Dizi Özet

Masum 252. Bölüm Özeti 29 Kasım Kinjal ile Gopi Hamile

Masum 252. bölüm özeti 29 Kasım Pazar. Kinjal hamile olduğunu açıklayacak. Ancak Gopi hala açıklayamadı. İşte Masum 252. bölüm özeti sizlerle…

Masum 252. bölüm; Kokila iki kız kardeşle konuşması ile başlar. Festival de Gopi’nin de dans edebileceğini söyler.

Rajpal Nagar da Urmila’nın derdi Kinjal’i bıktırıp Modi konağına göndermek niyetinde. Kinjal Daval’in gömleğini ütüledikten sonra Urmila gizlice odaya girip ütüyü gömleğin üzerine bırakıp kaçar. Çok geçmeden Daval gömleğinin yandığını görünce, hemen Kinjal’e haber verir.

Kinjal ütüyü kenara koyduğunu, gömleğin üzerine olmadığını söylerken Urmila içeri girer. “Kinjal’in aklı beş karış havada” diyerek Daval’ı yönlendirmek istese de Daval buna müsade etmez.

Modi konağı yine balonlarla süslenir. Radha bu güzel günü mahvetmek için balonların arasında içini cam parçaları ile doldurduğu balonları koymayı başarır.

Gopi çocukların çoğunlukla katıldığı parti de dans ettiği sırada Radha Gopi’nin hareketlerini uzaktan izler. Tam içi dolu cam parçalarının olduğu balonu altına geldiğinde Radha uzaktan balonu patlatır. Gopi’nin kafasına cam parçaları dağılır. Gopi ufak çaplı yaralanır.

Masum 252. bölüm özeti Başlıyor!

Urmila Kinjal ile Daval’i ayırmak için ne yapacağını düşünürken, Madhu da karı koca arasına girmemesi konusunda uyarır. Lakin Urmila bu uyarıyı dikkate almaz. Kinjal’in odasına giden elektriği kesmek için elektrik kanosuna gider.

Masum 252 - Radha Sapanla balonu patlatır

Urmila kablolarla uğraşırken kendisini elektrik çarpar. Kinjal zor bela Urmila’yı kurtarsa da Urmila asla vaz geçmez. Yeni bir plan yaparken, Madhu bir şeylerin ters gittiğini anlayıp Urmila’ya bazı sorular sorar. Lakin yalancılıkta bir numara olan Urmi Madhu’ya yalan söyler. Kinjal ile Daval’ın olmadığı bir vakitte yatağın vidalarını söker.

“Bir daha asla aynı yatakta uyuyamayacaksınız” (Masum 252. bölüm özeti) Urmila Şah

Diyerek aslı amacını da ortaya koyar. Madhu ise Kinajl’in de artık bebek sahibi olma vakti geldiğinden bahseder. Radha Gopi’yi bayıltarak ölünmek için kömür tozu kullanır. Gopi bahçede ellerine kına yakar. Kınanın kuruması için Gopi Radha’nın ocağı yakmasını ister.

Gopi duman yüzünden öksürür. Duman gözlerini de yakar. Sersemlemiş hisseder. Gopi ayağa kalktığında Koki oraya gelir. Gopi daha fazla ayakta kalamaz. Kokila’nın gözleri önünde bayılır.

Radha kömürün içine koyduğu madde yüzünden öleceğini ve zehirlendiğini düşünürken Gopi gözlerini çok geçmeden açar. Radha şok olur. Zira çabuk öldüren bir madde solumasına rağmen Gopi hala ölmediğini düşünür.

Masum 252 Özeti - Gopi Bayılır

Rashi, cam parçaları da sadece Gopi’nin üzerine düştüğünü, şimdide bayılmasının normal olmadığını söylerken, Gopi her şey üstü üste tesadüf olduğunu söyler. Raşi ise Radha’dan şüphelenmeye başlar.

Gece Kinjal ile Daval’ın odasında bağlık sesi gelir. Madhu Kinjal’in odasına gider. Yatağın kırıldığını görünce, bunu Urmila’nın yaptığını, sabah elinde yatağın çevresinde elinde vida ile gezdiğini söyler. Urmila suçunu bastırmak için Madhu ile kavga etmeye başlar. Ancak sonunda Kinjal ile Daval aynı odada kalamaz. Urmila da amacına ulaşır.

Masum 252. Bölüm Özeti

Masum 252. bölüm özeti; Gopi akşam olduğunda yine başının döndüğünü fark eder. Son zammalar da sıklaşan bu baş dönmelerine bir türlü anlam veremez.

Raşi Meera’nın oyuncak bebeğini bile balonlarla kutladıklarını ma kimse doğum günün kutlamaya gelmediğini düşüp üzülür. Çok geçeden Modiler odaya gelir. Raşi’nin doğum günün kutlayıp hediyeler verir. Kinjal gelir ve herkese hamile olduğunu söyler.

Masum 252. bölüm özeti - Kinjal Hamile

Raşi doğum günün hatırlamayan Urmila’ya çok kızar. Ertesi gün Meera’nın oyuncak bebeğine yapılacak olan düğüne geldiklerinde, Raşi Urmila’yı görmezden gelir. Madhu da herkese Kinjal’in hamile olduğunu söylemesini ister.

Gopi da lavaboda hamilelik testi yapar. testin pozitif olduğunu görünce çok mutlu olur. Bu haberi sürpriz bir şekilde Modilere söylemek ister. Kısaca hem Kinjal hem de Gopi hamile.

Tirpti beynini yıkadığı Radha ise bir an evvel kocasını öldüren Gopi’den intikam almak için plan üstüne plan yapar. İlk üç denemesi boşa çıkan Radha bu defa kesin ve etkili bir plan yapıp Gopi’yi öldürmeyi düşünür.

Pastanın üzerindeki mumu yanlışlıkla düşürme numarası ile Gopi’yi bir anda yakmak istese de Raşi buna engel olur. Herkes Radha’ya biraz daha dikkatli olmasını ister.

Masum 29 Kasım Pazar Özeti

29 Kasım Pazar günü kanal 7 ekranlarında gelecek olan Masum özeti vermeye devam diyoruz.

Gopi’nin derdi bu güzel günü çok mutlu olduğu hamile haberi ile süslemek ister. Bu sebeple kendi durumunu çevresindekilere açıklamaya çalışsa da bir türlü derdini anlatamaz.

Gopi kendisinin hamile olduğunu anlatmak isterken Kinjal Gopi’ye sarılır. Gopi de şaşırır.

“Gopi nasıl bildin benim hamile olduğunu”

Deyince Kokila çok mutlu olur. Herkes Daval ve Kinjal’i tebrik eder. Gopi hamile olduğunu söyleyemez. Ertesi gün Ahem’in iş yerinde yiyeceği yemeklerinin arasında hamile olduğunu açıklayan bir mektup koyar. Raşi mutfağa gider. Ahem’in yemeklerini açar. Gopi’nin mektubu yere düşer. Raşi, bunu fark edemez.

Masum 29 Ekim Pazar Özeti resmi - Radha Meera'yı öldürmek isterAhem öğle yemeğinde Gopi’nin sürprizi olduğunu, o saate kadar yemekleri açmamasını istemiştir. Ahem sevinçle öğle yemeğini vakti geldiğinde açar. En sevdiği yemekleri gören Ahem çok mutlu olur. Hemen Gopi’yi arayıp teşekkür eder. Bu sırada depo tarafında bir çığlık sesi gelir.

Depoda Meera’nın çığlığını duyan Gopi hemen yanına gider. Radha Gopi, ile Ahem’in öldürmenin tek yolu Meera’yı öldürmek olduğunu düşünür. Radha Meera’yı depoya götürür. Odada çikolata ve şeker olduğunu söyler. Meera’nın ayağına dolap düşer. Herkes depoya gider. Meera’yı kurtartır.

28 Kasım Pazar Masum Özeti - 252. bölüm

İlk sefer de Meera’yı öldüremeyen Radha bu defa tapınak da araba içinde Meera’yı öldürmeye kalkar. Ancak Kokila’nın arabaya erken binmesi buna engekl olur. Meera arabada giderken pencereden bakmaya çalışır. Karşıdan gelen kamyonu gören Radha, arabanın içinde Meera’yı iteklemeye çalışır. Meera ölecek mi? Devamı Masum 253. bölüm özeti de bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 252. bölüm özeti burada son buldu.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu