Dizi Özet

Masum 265. Bölüm Özeti 12 Aralık Kokila Hafızasını Kaybetti

Masum 265. bölüm özeti 12 Aralık Cumartesi. Tirpti Kokila’nın kaza yapmasına neden olacak. Kokila her şeyi unutacak. İşte Masum 265. bölüm özeti sizlerle…

Masum 265. bölüm; Kokila’nın Radha’ya kızması ile başlar. Kokila bir daha evinin önünden dahi geçmesini ister. Adım adım Meeray’a yaklaşırken, Tirpti de Kokila Meera ile Modi konağına giderse tüm planları suya düşeceğini söyler. Radha koşarak Modi konağına giderken Tirpti ile Kokila kavga etmeye başlar. Kokila Tirpti’yi alt edip Meera’yı yere fırlatıp Meera’yı bulur. Hemen arabaya binip uzaklaşır.

Tirpti ise Meera ile Kokila’nın Modi konağına girmemesi için kendi arabası ile Kokila’yı takibe başlar. Raşi ile Urmila da Gopi ile Ahem’i bir araya getirmek için yapacakları plan üzerinden bir kez daha geçerler.

Radha düşünceli olarka eve gelir. Raşi ile Urmila Radha’nın düşünceli haline çok şaşırırlar. Raşi nereden geldiğini sorar. Radha da tapınaktan geldiğini söyler.

Masum 265. bölüm özeti Başlıyor!

Kokila taksiye dar sokaklardan geçirip Tirpti’nin kendilerini takip etmesine engel olur. Kokila Tripti’den kurtulduğunu düşünürken, Tirpti’nin tekerlekli el arabasını taksinin önüne atar. Taksi kaza yapar. Kokila da yaralanır.

Ahem evde artık Radha’nın misafir değil gelin olduğunu bunu herkesin kabul etmesini yakında Radha ile evleneceğini söyler. Radha kendisinden büyüklerden dua almak istese de hiç biri buna müsade etmez.

Masum 265

Kokila kaza sırasında kafasını taşa vurmuştur. ancak Meera’ya bir şey olmaz. etrafına gelenler hemen Kokila’yı hastaneye kaldırır Ahem Kokila’nın kaza geçirdiğini öğrenir. Hemen herkes hastaneye gider.

Tirpti de Kokila’nın ölüp ölmediğini öğrenmek için hastaneye gidip, kendisine bilgi vermesini ister. Radha Kokila’nın yaptıklarını herkese söylemesinden çok korktuğu için endişeli olarka o da hastaneye gider.

Masum 265. Bölüm Özeti

Ahem hastaneye varır. Doktor Kokila’nın iç kanama geçirdiğini ameliyat masasına olduğunu söyler. Bu sırada Polis de gelir. Olay anında Gauri de (Meera) de olayı yaşayanlar arasında olduğunu söyler. Ahem ve Gopi de hemen Gauri’yi tanır. Daha önce Gauru Vidya’yı tapına da yardım etmiştir. Ahem ve Gopi Gauri’ye bakacaklarını, olay aydınlana kadar yanın da kalacağını söyler.

Ahem yine Gopi’yi Koki’nin Gopi yüzünden gergin olduğu, bunun için tapınağa gittiğini ve şimdi de kaza geçirdiğini söyleyip Gopi’yi suçlar. Gopi ise hiç olmadığı kadar sakindir. Raşi de Ahem’e Gopi’yi suçlamasını bırakmasını ister.

Masum 265 Özeti - Kokila iç kanamadan dolayı Ameliyat olur

Kokila ameliyattan çıkar. Doktora başının ağrıdığını söyler. Ahem Kokila’nın yanında Gopi’yi görünce sinirlenip Gopi’ye kızar. Kokila Ahem’e “Annen sana hiç terbiye öğretmedi mi? Nasıl konuşuyorsun sen öyle” derç. Herkes şok olur. Kokila Ahem’i tanıyamaz. Kısaca Kokila hafıza kaybı yaşar.

Kokila kafası gidip geliyor. Ahem, Kinjal ve Urmilaa gibi birkaç kişiyi tanıyamıyor. Raashi’yi de Amerika da ki kız kardeşi Jigna olarak hatırlıyor. Bu nedenle son bir kaç yol Kokila’nın hafızasından silindiği için son olay da öğrendiği her şeyi gitmiştir. Buna en çok Radha seviniyor. Hemen suç ortağı Tirpti’ye haber veriyor.

Kokila, Ahem’i Gopi ile sert bir şekilde konuştuğu için uyarır ve kadınlara saygı duyması gerektiğini söyler. Trupti, Radha’ya Meera’nın Modi konağına ​​girmesine bir şekilde engel olmasını ister.

Masum 265. bölüm özeti - Kokila hafızasını kaybeder

Doktor Kokila’nın hafızasının belki bir gün belki bir hafta belki bir yol içinde geri gelebileceğini belki de hiç gelemeyebileceğinden bahsedip, Kokila’yı şok edici olaylardan uzak tutmasını ister.

Radha Meera’nın yanına gelip yaşlı insanların yanında kalabalık etmemesini, Rahbin kendisini beklediğini söyler. Zavallı Meera da istenmediğini düşünüp hastaneden ayrılır. Hetal ise polisler Gauru’yi kendilerine emanet ettiğini ama onu kaybettiklerini, bir an evvel polise haber vermeleri gerektiğini söyler.

Masum 12 Aralık Cumartesi Özeti

12 Aralık Cumartesi günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 12 Aralık özeti vermeye devam diyoruz.

Meera tapınağa gitmek yerine yeniden hastaneye gelir. Ahem ve Gopi’den özür diler. Kötü adamlar kendilerini kovalarken yolda kaza geçirdiğini söyleyip özür dilerken, Ahem de artık Gauri,’ye ömür boyu bakacaklarını söyleyip sarılır. Gauru 8 yıl önceki çocukluğunu hatırlar. Radha da Gauri yani Meera’nın yeniden döndüğünü görünce sinirlenir.

12 Aralık Cumartesi Masum Özeti - 265. bölüm resmi

Ahem ise hastane ortamında bile Vidya’yı da arkasında bırakıp Modi konağına bir daha gelmemesini isterken Gopi asla böyle bir şey yapmayacağını söyler. Bu konuşmaları Raşi duyar ve bir plan yapar.

Şah evinde Daval eve gelir. Evde kimse yoktur. Hırsızın arkadaşları içeri girip Daval’ı döverler. Pappu’yu öldürmekle tehdit ederler. Daval’ın hatasını düzeltmesi için eline bir adres verirler. Rashi, koki’nin odasına gelir ve ona Ahem’in Gopi’ye bağırdığından şikayet eder. Masum 265. bölüm özeti hemen alt kısımda devam ediyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DA BÖYLE ARAYIN!

Masum yazı görseli

Koki, Gopi’ye bağırdığı için onu azarlar. Kokila Gouri’ye yani Meeray’a bakınca bir kaç saat önce geçirdiği kazandan bir kezit gözlerinin önüne gelir. Lakin bir şey hatırlayamaz. . Radha, tripti’yi arar ve Kokila’nın durumunu anlatır.

Kokila hafızasını kazanacak mı? Gerçekleri hatırlayacak mı? Devamı Masum 266. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 265. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Tahmin etmiştim kokilaya bir şey olacağını varya. Ahem de salak havadan nem kapsa gopiyi suçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu