Dizi Özet

Masum 256. Bölüm Özeti 3 Aralık Karşılaşmaya Ramak Kala

Masum 256. bölüm özeti 3 Aralık Perşembe. Ahem okula gelse de Gopi ile karşılaşmayacak. İşte Masum 256. bölüm özeti sizlerle…

Masum 256. bölüm; Tolu ve Molu’nun uğurlanma töreni ile başlar. Tolu ve Molu kendileri ile beraber yatılı okula gelecek olan Pappu’yu görünce sinir olurlar. Pappu da sinirli bakışları görünce, “Baba ben gitmek istemiyorum” diyerek, derdini anlatmaya çalışsa da maalesef Daval “geleceğin için” der.

Masum 256. bölüm özeti Başlıyor!

Raşi ile Jigar Tolu ve Molu’yu okula götürürken yolda bir ara dururlar. Orada Meera ile karşılaşan ikizler ile Meera bir süre konuşur. Raşi de “o kız kim” diye sorunca ikizler de “arkadaşımız anne” derler.

Nefesler tutulur. Gopi’nin okuluna; Ahem, Jigar ve Raşi ile beraber üç çocuk okula gelirler. Gopi ise kızı Vidya ile vakit geçirmektedir. 14 Şubat olduğu için Vidya okulun tapınağında dua eder. İkizler okulda farklı isim kullanmak ister. Ahem ve Kokila da buna izin verir. Artık Tolu ve Molu değil, okulda Saher ve Samar ismini kullanırlar.

Masum 256 resmi

Raşi yatılı yurdun kapısına kadar gelir. Belli bir yerden sonra sadece öğrencilerin girebildiğini söyleyince, Raşi çocuklarından ayrılmak zorunda kalır. Ahem ile Jigar formları doldurmak için müsait bir yere geçerler. Bu  sırada Ahem’in telefonu çalar. Ahem daha iyi duyabilmek için dışarı çıkar. Dışarıda sesi tanıdık biri ilahi söylemektedir. Ancak sesin kime ait olduğunu anlayamaz.

Ahem ilahinin söylendiği yere gelir. Lakin ilahiyi söyleyen kişiyi (Gopi’yi) bulamaz. Jigar da telefonla konuşmaya giden Ahem’i aramaya başlar. Ahem’i bulamayınca bağırır. Gopi o sesi duyar. Arkasını döner. Lakin Jigar’ı göremez.

Masum 256. Bölüm Özeti

Ahem ilahiyi söyleyen kişiyi ararken Vidya ile çarpışır. Vidya Ahem’e kızar. Ahem okulun çevresinde dolaşırken, Vidya’nın ayakkabılarını bağlayan bir bayan görür. Yanına gitmek istese de bir şey engel olur. Jigar gelir.

Herkes arabaya biner. Gopi arabanın arkasından arabaya bakınca “Ahem mi?” diye düşünür. Ahem arabaya bindiğinde dikiz aynasından Gopi’yi görür. Hemen arabadan iner. Bu sırada Gopi okulun görevlisi ile konuşmaya başlar. Arkası dönük olan Gopi’yi evli bir kadın zanneden Ahem, kafayı yediğini düşünüp yeniden indiği arabaya geri binip gider.

Masum 256 Özeti - Ahem sese doğru giderken

Arabada Raşi gül alıp, Jigar’a hediye edip sevgililer günün kutlar. O anlar da Ahem ile Gopi’yi hatırlar. Gopi’nin sevgililer günün kutladığı o anları hatırlar. Tolu ve Molu okulu da birbirine katmaya başlarken, Vidya ile Pappu da ikizlere dersini verme konusunda plan yaparlar.

Kinjal Pappu’yu özler. Okulun telefonunu arar. Ancak Pappu ile Vidya sıkı arkadaş olur. Pappu ailesi ile konuşmak istemediğini söyler. Kinjal bu haberi duyunca şok olur. Ahem de bugün işe gelmeyen Jigar’ın haberini alınca sinirlenir.

Vidya ikizlere ders vermek için Pappu’yu gece uyandırır. Diğer çocuklarla bir olup ikizlerin üzerine su sıkar. Üzerlerine gelirken ayaklarına bilye atarlar. Kısaca Tolu ve Molu’nun dersini verir.

Masum 256. bölüm özeti - Gopi ikizlerle tanışır

Modi konağında Jigar işe gitmek için hazırlandığı sırada Jigar’ın bir gün önce işe gitmediğini öğrenen Ahem, Jigar’a bağırır. Raşi de Kokila’ya Ahem’in tutarsız davranışlarında dolayı sitemde bulununca Kokila şöyle der.

“Ahem ailenin önemini unuttu. Yeniden hatırlaması için oğlumu yeniden evlendireceğim” (Masum 256. bölüm özeti) Kokila Modi

Kokila Raşi’ye Ahem ile evlenebilecek bir kız bulmasını ister. Raşi de iş yükünden kurtulacağı için çok mutlu olur.

Masum 3 Aralık Perşembe Özeti

3 Aralık Perşembe günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 3 Aralık özeti vermeye devam diyoruz.

Raashi ikizlerin odasını yeniden düzenlediği için Radha’ya kızar. Radha’yı sınırlarında kalması ve bir hizmetçi gibi davranması konusunda uyarır. Raşi Ahem’e kız bulma konusunda fikir alış verişinde bulunur. Urmila, Raashi’nin Modi’nin evine hükmedebilmesi için sessiz ve aptal birisine ihtiyacı olduğunu söyler.

3 Aralık Perşembe Masum Özeti - Vidya Pappu'yu uyandırır

Rashi, Ahem evliliği için kız arıyor. Sonunda Nupur adında bir kızdan hoşlanır. Gopi’nin yerine geçip, hizmetçisi olmak için mükemmel göründüğünü düşünür.

Diğer yandan Tolu ve Molu akşam ki olayın intikamını almak için okulun dışına kozlarını paylaşmayı teklif eder. Vidya bunu kabul eder. Pappu ile Vidya bir, İkizler bir tarafta okuldan kaçarlar. Gopi 4 öğrencinin ders de olmadığını anlar.

Raşi Modi konağına Ahem’e bulduğu gelin adayı Nupur’u tanıştırmaya getiri. Lakin Nupur gelir gelmez. Raşi’nin kolyesini çalar. Raşi bunu fark edince Nupur’u evden kovar. Gopi de Vidya’yı okulun dışında ormanlık alanda bulur.

Masum 3 Aralık 2020 Perşembe Özeti - 256. bölüm

Ahem ile Gopi yine karşılaşamadı. Ancak okul müdürü yaramaz Tolu ve Molu’nun ailesini okula çağıracağını söyledi. Devamı Masum 257. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 256. bölüm özeti burada son buldu.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

4 Yorum

    1. siz bölümleri takip etmediniz galiba… gopi evden kovuldu ve aradan 6 yıl geçti. Bu 6 yıl zaman ilerlemesi olacak. Gopi bir okula öğretmen olarka yaşamını idare edeerken Ahem de genel de iş yerinde vakit geçirmiş. Çok az modi konağına gelmiş. Annesi de artık oğlum bir yuva kursun diye evlendirecek. Hindistanda ikinci evlilik yapılabiliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu