Dizi Özet

Masum 253. Bölüm Özeti 30 Kasım Meera Öldü Mü?

Masum 253. bölüm özeti 30 Kasım Pazartesi. Gopi Merayı nehre düşürecek. Aramalarda Meera’yı bulamayacaklar.. İşte Masum 253. bölüm özeti sizlerle…

Masum 253. bölüm; Modiler araba ile tapınak alanına gitmesi ile bölüm başlar. Radha Gopi’nin kucağında ki Radha’yı bir bahane ile kendi kucağına alıp, Meera’yı kucağında dışarı fırlatmayı düşünür. Lakin, her şey ulu ortada olacağı için saçma bir plan olduğuna karar verir. Tam bu sırada Ahem’in arabasının tekeri patlar.

Jigar ile Ahem lastikleri değiştireceği sırada Modiler de yakınlar ki piknik alanına gitmeye karar verirler. Radha ne yapıp edip, piknik alanında Radha’yı öldüreceğini ama bunu nasıl yapacağını düşünmeye başlar.

Masum 253. Bölüm Özeti 30 Kasım Meera Öldü Mü resmi

Gopi hala hamile olduğunu Ahem’e söyleyemedi. Meera’nın resim defterine Meera’nın ailesini çizdiği resmin yanına bebek resmi de çizer. Ahem resme baktığında, Meera’nın kardeş istediğini düşünüp, Gopi’nin açıklamaya çalıştığı gerçeği anlayamaz. Gopi hayal kırıklığına uğrar ve Ahem’e hamile olduğunu nasıl bildireceğini düşünmeye başlar.

Masum 253. bölüm özeti Başlıyor!

Meera piknik alanında bulunan nehir kenarın da gezmek ister. Ancak Kokila buna müsade etmez. Tabelada “Tehlikeli alan” yazısını gösterir. Radha’nın aklına hemen kötü bir plan gelir.

Masum 253 resmi

Modiler ise yakında başına geleceklerden habersiz, hepsi topluca resim çektirirler. Resmi çeken Radha ise içinden “yakında hepinizden intikam alacağım” der.

Madhu, Urmila ile konuşmaya odasına gider. Kinjal’in evde ne kadar acı çektiğini Kokila öğrenecek olursa, hapse düşebileceğini söyler.

Arabanın lastiği tamir olana kadar Modiler de vakitlerini eğlenerek geçirir. Bir ara Raşi çocukken oynadığı oyunu anlatır. Ahem ve Gopi de bu oyuna dahil olur. Meera’nın yanında kimse kalmadığını gören Radha ise planına devreye koyar.

Masum 253. Bölüm Özeti

Masum 253. bölüm özeti; Radha büyük annenin yanında oturan Meera’nın yanına gelir. Onu alıp gezdirmek ister. Lakin büyük anne buna müsade etmez.

Masum 253 özeti - Meera2nın düştüğü yer

Radha tehlikeli yazan kısma gider. Ne kadar tehlikeli olduğunu bizzat tecrübe eder. Büyükanne de oturmaktan dizleri ağırı. Modiler Raşi’nin oyununu oynarken, Radha da Meeera’yı çaktırmadan alıp, tehlikeli yazan yere götürmeye çalışır.

Büyükanne yürürken ayağına çöp batar. Şiddetle bağırmaya başlar. Radha da bu fırsattan yararlanıp, Meera’yı tehlikeli bölgeye götürür. Çok geçmeden Gopi Meera’nın olmadığını fark eder.

Raşi büyükannenin ayağına pansuman yaparken, Gopi de Meera’yı aramaya başlar. Radha Meera ile oyunu oynamak istediğini söyler. Meera adım adım uçuruma doğru gider. Radha da uzaktan Meera’yı izler.

Masum 253. Bölüm Özeti - Meera uçuruma doğru gider

Gopi uzaktan Meera’yı görür. Koşarak yanına gider. Dikkatlice yanına gider. Meera’yı son anda kurtarmayı başarır. Uzaktan izleyen Radha, Gopi’nin ayağına taş atar. Gopi ayağı kayar. Laikin son anda tutunmayı başarır. Gopi yeniden yürümeye başladığında bu defa yosundan ayağı gerçekten kayar. Meera elinden kayar ve nehre düşer. Gopi’nin çığlığı, piknik alanında duyulur.

Ahem Meera’nın arkasında nehre atlar. Parag hemen polisi arar. Büyük anne bayılır. Jigar büyük anneyi Modi konağına getirirken, Raşi de durumu Şah ailesine anlatır. Onlar da olay yerine gelir. Polis çok geçmeden olay yerine ulaşır. Ahem ise hala suda ve Meera’yı aramaktadır. Lakin Meera’dan hala iz yoktur.

Masum 253 bölüm özet - Meera Nehre düşer

Ahem artık aramadan yorgun ve bitkin düşer. Arama kurtarma ekipleri Ahem’i sudan çıkartır. Radha olanları uzaktan gülümseyerek izlerken, Gopi adeta yıkılır. Raşi ise aralarında Radha’nın eksik olduğunu fark eder.

Meera Öldü Mü?

Büyük anne, Kinjal, Madhu ve Hetal Modi konağında nehir kenarından gelecek güzel haberi beklerken göz yaşlarına hakim olamaz. Dalgıçlar karış karış nehir de arama yapsalar da Meera’nın canlı yada cansız bedenine ulaşamazlar.

Polis artık Meera’nın öldüğünü, bunun bir cinayet mi? yoksa kaza mı olduğunu ayak üstü sorgulamaya başlar. Raşi, olayı şöyle aktarır.

“Gopi kucağında Meera’yı yanımıza getirdiği sırda ayağı kaydı ve Meera2yı nehre düşürdü”  (Masum 253. bölüm özeti) Raşi Modi

Bu esnada Radha panikler. Zira bunun cinayet ihtimali bile başının belaya girmesine yeter de artar bile.

Masum 253 Özeti - Meera bulunamaz

Polis akşam hava kararana kadar arama yapsa da Meera’nın cesedine ulaşamaz. Polis herkesi evine girmesini, artık canlı bir bedeni bulmanın mümkün olmadığını söyler. Ahem ise hala Meera’nın orada ve yaşadığını söyler. Kısaca Ahem de kafayı yedi. Kokila bunun bir kaza değil, Gopi’nin ihmalinden kaynaklandığını düşünür. Lakin bunu dillendirmez.

Masum 30 Kasım Pazartesi Özeti

30 Kasım Pazartesi günü TV ekranlarına gelecek olan Masum özeti vermeye devam diyoruz.

Polis olay yerini Modilerin boşaltmasını isterken, Ahem Meera’nın sesini duyar. Tabi Ahem delirdiği için bu sesi duyar. Koşarak uçurumdan atlayıp, Meera’nın yanına gitmek istese de Jigar son anda Ahem’in kolundan tutar.

Modi ailesi piknik alanından konağa döner. Kapıyı Hetal açar. Meera’yı sorar. Meera’yı bulamadıklarını söyler. Kokila ise ertesi gün Meera’yı bulacağına dair yemin eder.

Bir kaç saat sonra iki polis memuru Meera’nın kıyafetini bulduklarını ama hala çocuktan haber olmadığını ama o bölgede yırtıcı timsahların yaşadığını söyler. Gopi ile Ahem yıkılır. Raşi bir kaza sonrasında ne hale geldiklerine dikkat çekerken, Kokila şöyle der.

“Bu bir kaza değil, Gopi’nin dikkatsizliğidir. Onun dikkatsizliği bizi yıktı!” (Masum 30 Kasım Pazartesi Özeti) Kokila Modi

Masum 30 Kasım Pazartesi Özeti - Kokila Gopi'yi kovar

Aslın da bu söz ile Kokila Gopi’yi suçladığını göstermektedir. Bu sözlerden sonra herkes şok olurken, Radha ise sonunda amacına ulaştığını gizlice sırıtarak gösterir. Kokila Gopi’yi evden kovar.

6 YIL SONRA 

Raşi zengin arkadaşları ile sohbet ederken bölüm başlar. Raşi’nin ikizleri artık büyümüş. Tam yaramazlık çağındadır. Evi birbirine katarlar.

30 Kasım Pazartesi Masum 253. bölüm özeti

Jigar ofise gider. Ahem’in eve dönmesini, artık kendisine acı çektirmemesini ister. Lakin; Ahem Jigar’ı dinelemez. Gopi kendisini eğitime adar. Dini resimler yapıp, gençlere hikayesini anlatır. Gopi Ahem’den olan kız Vida’yı dünyaya getirmiştir. Bu arada aramalarda Meera’nın cesedi bulunamadı. Devamı Masum 254. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 253. bölüm özeti burada son buldu.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu