Dizi Özet

Masum 251. Bölüm Özeti 28 Kasım Tripti Suçunu İtiraf Eder

Masum 251. bölüm özeti 28 Kasım Cumartesi. Kokila Tirpti’nin hayalet korkusu ile suçunu itiraf ettirmeyi başarır. İşte Masum 251. bölüm özeti sizlerle…

Masum 251. bölüm; Tirpti Umang’ın hayaletinin Modi konağına gelmeyeceğini, kendi kendine söylemesi ile bölüm başlar. Uzaktan Tirpti’yi izleyen Gopi de planlarının tutmadığını düşünür. Kokila ve Raşi ise Gopi’nin yanına gelir. Gopi Tirpti’nin korkmadığını söyler. Raşi yeni bir planı olduğunu, asla vaz geçmemesi söyler.

=> Masum 252. Bölüm Özeti için lütfen tıklayınız (Bir sonraki bölüm)

Gopi, Tiripti’yi korkutmak için yaptıkları plan Radha’yı da etkileyecek. Radha da Umang’ın hayaletinin Modi konağına geldiğini annesi Madhu’ya haber verince, Urmila korkudan titrer. Madhu ise kızının korkmamasını, yakında Modi konağına geleceğini haber verir.

Masum yazı görseli

Kinjal’in derdi kaynanası Urmila. Zira Umang’ın hayaletinin gelme sebebi onu öldüren ve onun parasını çalmak isteyen kişileri öldürmeye gelmiş olabileceğini söyler. Zaten korkan Urmila, bu sözlerle daha çok korkmaya başlar.

Masum 251. bölüm özeti Başlıyor!

Uçurtma şenliğinde Jigar ve Ahem uçurma yarışına katılır. Lakin Modilerin tek derdi Tirpti’yi korkutmak. Bunun içinde Raşi çaktırmadan yanında ki uçurtmayı Tirpti’ye fırlatır. Tirpti uçurtmayı yakaladığında “Dikkatli Ol! Çünkü ben buradayım!” yazısını görünce şok olur. Tabi korkudan ne yapacağını bilemez. Uçurtmayı kırp şenlik alanından uzaklaşır.

Masum 251 resmi

Kokila uçurtma olayında tam manası ile korkmayan Tirpti’yi korkutmak için Jigar’ın yada Ahem’in hayalet olmasını söyler. Kokila’nın aklına Daval gelir. Kinjal’in katil olmadığını, Tripti’nin katil olduğunu söyler. Bu konuda yardım ister. Umang’ın hayaleti gibi konağa gelmesini ister. Daval da kabul eder.

Umang cinayetinde suçu ilk aşamada Gopi kabul ettiği için kefaretin ödenebilmesi ve tutuksuz yargılanabilmesi için en az bir kez cezaevine girmesi gerektiğini avukat haber verir.

Madhu da kızının isteği üzerine Urmila ile Modi konağına gelir. Gopi odasında çığlık atar. Herkes Gopi’nin yanına gider. Gopi Umang’ın hayaletinin geldiğini söyler. Tripti panik olur. Karanlıkta odasına giderken, kendisine doğru gelen başka bir mumu görünce şok olur.

Masum 251. Bölüm Özeti

Masum 251. bölüm özeti; Raşi uzaktan kumandalı arabanın üzerine yerleştirdiği iki mum, karanlıkta kendi kendisine hareket ediyor gibi gözükünce Tirpti kendisini odaya kilitler. Artık tüm iş Daval da.

Masum 251. bölüm özeti - Tirpti Suçunu itiraf ediyor

Daval merdivenden yukarı çıkar. Yüzünde taktığı maske ile bir anda Tirpti’nin karşısına çıkar. Gopi, Kokila ve Raşi de bu olayı kayıt edebilecekleri bir yerden izlemeye başlar. Ancak o da ne? Evde iki tane maskeli hayalet taklidi yapan kişileri görürler. Kapıyı açık kaçmak isteyen Tirpti’nin karşısına ise bir tana daha hayalet çıkınca, Tirpti korkudan ne yapacağını bilemez.

Tirpti Suçunu İtiraf Eder! 

Tirpti üç hayaleti görünce başlar itirafları bir bir sırlamaya. Umang zannettiği Ahem’e Radha’nın babasının verdiği para ile uçak bilettiği aldığından haberi olduğunu ve onun hesabını sormak için yanına geldiği sırada iteklediğini ve bıçağın üzerine düşüp öldüğünü ama isteyerek öldürmediğin, bir kaza sonucu olduğunu tek tek itiraf eder.

Raşi hemen ışıkları açar. Herkes Tirpti’nin itirafını duyar. Tirpti’nin hayalet zannettiği kişiler tek tek maskelerini çıkartır. Umang, Jigar ve Daval yüzlerindeki maskeleri çıkartınca, Tirpti’nin ağzı açık kalır.

Radha Tirpti’nin itiraf ettiği o anları duymaz. Kokila delil olarak çektiği videoyu gösterir. Ancak Radha hala tam olarak inanmaz.

Tirpti Umang’ın baldızı değil karşısı! Buraya gelme sebebi de burayı soymak. Sen üzülme diye söylemek istedik. Ancak gerçek bu. Bunun sen de bil. (Masum 251. bölüm özeti) Kokila Modi

Raşi de Kokila’yı destekler. Tirpti’nin son şansı Radha’nın hala tüm gerçeklere rağmen inanmamasını sağlamak. Polisler Modi konağına gelir. Kokila’nın elindeki videoyu izler. Tirpti’nin suçlu olduğunu anlayınca, kelepçeyi takıp, karakola götürürler.

Radha Gopi’den özür diler ve Gopi onu affeder. Gopi de her şeyi planlayan ve gerçek suçluyu ortaya çıkartan kişinin Kokila olduğunu söyler. Masum 251. bölüm özeti vermeye devam ediyoruz.

Ertesi gün ağız tadı ile Modiler kahvaltı sofrasına oturur. Gopi neşe içinde Radha’nın yanına gider. Lakin Radha odasında olmadığını görünce şok olur. Durumu hemen kahvaltı masasındakilere anlatır. Koki, Radha’nın Rajpal Nagar’a (Urmila’nın evine) gitmiş olabileceğini söyler.

 

Urmila yolda Radha’yı görür Karakola Tiripti’nin yanına gittiğini görünce hemen durumu Raşi’ye haber verir. Raşi de herkese söyler. Tirpti karakolda Radha’yı görünce mutlu olur. Hemen oyununa başlar. Kendisinin suçlu olmadığını, Ahem’in bir oyun oynadığını ve bunu Gopi’yi kurtarmak için yaptığı konusunda yalan söyler. Masum 251 Özet resmiRadha Tirpti’ye inanır. Modi konağına geldiğinde Radha gittiği yeri açıkça söyler. Gopi yine üzülür. Radha ise mutlu olan Ahem ve Gopi’yi birbirinden ayıracağına dair kendi kendisine söz verir.

Masum 28 Kasım Cumartesi Özeti

28 Kasım Cumartesi günü kanal 7 ekranlarında gelecek olan Masum özeti vermeye devam diyoruz.

Radha annesini arayıp habersizce evden gittiği için özür dilerken, kendisine bu acıyı çektirenlerden bir bir hesap soracağını söyler. Madhu bu sözler karşısında şok olur. Radha’ya intikamın iyi olmadığını söyler. Radha sinirlenip telefonu kapatıp, aynına karşısına geçer. İntikam alacağına dair yemin eder.

Masum 28 Kasım Özeti - Radha Yemin Eder

Radha Meera’nın bebeğini kırar. Bunu herkes görür. Gopi hemen kardeşinin yanına gidip bunu neden yaptığını sorar.

Sen benim hayatımı mahvettin. Ben bir bebeği kırmışım çok mu? (Masum 28 Kasım Cumartesi özeti) Radha

Sözleri bir anda Modi konağında soğuk duş etkisi yapar. Radha son olaydan ders almadığı gibi Tirpti’nin yalanlarına inanır. Radha intikamını soğuk yenen bir yemek olduğunu, bu sebeple yavaş yavaş ve zamanı geldikçe alacağına dair karar verir. Bu sebeple ilk iş olarak Radha tüm hatalar için Jigar ve Gopi’den özür diler.

28 Kasım Cumartesi Masum Özeti - Radha Gopi'yi öldürmek ister

Ertesi gün Radha elinde bıçakla Gopi’yi öldürmek istese de Ahem’in Meera ile gelmesi Radha’nın planını bozar. Radha Gopi’yi öldürecek mi Devamı Masum 252. bölüm özeti de bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 251. bölüm özeti burada son buldu.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu