Dizi Özet

Masum 259. Bölüm Özeti 6 Aralık Planlar Suya Düşer

Masum 259. bölüm özeti 6 Aralık Pazar. İkizler Ahem ile Radha’nın evlenmemesi için yaptığı planlar işe yaramaz. İşte Masum 259. bölüm özeti sizlerle…

Masum 259. bölüm; Mutfak da başlar. İkizlerin önceden ne yapacağını bildiği için kendisini masum gibi göstermeyi başaran Radha rolünü çok iyi oynar. Hetal ikizlerin yaramazlık yaptığını düşünüp herkesin içinde torunlarına kızar. Raşi ise canı sıkılır. Eski günlerini düşünüp Gopi’nin yanında olmasını ister.

Masum 259. bölüm özeti Başlıyor!

Raşi ikizleri odasına götürüp konuşmaya başlar. İkizler de tam fırsatı deyip, Gopi hakkında konuşmak ister. Raşi ise evde Gopi hakkında konuşulmamasını hatırlatır. İkizler ise neden diye sorar. Raşi hemen 8 yıl önceki Meera’nın suya düşme olayını hatırlasa da ikizlere bunu söylemez.

Vidya Ahem’in gelmesini beklese de Ahem işleri ve Radha meselesinden dolayı okula gitmeyi unutur. Vidya babasını arar. Ahem’e neden gelmedin der. Ahem Vidya’nn ses tonundan Meera’yı hatırlar. “Söz veriyorum. Yakında okula geleceğim” diyerek Ahem bir kez daha Vidya’ya söz verir.

Masum 259 resmi - Ahem ile Vidya konuşur

Vidya ikizleri arayıp son durum hakkında bilgi alırken, babasının bir başkası ile evleneceğinden haberi yoktur. Bu sırada Gopi gelir. İkizlerle konuşup tatilin keyfini çıkarmasını ister. Yakında okula gelmesini söyler.

İkizler salonda Ahem amcalarına kızları hakkında gerçeği bildiğini söyleyince, Ahem’in aklı Meera’ya gider. Meera’nın ölümü olayını bildiğini düşünüp canı sıkılır. Hetal de Radha ile Ahem’in evliliğini durdurmak için Raşi’nin oynadığı bir oyun olduğunu düşünen Hetal Raşi’ye kızar. İkizler Vidya’yı söyleyeceği sırada Hetal ile Raşi’nin tartışması buna engel olur. Hetal düğünün sorunsuz şekilde geçmesinin sorumluluğunu Raşi’ye verir.

Masum 259 özeti - İkizler Meera adını duyar

Hetal ile Raşi’nin tartışması sırasında Hetal Meera’nın adını söyleyince ikizler çok şaıırır. Çocuklar hep birlikte Meera mı? derler. Raşi araya girip susmalarını söyler. Radha da çocukların kabullenmesinin zaman alacağını söyleyip, herkesin gözüne girmeye çalışır.

Masum 259. Bölüm Özeti

Ertesi gün Gopi Vidya’nın kahvaltısını odasına getirir. Lakin Vidya çoktan kahvaltısını yaptığını ve üzerini giydiğini görünce şaşırır.

Düğün öncesinde Modi kadınları tapına gidip dua etmeye gideceklerini Hetal Raşi’ye söyler. Ahem Modi kadınlarını tapınağa götürür. İkizler de tapınağa gider. Vidya’ya telefon açacaklarını unutup tapınak da olmak isterler.

Masum 259. bölüm özeti - Pappu ile Meera tanışır

Tapına da ise Meera dua edip ailesi ile bir araya gelmek istediğini söyleyip kendi kendine ağlar. Ahem tapınağa girmez. Kadınlar içeri girerler. Tapınak da Pappu, ikizler Meera ile tanışır. Radha bunların bir arada olduğunu görünce panikler.

Ahem de Meera ile konuşmak isterse de Meera oradan uzaklaşınca, Radha derin bir nefes alır. Tapınak da Ahem ile Gopi’nin düğünün yarın olabileceğini söyler. Herkes bu habere çok sevinir.

Radha ile Hetal Urmila’nın evine gelip düğüne annesi Madhu’yu davet eder. Madhu kızı ile yalnız konuşacakları bir odaya gider. Madhu kuzuna şöyle der. “Ablanın eşi ile nasıl evleneceksin. Gopi ölmediyse, yarın bir gün çıkıp gelirse ne diyeceksin?” sözlerinden sonra Radha gerçek yüzünü ortaya koyar. “Gopi geri gelse de Modiler için artık Gopi ölmüştür. Onun gelmesi bir şey değiştirmez” der. İlk kızını unutmasını diğer kızı için mutlu olup, düğüne gelmesini ister.

6 Aralık pazar Masum Özeti - Madhu evliliğe istemese de onay verir

İkili mutfaktan çıkarlar. Madhu düğüne geleceğini ama şen şakrak olmayacağını söyler. Urmila’nın son hamlesi de suya düşmüş olur. Radha ise bu habere çok sevinir.

Tolu ve Molu düğün öncesinde okula gitmek ister. Lakin düğün çocuklarla birlikte güzel diyerek ikilinin bu planı da suya düşer. Çocuklar bu defa Ahem’i ikna edip, okula götürmesini yarın önemli sınavı olduğunu söylese de Ahem işleri olduğunu söyleyip bunu reddeder.

Masum 6 Aralık Pazar Özeti

6 Aralık Pazar günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 6 Aralık özeti vermeye devam diyoruz.

Çocuklar evde yaptığı yaramazlıktan dolayı ertesi gün okula gitmelerine izin çıkar. Ahem ile birlikte okula gitmek en büyük planları olsa da Ahem işleri olduğunu söylediği için her şey suya düştüğünü düşünen ikizleri büyük bir sürpriz bekler.

Masum 6 Aralık Pazar Özeti - Masum 259 Vidya düğün olayını öğrenir

Ahem iş yerinden çok erken eve gelir. Kokila neden erken geldiğini sorar. Ahem de çocukları okula götürmek için söz verdiğin, o sebeple erken geldiğini söyler. Çocuklar bu habere çok sevinir. Lakin Kokila damatlık için terzi geleceğini, çocukları şoförün bırakmasını ister. Ahem de okula gidemez.

Vidya, Ahem’in geldiğini düşünür ve arabaya doğru koşar ama onun gelmediğini görünce hayal kırıklığına uğrar. Vidya yine ağlamaya başlar. İkizler ile Vidya, Radha’nın Ahem ile evleneceği haberini verince, hepsi birlikte bu evliliği duracaklarına dair söz verirler.

Masum yazı görseli

Bu bölümde de ikizler evlenmeye engel olamadı. Lakin henüz evlilik gerçekleşmedi. Artık Vidya da babasının evlenmeye hazırlandığı haberini aldıktan sonra bu evliliği durduracağına dair söz verdi. Devamı Masum 260. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 259. bölüm özeti burada son buldu.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu