek tek söyledim. Lakin Umang kanepe de oturuyor ve hiç bir şekilde ses vermiyordu. Daha sonra Umang’ın yanına yaklaştığımda, Umang’ın bıçaklanarak öldürüldüğünü anladım. Radha yüzünden Kinjal’in hapse girmesini istemedim.” (Masum 250) Gopi Modi

Masum 27 Kasım Cuma Özeti - Polis Modi konağında

Sözleri ile Kinjal’in Katil olduğunu söyler. Koki, hemen şimdi her şeyi polise anlatacağını söyler. Gopi polis bile kabullendiğin gerçeği söylememesini ister. Ancak Kokila şöyle der.

“Benim kızım ile gelinim arasında hiç bir fark yok. Ha sen ha kızım! İkisi de benim canım. Ancak suçu işleyen hapse girmeli” (Masum 250 özeti) Kokila Modi

Sözleri ile Kokila günümüz gelin kaynananın örnek alması gereken bir çıkış yapar. Rashi, Urmi’yi arar ve ona Kinjal’ın Umang’ın gerçek katili olduğunu söyler. Sabah Kokila, Raşi ve Gopi kendi arlarında konuşurken Radha bunların konuşmasını video ya çekip polise teslim edeceğini söykler. Raşi buna engel olur. Radha’nın telefonu yere düşüp kırılır.

Masum 27 Kasım Cuma Özeti

27 Kasım Cuma günü kanal 7 ekranlarında gelecek olan Masum özeti vermeye devam diyoruz.  Kokila gerçeği Modi ailesine açıklar. Kinkal Umang’ı öldürmediğini üstüne basa basa söyler. Daval’in aklına girdiği için yanına gidip kızının ve odadan çıktığını söyler. Bu sırada Tirpti birileri ile gizli gizli görüştüğünü duyan Koklia’nın şüphesi bir anda kızı Kinjal’den Tirpti’ye kayar.

Radha, odasında mangalsutraya bakarak ağlıyor ve Tripthi oraya geliyor, tüm mücevherleri ondan almaya karar veriyor. Tripthi, Radha’ya Umang’ın ona verdiği her şeyi iade etmesini söyler, Çünkü onlar yanında olduğu sürece onu unutamaz diyerek Radha’yı kandırıp altınlarına el koymak ister. Rashi Tripti’nin konuşmasını gizlice dinler.

27 Kasım Cuma Masum Özeti - Tripti Altınları çalarken

Raşi hemen olayı Gopi ve Kokila’ya anlatır. Tirpti de salona çoktan iner. Kapıdan çıkacağı sırada Raşi Tirpti’yi yakalar. Radha ise arkadan bağırıp, Tiripti’ye daha çok güvendiğini söyleyip, herkesi şok eder.

Urmila Kinjal’in katil olmadığını öğrendikten sonra Şah evinde durmaz. Modi konağına gider. Karşısına Meethi çıkar. Urmila “Katil!” diye bağırır. Herke başına toplanır. Kokila neden Meethi’ye katil dediğini sorar. Urmi de Umang’ın yanına gelen kişinin elbisesi der.

Kokila Meethi’ye elbiseyi nereden aldığını sorar. Meethi de Tirpti’den aldığını söyler. O gün Gopi’nin giydiği kıyafetin farklı renkte olması katilin Tirpti olduğunu ortaya koysa da bunu kanıtlaması gerektiğini düşünürler.

Masum yazı görseli

Tüm bu nedenlerden dolayı plan yapıp, Tirpti’yi gece vakti hayalet geldiğine inandırıp, gerçekleri söylemesi için tüm aile plana dahil olur. Sizce Tirpti gerçekleri söyleyecek mi? Devamı Masum 251. bölüm özeti konumuz da detaylıca anlayacağız. Şimdilik Masum 250. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu