Dizi Özet

Masum 258. Bölüm Özeti 5 Aralık Vidya Ahem’i Öğrenir

Masum 258. bölüm özeti 5 Aralık Cumartesi. Vidya annesi ile Ahem2in resmini bulur. Tolu ve Molu şok olur. İşte Masum 258. bölüm özeti sizlerle…

Masum 258. bölüm; Talo ve Molu’nun sandalyeyi dolabın kenarına çekmesi ile başlayacak. Tolu zor da olsa kilitli olan çantayı alır. Bu işin arkasında neyin olduğunu Kokila’nın resmi öğretmen Gopi de ne aradığını merak ederler. Çantanın kilitli olduğunu gören Tolu, Molu’ya “Sen dışarıda bekle. Öğretmen gelirse bize haber et” der. Pappu da karnı ağrıyor yalanı ile revirden Gopi ile birlikte döndüğünü gören Molu garip garip sesler çıkartır.

Masum 258. bölüm özeti Başlıyor!

Papu Gopi’ye odalarında uyumak istemediğini, tek başına korktuğunu söyleyip, Gopi’yi odasına götürür. Gopi Papu ile birlikte odada uyumaya çalışırken, yaramazlar da dolabın kilidini açmaya çalışır.

Gopi bir daha Vidya Kokila’nın yada aile üyelerinin her hangi birinin resmini görmesin diye valizi kilitlemiş, anahtarı da saklamıştır. Sonunda yaramazlar anahtarı ararken, kitabın içerinde Ahem ile Gop’nin gençlik yıllarında evlenirken çektirdikleri resmi bulurlar. Tabi Tolu ve Molu bu resmi tanıyamazlar.

Masum 258

Ahem hasta olduğu için işe gidemese de gecelere kadar odasında bilgisayar başında çalıştığını gören Kokila, oğlunu yanına gider. Kendisine bu kadar yüklenmemesini söyler. Ahem ise hastalık da bile işlerin beklemediğini annesine anlatır. Ahem’e uyumasını, yarın hazırlıklara başlayacaklarını söyler.

Ahem ise ne hazırlığı diye sorunca, Kokila da “Radha ile Senin evlilik hazırlığın” der. Ahem’in canı çok sıkılır. Kokila gittikten sonra cüzdanınki Meera’nın resmine bakar. Daha sonra Gopi’yi hatırlar. Cüzdanın arka tarafında ki evlilik resmine bakmak ister. Ancak Meeran’ın ölümünden sorumlu olduğunu hatırlayıp, sinirle cüzdanına geri kapatır.

Masum 258 Özeti - Madhu evliliğe karşı çıkar

Aradan geçen 8 yılın ardında Ahem Gopi’ye karşı nefretinden hiç bir şey eksilmemiştir. Çocuklar gece vakti yurdun bahçesinde toplanır. Pappu Ahem’in resmini tanır. Daha sonra Tolu ve Molu da Pappu’nun söylediklerinin doğru olduğunu söyler. Öğretmen hanım ile amcaları Ahem’in evlendikleri resim olduğuna kanaat getirirler. Vidaya “Madem annem ile bu adam evlendi. O halde neden birlikte yaşamıyorlar” diye diğer çocuklara sorsa da Tolu ve Molu da bu konuda ne diyeceklerini bilemezler.

Masum 258. Bölüm Özeti

Vidya bir şekilde Ahem ile konuşması gerektiğini, neden ayrı oldukları sormak ister.

İkizler hemen buldukları telefonla Ahem’i arayıp, Vidya ile konuşma ister misin amca derler. Ahem de zaten içinde hissettiği özlem duygusu kabul eder. Vidya ile Ahem sohbete başlasa da Gopi meselesini yada “Benim babam sen misin” sorusunu soramaz. İkizler de Kokila’nın evde Gopi hakkında konuşmayı yasakladığını Vidya ile paylaşınca, bu konuyu Gopi’ye sormaya karar verirler.

Ahem ile Jigar okula giderken Radha da evlilik için sare seçer. Ahem Vidya ile konuştuktan sonra içinde tarif edemediği bir mutluluk vardır. Ancak bu durum dışarıda yanlış yorumlanır. Ahem’in Radha ile evlenecek olmasında dolayı mutlu olduğunu düşünür herkes.

Masum 258. Bölüm Özeti - Tolu Vidya'yı söz verir

Urmila bu evliliği durdurmak için konuyu Madhu’ya anlatır. Urmila ve Madhu Modi konağına gelir. Madhu, Radha ile Ahem’in evliliğine onay vermediğini söyler. Madhu Kokila’nın zorla Radha’yı evlendirdiğini düşünür. Kokila “Evliliği kızınız da onayladı” deyince Madhu şok olur.

Hafta sonun da Tolu Molu ve Pappu ailelerin yanına gitmek ister. Aslında amaç Ahem ve Jigar’ın gelmesidir. Lakin okula sadece şoför gelince Vidya ağlar. Gopi anlam veremez. Tolu ve Molu Vidya’yı bir kenara çekip bu sırrı saklamasını, Ahem amcalarını yakında okula getireceğini söyleyerek okuldan ayrılırlar.

5 Aralık Cumartesi Masum Özeti - 258. bölüm

Çocuklar Modi konağına girer girmez ikizler büyüklerin ayaklarına dokununca, herkes yaramazların iyiye gittiğini düşünüp okulun yaradığını düşünürler. Hetal Ahem’in Radha ile evlenme konusunu çocuklara anlatınca hepsi birden olmaz derler. Hetal bu büyüklerin işi olduğunu, asla karışmamaları gerektiğini söylese de ikizler buna bir çare düşünürler.

Masum 5 Aralık Cumartesi Özeti

5 Aralık Cumartesi günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 5 Aralık özeti vermeye devam diyoruz.

Arkadaşları okuldan izinli gidince Vidya düşünceli ve morali bozuk bir şekilde ikizlerden gelecek iyi haberi beklerken, Gopi yanına gelir. Kızına neden bu halde olduğunu sorsa da Vidya cevap vermeden Gopi’yi okul müdür arar. Gopi de müdürünün yanına gider.

Masum 5 Aralık Cumartesi Özeti - Gopi vidya'nın yanında

Pappu Tolu ve Molu’yu arar. Radha ile Ahem’in evliliğini nasıl durduracakları konusunda telefonda konuşurken bu konuşmalara maalesef Radha duyar.

Şaşırtıcı bir biçimde Ahem Vidya’ya bağlanmış hisseder. Tolu ve Molu’ya okulda ki Vidya’yı sorar. Çocuklar da Vidya iyi olduğunu ama onunla telefonla konuşursa daha iyi olacağını söyler.

Tolu ve Molu bu evliliği durdurmak için Radha’yı rahatsız etmeye başlar. Mutfakta kargaşa çıkartırlar. Raşi mutfağa geldiğinde çocukları ile kavga eden Radha’yı görünce sinirlenir. Raşi çocukların sözüne inanırken, diğerleri Radha’ya inanır.

Tolu ve Molu evliliği durdurabilecek mi? Devamı Masum 259. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 258. bölüm özeti burada son buldu.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu