Dizi Özet

Masum 263. Bölüm Özeti 10 Aralık Raşi Ölümden Döndü

Masum 263. bölüm özeti 10 Aralık Perşembe. Raşi yanmaktan son anda kurtulacak. Ahem Radha ile evlenmek istediğini söyler. İşte Masum 263. bölüm özeti sizlerle…

Masum 263. bölüm; Büyük anne ile Hetal’in salonda konuşması ile başlar. Çocuklar bir arada çok mutlu olduklarını, ileride Ahem ile Gopi de bir aradaya geldiklerinde herkesin yeniden bir arada olacağını temenni olarak söylerler.

Radha gizlice Rajpal Nagar’a Urmila ile görüşmeye gider. Radha’yı karşısına görünce şaşıran Urmi “Niçin geldin buraya” der. Radha Gopi’yi Modi konağından çıkartmak için iş birliği yapmaya geldiğini söyler. Urmila kimsenin kendisini sevmediğinden bahseder. Radha bu defa şantaja başlar. 8 yıldır aldığı paraları Kokila öğrenirse hiç iyi olmayacağını söyleyince, Urmila eli mahkum Radha’nın şantajına boyun eğer.

Masum 263. bölüm özeti Başlıyor!

Urmila 8 yıl önceki paranın hiç bir kanıtı olmadığını söylese de Radha Kokila’yı çok iyi tanıdığını, sadece ufak bir tüyonun sonuca ulaştıracağını söyleyince, Urmila bir tek şartla kabul eder. Raşi’nin bu durumdan haberinin olmamasını ister.

Masum 263 resmi

Büyük anne Gopi’nin yanına gelir. Gopi’yi çok daldın bulur. Gopi de 8 yılın ardından bu kadar insanı bir araya getirmek oldukça zor olduğunu, zorlu bir göreve talip olduğunu söyler.

Gopi Rajpal Nagar’a annesini ziyarete gider. Kinjal ve Madhu Gopi’yi görünce çok mutlu olur. Gopi Ahem için Modi konağında yemek yapmasının yasaklandığını, bu sebeple Şah evinde yemek yapmaya geldiğini söyler. Urmila bunu doyunca hemen olayı Radha’ya iletir.

Raşi nerede? Hala kamyonun arkasında sandığın içerinde yolculuk yapmaktadır. Arada Hetal Raşi’in çok geç kaldığını düşünür. İkizler de annesini özler. Lakin oyuna dalınca unuturlar. Gopi Ahem için yemek hazırlar. Tabi gizlice verip Ahem’i mutlu etmek ister. Henüz Urmila Radha’ya bunu söylemedi.

Evde herkes Raşi’nin akşam olmasına rağmen eve gelmediğini söyler. Ahem içeri girer girmez dalgınlıkla Gopi’den yeşil çay istemesi, Gopi’nin yüzünü güldürürken, Radha’nın sinir olmasına neden olur.

Masum 263. Bölüm Özeti

Ahem sonranda ne dediğini farkına varıp, Gopi’yi durdurur. Çay istemediğini söyler. Yalaka Radha da hemen “Ahem ben çay yaparım” der. Lakin Ahem ondan da çay istemez. Büyük anne odasına giden Ahem’i durdurup yemek yemesi konusunda ısrar edince, Ahem yemek masasına oturur.

Büyük anne yemeğin nasıl olduğunu sorar. Ahem ilk kaşıkta yemeği yapan kişinin Gopi olduğunu anlayınca, masadan kalkıp salona gider. Herkes ne olduğunu anlayamaz. Ahem salonda dosyasını alıp gitmek ister. Lakin Radha onu çoktan alıp saklamıştır. Meethi evin her tarafını arasa da bulamaz. Tolu ve Molu Radha’nın dosyayı aldığını gördüklerini söyler. Tüm gözler Radha’ya çevrilir. Radha suçu Gopi’nin üzerine atar. Ahem Gopi’nin odasına gidip çantasının içinden dosyayı bulur.

Masum 263 Özeti - Ahem Sinirlenir

Ahem salona gelip dosyayı Gopi’nin çantasında bulduğunu söyleyip, dosyanın nasıl oraya gittiğini sorar. Gopi yapmadım dese de hem Kokila hem de Ahem bir olup, Gopi’nin bu evin gelini olmadığı konusunda sözler söyler. Gopi’yi rencide ederler. Ahem o sinirle der ki “Anne bir an önce hazırlıkla başla. Ben sadece Radha ile evlenmek istiyorum” (yazıklar olsun sana)

Gopi bunu duyunda hem üzülür hem de ikinci bir şok yaşar. Acıyıp eve aldığı kardeşi şimdi eşini elinden almak istiyor. Türlü türlü oyunlar yapıyor.

Büyük anne Gopi’ye yapılan haksızlığı görünce sesini yükseltir. Radha ile Ahem’in evlenemeyeceğini, Gopi’nin hayatta olduğunu, buna müsade etmeyeceğini söyleyince, Ahem o zaman Gopi’yi boşuyor Radha ile evlenmek istiyorum demesi Gopi’nin gözlerinden akan yaşı daha da artırır.

Hetal de Ahem’e karşı durur. Gopi’nin 8 yıl boyunca tek başına kadın hali ile onu büyüttüğünü ama şimdi sırtından vurduğunu söyler. Lakin Ahem kararının kesin olduğunu hiç bir şey bunu değiştirmeyeceğini söyler.

Masum 263. bölüm özeti - Hetal Gopi'ye moral verir

Urmila Raşi’ye uzun süredir ulaşamadığını, onu bulması için Modilere adeta yalvarır. Ahem hemen karakola gidip kayıp başvurusunda bulunmaya giderken Tolu ve Molu anneleri için üzülür. Vidya ise evin tapınağında Raşi için dua ederken bulur.

Radha ise Raşi’nin kaybolma numarası Ahem ile evlenmesine engel olmak için bir oyun olduğunu, evlenene kadar Raşi’in ortaya çıkmamasını düşünür. Koyun can derdinde kasap et derdinde misali….

Kamyon sonunda durur. Kamyonun sahibi sihirbazlık yapmaktadır. O sandık da sihir de kullandığı sandıktır. Raşi dışarı da ki sesleri duyunca, sandığa vurmaya başlar. Sihirbaz adam korkup oradan geçmekte olan birine sandığı satar. Raşi de içeride kafası çarpıp bayılır.

Masum 10 Aralık Perşembe Özeti

10 Aralık Perşembe günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 10 Aralık özeti vermeye devam diyoruz.

Gopi Çocukların evde annelerini sabırsızlıkla beklediğini görünce, evden onlara söz verip Raşi’yi bulmaya gider. Lakin yaramaz ikizler ile Vidya evde duru mu? Evden gizlice çıkarlar. Gopi tapınak yakınlarında Raşi’yi kovalayan hırsızlarla karşılaşır. Gopi’nin altınlarını alır. İkizler ve Vidya hırsızlara taş atıp Gopi’yi kurtarır. Hırsızlar yakalanır. Ellerindeki telefonda Raşi’nin olduğu anlaşılır. hırsızlar Raşi’yi sirk kamyonun yanında kaybettiklerini söyler. Ahem, çocuklarla birlikte Rashi aramaya çıktığı için Gopi’yi azarlar.

10 Aralık Perşembe Masum Özeti - Hırsızlar yakalanır

Modi sokağı bayram için hazırlanır. Sihirbazlar bir bir gelin eskici de Raşi’nin içinde bulunduğu kutuyu o sokağa getirir. Orada bulunan güvenlik görevlisi sandığı beğenip satın alır. Raşi sesleri duyunca çıkmak ister. Sihirbazlar içine cin kaçtığını, sandığı bir an evvel yakmalarını ister.

Davullar çalmaya başlar. Bu esnada Gopi ile beraber çocuklar Modi konağına ulaşır. Sokak girişinde Gopi sihirbazın arabasını görür. Sihirbazlara sandık görüp görmediklerini sorar. Alkollü olan sihirbazlar da içine cin kaçmış sandığı gösterip, yakacaklarını söyler. Bu sırada Raşi’nin içinde bulunduğu sandık ateşe verilir. Gopi “Raşi!” diye seslenince Raşi de içerinden Gopi diye bağırır. Herkes ateşi söndürmek için mücadele eder.

Masum 10 Aralık Perşembe Özeti - (Masum 263. bölüm özeti Gopi ile Raşi sarılır)

Sonunda yangın söndürülür. Gopi elini yakar ve Rashi’yi dışarı çıkmayı başarır. Elini yakan Gopi’ye Ahem ceketini verir. Bunu gören büyük anne ile Helal çok mutlu olur. Rashi, onu kurtardığı için Gopi’ye teşekkür eder.

Ahem ne zaman Radha’nın gerçek yüzünü görecek? Gelecek bölümde Radha hangi oyunları oynayacak? Devamı Masum 264. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 263. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Ahem en sonunda ölücek gopi kurtulacak ahemin benzeri filme girecek
    GOPİ RADHA YI ÖLDÜRECEK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu