Dizi Özet

Masum 262. Bölüm Özeti 9 Aralık Gopi’nin Çilesi Başlar

Masum 262. bölüm özeti 9 Aralık Çarşamba. Kokila’nın tavırları Gopi’yi üzecek. Ahem annesinin tarafını tutacak. İşte Masum 262. bölüm özeti sizlerle…

Masum 262. bölüm; Gopi’nin içeri Modi konağına girmesi ile başlar. Radha hala bir umut Gopi’nin geri dönmesini beklerken, Urmila da ne olup bittiğini öğrenmek için Raşi’yi arar. Raşi de “Gopi şu an modi konağına giriyor. Ben seni sonra arayacağım” deyip telefonu kapatır.

Masum 262. bölüm özeti Başlıyor!

Madhu kızının Modi konağına gelin olarak değil, çocuk bakıcısı olarak içeri alınmasına yüreği dayanmaz. Gopi’ye buradan kovulursan her zaman kapım açık deyip evden ayrılır.

Radha, Gopi yüzünden planları bozulduğu için sinirlenir. Tolu ile Molu da Radha’ya Modi konağını dar etme konusunda fikir birliğine varırlar. Hetal, Radha’nın yanına gelip Tolu ve Molu’nun odasını boşaltmasını, misafir odasına yerleşmesini ister. Vidya’nın artık Tolu ve Molu odasında kalacağını söyler.

Masum 262 Kokila Gopi'ye kızar

Urmila Modi konağında ne olup bittiğini öğrenemediği için içi içini yer. Pappu da Vidya’yı görmek isteyince, Urmila Pappu’yu götürme bahanesi ile olup biteni öğrenmek ister. Lakin Kinjal buna müsade etmez.

Ahem Vidya’yı uyuttuğunu düşünüp odasından çıkar. Lakin Ahem çıkar çıkmaz Vidya kalkıp Tolu ve Molu’nun yanına gider. Yolda Raşi ile karşılaşır. Raşi yaptığı her şey için çocuklara pizza partisi yapacağını söyler. Ahem odaya geldiğinde Vidya’nın olmadığı görünce, hemen hırsını Gopi’den çıkarır.

Gopi ne olduğunu anlamadan Ahem’den fırça yer. Çok geçmeden Vidya Tolu ve Molu ile birlikte gelir. Ahem de Gopi’ye bağırmaktan vaz geçer. Yine de Ahem Gopi’den özür dilemez.

Gopi Modi konağında gezer. Mandirinin tozlu olduğunu görünce onu temizlemek ister. Kokila “Sen bu ailenin üyesi değilsin. Bir aha bu mandirine asla girme” diyerek ikaz eder.

Masum 262. Bölüm Özeti

Gopi akşam yemeğinde yemek masasına gider. Lakin hem tabakların hem de yemeklerin masada olmadığını görünce şaşırır. Durumu Meethi’ye sorar. Meeti de 8 yıldır yemekleri odalara servis yaptığını söyler. Kısaca Gopi gitti gideli hiç kimse birlikte akşam yemeği yememiştir. Gopi bu olanları duyup üzülürken, Vidya da çocuklarla birlikte aynı odada kalacağı için çok mutludur.

Masum 262 Özeti - Vidya düşer

Büyük anne, Gopi’ye geri döndüğü için mutlu olduğunu ve şimdi tüm aileyi yeniden birleştireceğine dair bir umut ışığı gördüğünü söyler. Ölmeden önce bu ailenin bir arada olduğunu görmek istediğini söyler.

Gopi gizlice Ahme’in odasına bakar. Adeta terk edilmiş bir köy gibi görür. Bu durum karşısında Gopi çok üzülür.

Ertesi gün Tolu Radha’nın kıyafetini yere atar. Radha daha önce o odada kaldığı için kıyafetini odada unutmuştur. Radha kıyafetini yerde görünce sinirlenir. Radha da Tolu ve Molu’ya ait kitap ve oyuncakları yere atar. Kısaca çocuklar ile Radha arasında kavga başlar.

Masum 262. bölüm özeti - Gopi aileyi bir araya getirmek ister

Vidya Radha’ya kızar. Vidya sinirle Radha’yı itekler. Ancak Radha’ya bir şey olmaz. O sinirle Radha Vidya’yı itekler. Vidya yere düşer. Ağlamaya başlar. Vidya salona gidip bacağını gösterir. Tolu Radha’nın iteklediğini söyler. Radha yapmadığını, Vidya’nın kendisini iteklediğini söyler. Kokila ve Ahem Radha’ya kızıp, yerini bilmesini haddini aşmamasını sert bir dille söyler.

Kokila ve Ahem’in Vidya meselesinde Gopi’nin tarafında olmasını gören Hetal de gelecek için umutlu olduğunu, yeniden bu aileyi bir arada tutabileceğini söyler.

Ertesi gün Gopi sabah erken saatlerde mandirinde aarti yapar. Modi ailesi mandirin çevresinde toplanır. Elindeki tepsiyi Kokila’ya götürse de Kokila tepsiyi kabul etmediğini gibi aile üyesi olmadığı için aarti yapmasını da istemez. Ahem de annesi ile aynı fikirde olur. Gopi’nin sadece bakıcı olarak evde olduğunu unutmaması ister.

Büyük anne Gopi’den herkesin sevdiği geleneksel yemeği pişirmesini ister. Gopi evde hangi vasıfla kaldığını bildiği için ilk başta kabul etmek istemez. Lakin büyük anne ısrarla yapmasını isteyince mecburen yapmak zorunda kalır.

9 Aralık Çarşamba Masum 262. bölüm özeti - Çocuklar Kokila'ya hizmet eder

Raşi dışarıda alış verişe gittiğinde gösterişli kolyesini hırsızlar fark eder. Radha da Gopi’ye “Bu evde sadece bir bakıcısın. Göreceksin bu evin sahibi, evin hanımı olacağım. Sen de hal ve tavırlarına dikkat et” dese de Gopi artık eski Gopi değildir. “Görüyorum ki benim kardeşim olman nedeniyle bu zaman kadar Modi konağında yaşamışsın. Unutma sen de burada bir misafirsin” sözleri ile Radha şok olur.

Raşi alış verişten çıktıktan sonra Hırsızların kendisini takip ettiğini fark edip kaçmaya başlar. Yolda telefonunu düşürse de hırsızlara yalanamadan kamyonun kasasına binmeyi başarır. Hırsızlar görmesin diye kamyonun içindeki sandığın kapağını açıp içine girer.

Akşam yemeğinde Kokila yemeği Gopi’nin hazırladığını anlar. Yemeği yemeyeceğini söyler. Meethi ve Gopi’ye bu konuda kızar. Gopi çok üzülür.

Bir kaç saat sonra Madhu kızını Gopi’yi görmeye gelir. Onu çok özlediğini söyler. Kokila laf arasına girip “kızını da alıp götürebilirsin” der. Madhu cevap vermeden Gopi lafa girer ve der ki “Hayır burada kalacağım” der.

Masum 9 Aralık Çarşamba Özeti

9 Aralık Çarşamba günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 9 Aralık özeti vermeye devam diyoruz.

Kokila hırsından artık çayını da kendisi yapacağını söyler. Meethi çay yapmak istese de Kokila müsade etmez. Yanlışlıkla şeker yerine çayına naftalin koyar. Çocuklar naftalin şişesini Gopi’ye götürür. Kokila çayına eklediğini söyler. Gopi, Kokila’nın naftalinli çay içeceğini duyunca şok olur.

Masum 9 Aralık Çarşamba Özeti - Parag Gopi ile konuşur

Gopi emin olmak için çocuklara bir kez da ha sorar. Çocuklar da naftalini Kokila’nın koyduğunu söyleyince, koşarak Kokila’nın odasına gider. Kokila çayı tam ağzına götüreceği sırada Gopi Kokila’nın çayını itekler. Kokila sinirle kızar. Gopi içerinde şeker değil naftalin olduğunu söyleyince Kokila şok olur. Ancak kininden asla dönmeyen Kokila “isterse zehir olsun. Bu seni ilgilendirmez. Anladım mı Gopi” deyince büyük anne ve Hetal şok olur.

Gopi, Koki’nin sözlerini düşünerek ağlayarak mandirin yanında oturur. Oradan geçen Parag ona doğru yürür ve ümidini yitirmemesi için onu teselli eder. Bu sözleri Radha duyar ve sinirlenir.

Çocuklar Radha Kokila’nın gözünde değer kazanmasını önlemek için Kokila’nın tüm isteklerini bir bir yapar. Radha buna sinir olur. Raşi ise hala kamyonun kasasında bilinmez bir yolculuğa çıkmıştır. Telefonu da yolda düştüğü için kimse Raşi’ye ulaşamaz.

Raşi nereye gidiyor? Kamyonun arkasında kurtulacak mı? Radha yeni günde Gopi için hangi kötülükleri yapacak? Devamı Masum 263. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 262. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu