Dizi Özet

Masum 257. Bölüm Özeti 4 Aralık Radha ile Ahem Evlenecek mi?

Masum 257. bölüm özeti 4 Aralık Cuma. Kokila Radha ile Ahem’i evlendirmek isteyecek. İşte Masum 257. bölüm özeti sizlerle…

Masum 257. bölüm; Raşi ile Hetal’in konuşması ile başlar. Raşi 8 yaşına kadar çocuklarına tek başına baktığını, bu zaman kadar kimseden yardım alladığını söyler.

Raşi çocuklar gittikten sonra evde hizmetçi gibi çalışmak istemez. Bunun için Ahem’e kız bulunması konusunda herkese baskı yapar. Hetal de son söz büyük annede olduğunu söyler.

Masum 257. bölüm özeti Başlıyor!

Geçtişğimiz bölümde Vidya, Pappu ile Tolu ve Molu ormanlık alanda çukura düşse de Vidya o çukurdan çıkıp Gopi ile karşılaşır. Düştükleri çukurun yerini gösterir. Gopi diğer çocukları da kurtarır.

Okul müdürü diğer çocuklara kötü örnek oldukları için Tolu, Molu ve Pappu’yu evlerine geri göndermeye karar verir. Gopi buna engel olmak ister.

Tolu ve Molu bir gün içinde okuldan atılacak olmanın duygusallığı içerisinde ne yapacaklarını düşünürler. Zira evde çok yaramazlık yaptıkları için disipline olması için geldikleri okulda ilk günden ortalığı birbirine katmış, sonrasında okuldan atılma ile karşı karşıya kaldılar. Vidya Tolu ve Molu’nun okuldan atılmasının kendi suçu olduğunu düşünmeye başlar.

Masum 257

Raşi evde ki işlerinden artık kendisine vakit ayıramayacak duruma gelir. Her odayı süpürdükten sonra Radha kadar iş yapan Raşi kendisini hizmetçi gibi görmeye başlar. Zira daha önce Radha’ya emir vermiş, hizmetçi olduğunu söylemiştir. Şimdi ise Radha ile birlikte temizlik yapması canını sıkar. Anne kız kısa bir arada telefon konuşması yapar. Raşi bu rezillikten kurtulmanın yolu salak ve iş yapma konusunda maharetli bir gelin adayı bulmadan geçtiğini yine annesi ile paylaşır

Okul müdürü Jigar’a durumu anlatır. Tolu ve Molu’nun (okulda ki adı Sahil ve Samar) yaptığı yaramazlıkları anlatıp, okuldan atıldıklarını söyler. Raşi bu habere üzülse de Hetal torunları ile yeniden bir arada olmalarına çok sevinir.

Masum 257. Bölüm Özeti

Tolu ve Molu okuldan atılsalar da Pappu’nun da atılacağını, evde onu koruyacak Vidya’nın olmayacağını söyleyip tehdit eder. Lakişn okul müdürü Tolu ve Molu’nun okuldan atılmasını istemiştir. Bu habere sevinen Vidya Pappu’nun yanına gider.

Masum 257 Özeti - Vidya Raşi ile tanışır

Jigar ile Raşi okula gider. Okul müdürü Tolu ve Molu’nun kaydını sileceği sırada Vidya gerçeği anlatır. “Onlar yaramazlık yaptı. Bende onlara ders vermek adına ormana götürdüm” diyerek tüm suçu üzerine alır. Okul müdür suçun Vidya’da olduğunu anlayınca Raşi ve Jigar’dan özür diler. Tolu ve Molu okulda kalır.

Radha uzun zamandır Ahem’in gözüne girmeye çalışıyor. Bunun farkına varan Kokila da tüm aileyi toplar. Radha ile Ahem’in evliliğini konuşur. Raşi “Eğer bu kız eltim olursa, ölürüm daha iyi. Ben bu işe karşıyım” diyerek olaya tepkisini koyuyor. Herkes tabi Raşi2nin bu tarz bir tepki vermesini beklemediği için şok oluyor. Radha her zamanki gibi rol yaparken Raşi ise asla olmayacağını üstüne basa basa söyler.

Masum 257. bölüm özeti - Raşi ile Gopi karşılaşmadı

Vidya, Tolu ve Molu hakkında gerçekleri söylediğinde Jigar ve Raşi ile dondurma yediği ve ilk defa sıcak bir aile ortamı hissettiği o anları hatırlar. Gopi kızının üzülme nedenin öğrenince, yakında babası ile karşılaşacağına dair söz verir.

Rashi-Urmila, Radha’yı hayatlarından çıkarmak için bir plan yapmaya çalışıyor. Zira Radha yakında evin büyük oğlu Ahem’in eşi olursa, Raşi doğal olarka küçük gelin konumuna düşecek. Yaptığı iş daha da artacak.

Masum 4 Aralık Cuma Özeti

4 Aralık Cuma günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 4 Aralık özeti vermeye devam diyoruz.

Radha mutfaktan ayrıldığında Rashi hazırlanan yemeğe sabun ekler. Raşi yemekten yedikten sonra bağırmaya başlar. Herkes oraya gelir. Raşi, Radha’nın kendisini zehirlediğini söyler. Hetal olayı sakinleştir.

4 Aralık Cuma Masum Özeti - Radha ile Ahem'in evliliği konuşulur

Vidya’nın baba hasretini duyan Tolu ve Molu kendi babaları ile konuşturmaya karar verir. Lakin Telefonu Ahem açar. Vidya da babasını çok özlediğini söyleyip dertleşirken, Ahem de birden Gopi’yi hatırlar. Ahem kısa süreli konuştuğu Vidya’nın sesini özlerken, Rashi, Urmila’ya tüm taktiklerinin başarısız olduğunu söyler. Yeni planları Radha değil Ahem’dir.

Kokila, Ahem’e devam etmesi ve Radha ile evlenmesi gerektiğini söyler. Raşi ise bu evliliğin neden olamayacağını Ahem’in kafasında şüphe oluşturacak bir biçimde anlatır.

Okulda Tolu Molu ve Pappu kendi aile resimlerini Vidya ile paylaşır. Vidya Ahem’i görünce okul da onunla çarpıştığını hemen hatırlar.  Raşi’nin aklına soktuğu düşüncelerle Ahem, Radha’nın evlenmesi için doğru kız olup olmadığını Kokila’ya sorar. Kokila da Radha’nın yıllardır yanında olduğunu, bir kusurunu görmediklerini söyleyip, evliliğin olmasını isterken Hetal de bu evliliği onaylar.

Masum yazı görseli

Aile resimlerine bakan Vidya, Kokila’nın resmini görünce şok olur. Aynı resmin annesi Gopi’de olduğunu söyleyince, İkizler resmin peşine düşer. Gece Pappu karnı ağrıdığını söyleyip, Gopi ile revire giderken, ikizler de Gopi’nin odasını araştırı. Dolabın üzerinde çantayı görürler.

İkizler Kokila2nın resmini Gopi’nin odasında bulacak mı? Devamı Masum 258. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 257. bölüm özeti burada son buldu.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir Yorum

  1. Ahem ile Gopinin evlenmesi iyi ama Rashinin ölmesi kötü bänje we Jigaryn Piridhi ile evlenmesi kötü oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu