Dizi Özet

Masum 261. Bölüm Özeti 8 Aralık Vidya’nın Bakıcı Gopi

Masum 261. bölüm özeti 8 Aralık Salı. Ahem Vidya’yı vermek istemez. Araya girenler sayesinde Gopi bakıcı olarak Modi konağıan girecek. İşte Masum 261. bölüm özeti sizlerle…

Masum 261. bölüm; Kokila ile Gopi’nin konuşması ile başlar. Gopi’ye neden Vidya’yı önceden haber verdin? diye kızar. Gopi açıklama yapmak istese de nefret ve öfkesinden sadece kendi dediğini duyan Kokila, Gopi’nin sözlerini inandırıcı bulmaz. Vidya’ya artık Modi ailesinde kalacağını söyler.

Büyükler tapınak içinde tartıştığı sırada Urmila da çocukları dışarı çıkartır. Vidya’ya aferin deyip, Kokila’ya karışı dik durduğu için takdir eder. Çocuklara bu olayı nasıl öğrendiklerini sorar. Tolu ve Molu hikayeyi baştan sonra anlatır.

Ahem tapınak içinde çok ağır sözler söyler. Vidya’nın artık bir ailesi olduğunu, annesine ihtiyacı olmadığını, Vidya’nın kendisi ile birlikte kalacağını söyler. Gopi şok olur. En azından bunu Ahem’in yapmayacağını düşünmüştür.

Masum 261. bölüm özeti Başlıyor!

Gopi şaşkınlıkla “nasıl” diye çıkışır. Ahem de sinirle “Sen yıllarca benden sakladığın gibi artık bende onu senden saklayacağım” diyerek yeniden bir araya gelme hayalleri herkesin yıkılır. Gopi ise Ahem’in bu kadar vicdansız olabileceği hiç bir zaman aklına gelmez.

Masum 261 - Gopi Ahem'e yalvarır

Ahem sinirle tapınaktan çıkıp kızını almaya gider. Gopi Ahem’in arkasından koşup, kızı ile bağını koparmaması için adeta yalvarır. Zamanında Ahem’in vicdansız biri olduğuna defalarca karşılaşmıştık. Şimdi yine benzer bir durum var.

Ahem bir anda vicdan duygusunu kaybeder. “Zamanında Meera seninleydi. Lakin sen onu nehre attın. Şimdi evladımı güvence altına alabilmek için Vidya benimle kalacak. Anladın mı? Gopi” deyince etraf ki herkes şok olur.

Masum 261. Bölüm Özeti

Ahem Vidya’yı da alıp tapınaktan uzaklaşır. Gopi arkasında koşmak istese de Daval, Gopi’nin koşmasına engel olur.Vidya her ne kadar annesinden uzaklaşsa da babası ve hiç görmediği akrabaları ile birlikte olduğu için kendisini mutlu hissedecek. Gopi de Ahem’i arkasından taksiye binip Ahem’i takip eder.

Masum 261 Özeti resmi

Ahem Modi konağına varır. Kapıda ki güvenlik görevlisine kimsenin içeri alınmaması konusunda ikaz eder. Ahem içeri girdikten sonra Gopi de Modi konağına gelir. Güvenlik görevlisi Gopi’yi içeri almaz. Kokila da Gopi’ye kızıp Vidya’sız evden uzaklaşmasını ister. Gopi de Vidya’nın annesi olduğunu, onun üzerinde hakkı olduğunu söyler.

Radha da evlenemeden Modi konağına yeniden döndü. Masum numaraları yapıp, bu evde yeri olmadığını felan söyler. Kokila Radha’yı odasına gitmesini ister. Ahem de Tapınak da yaşadıklarını düşünüp, doğru yapıp yapmadığı kafasını kurcalar.

Vidya ise annesinin birazdan geleceğini düşünmüştür. Tolu ve Molu’ya annesinin neden gelmediğini sorar. Çocuklar da Ahem’e yada Kokila’ya sorması gerektiğini söyler. Alt katta ise Büyük anne ile Hetal Gopi’yi içeri almasını ister. Ancak Kokila sert bir dille “Gopi bu eve asla giremez. Vidya’nın da yüzünü asla göremeyecek.” dediğini duyan Vidya bir anda ağlamaya başlar.

Gopi hala Modi konağının kapısında. Madhu Vidya’yı almadan gitmeyeceğini Madhu’ya söyler. Vidya ise içeride annesiz kaldığı için iki göz iki çeşme ağlar.

Masum 261. bölüm özeti - Meera ile Gopi yan yana

Çocuklar evde Vidya’yı bulamaz. Raşi’ye sorar. Raşi görmediğini söyler. Çok geçmeden evde Vidya’nın olmadığını öğrenirler. Çocuklar Vidya’nın annesini aradığını öğrenen Ahem evin içinde Vidya’yı aramaya başlarlar.

Ahem Vidya’yı Gopi’nin çaldığını düşünüp, kapıda ki Gopi’ye hesap sorar. Ancak Gopi hep burada olduğunu söyler. Hetal de arka kapının açık olduğunu Ahem ile paylaşır. Ahem Vidya’nın evden kaçtığını anlar.

Vidya Modi konağından tapınağa gider. Orada Meera ile karşılaşır. Meera ailesini bulacağını dair söz verir. Gopi ve Ahem de Vidya’yı farklı yönlerde aramaya başlar. Gopi tapınağa ulaşır. Dua edip kızını bulmak ister.

Masum 8 Aralık Salı Özeti

8 Aralık Salı günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 8 Aralık özeti vermeye devam diyoruz.

Tapınak görevlisi Vidya’dan kimin kızı olduğunu sorar. Vidya da Ahem’in olduğunu söyleyince, Tapınak görevlisi Ahem’i telefonla arar. Gopi de Tapınak da Vidya’yı Meera’nın yanın da bulur. Gopi Vidya’ya sarılır. Vidya da kendisine bu zaman kadar bakan Meera’yı gösterir. Tabi Adı Gauri olduğunu söyler. Gopi Meeraya da sarılır. Gopi’nin kalbinde bir şeyler hisseder.

8 Aralık Salı Masum 261. bölüm özeti - Gopi kızlarına kavuşsa da haberi yok

Ahem de Tapınağa ulaşır. Gopi hem Meera’ya hem de Vidya’ya sarıldığını görür. Garuri yani Meera tapınaktan ayrılır. Ahem ile Gopi de Vidya’yı kim götürecek tartışması yaparlar. Bu sırada Vidya’nın karnı ağrıyınca, Gopi ile birlikte Vidya’yı Modi konağına getirir.

Gopi Modi konağına girmek için adım attığı sırada Kokila “dur orada” diye bağırır. Gopi’ye evde yeri olmadığını söyler. Ahem de Gopi’ye ihtiyacı olmadığını söyleyip, gitmesini ister. Vidya da annesi olmadan Modi konağında kalamayacağını söyler. Ahem Raşi’den çocukları yukarı çıkarmasını ister. Vidya ağlaya ağlaya odasına gider. Kokila da Gopi’den evi terk etmesini ister.

Masum 8 Aralık Salı Gopi Modi konağına girer

Jigar, Ahem’e yalvarır; Gopi’nin Vidya’nın annesi olduğunu, bir anneyi kızından ayırmanın haksızlık olduğunu söylüyor. Ahem ise Vidya’yı 8 yıl babasından ayırdığını sinirle söyler.

Bir taraftan Büyük anne ile Hetal, Kokila’yı ikna etmeye çalışırken diğer taraftan da Jigar da Ahem’i ikna çabalarına girerler. Sonunda Bir karar çıkar. Gopi bu evde Vidya’nın bakıcısı olarak yabancı bir çalışan olarak kalabileceği netlik kazanır. Lakin Gopi kabul etmez.

Büytük anne gerçeklerin zaman istediğini, sabretmesini isteyince Gopi ağlamayarak bakıcı olmayı kabul eder. Radha Gopi’ye hangi oyunları yapacak? Devamı Masum 262. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 261. bölüm özeti burada son buldu.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu