Dizi Özet

Masum 266. Bölüm Özeti 13 Aralık Kokila Jigar’ı Kovar

Masum 266. bölüm özeti 13 Aralık Pazar. Kokila Raşi’yi kardeşi Jigna olarak bildiği için Jigar’ı sapık zanneder. İşte Masum 266. bölüm özeti sizlerle…

Masum 266. bölüm; Hastane çıkışında Kokila’nın konuşması ile başlar. Kokila Gopi’nin yanında kalacağını söyler. Ahem’e de karşı çıkmamasını söyleyince, Ahem Gopi’ye öfke dolu bakar. Zira bunu Kokila’ya bilerek söylettiğini düşünür.

Kokila hemen Ahem’in Gopi’ye karşı öfke dolu bakışını fark eder. Nedenin sorsa da Ahem sert bir üslup ile kalabileceğini beyan eder. Bu habere en çok Raşi ve çocuklar sevinir.

Radha Ahem ile evlenmesi kendisinin de Modi hizmetçisi olduğu anlamına geldiğini çok iyi biliyor. Ahem evin en büyük erkeği olduğu için onun eşi de evin hanımı oluyor. Şimdi ne yapıp edip Ahem ile Gopi’yi bir araya getirmeye çalışıyor.

Masum 266. bölüm özeti Başlıyor!

Daval’ın ise başı ciddi anlam da dertte. Zira hırsızın arkadaşları hem kendisini hem de Pappu’yu ölümle tehdit ettikleri için onların istediği işi yapmak zorunda kalır. Kinjal Daval’a Kokila’nın sağlık durumunda bahseder. Daval da saate bakıp acil işi olduğunu söyleyip dışarı çıkar. Kinjal Daval’ın geç saatler de dışarı çıkmayacağını çok iyi bilir. Bu nedenle Daval’ın dışarı çıkmasının arkasından bir şeyler olabileceğini düşünür. (Kıskançlık durumu)

Masum 266 Resmi - Ahem ile Gopi el ele içeri girer

Kokila Modi konağına girse de evi tanıyamaz. Büyük anneye kendi evi olup olmadığını sorar. Büyük anne de kendi evi olduğunu söyledikten sonra içeri girer. İçeride Kokila’yı çocuklar bekler. Yalnız Kokila hiç bir çocuğu tanıyamaz. Sonra aklı iyice gider. Tolu & Molu ve Vidya’yı bir anda Ahem & Jigar ve Kinjal olarak tanır. Raşi bu durum karşısına ne yapacağını bilemez.

Kokila Ahem ile Gopi’yi evlerine gelen misafir olarak düşünür. Karı koca olduklarını düşündüğü için Ahem’e Gopi’nin elinin tutup içeri girmesini söyler. Bu durum karşısında Raşi çok mutlu olurken, Gopi’yi söylemiyorum bile…

Raşi Gauri’yi de içeri alır. Kokila Gauri kendi hayatını kurtardığı için Artık Modi ailesinin en ufak çocuğu olmasını beyan eder. Herkes bunu olumlu karşılar. Tabi bir tek kişi sinirlenir. O da Radha’dır.

Kokila Radha’yı Modi konağının ilk hizmetçisi Mani ile karıştırır. Mutfağa gidip çalışmasını ister. Kokila’nın bir ara başı çok şiddetli ağrıyınca odasına gider. Radha da bu sırada Gauri’yi mutfakta çalıştırmaya götürür.

Raşi ile Jigar Kokila’nın durumu hakkına konuşurken, Kokila yanlarına gelir. O da ne? Kokila Jigar’ı sapık zanneder. Elinden tuttuğu gibi dışarı atmak ister. Lakin araya girenler Jigar evin şoförü deyip olayı geçiştirirler.

Gauri de Modi konağına girdikten sonra farklı duygular içindedir. Sanki bu eve daha önce geldiğini düşünür. Ayaklarının götürdüğü yere gider. Karşısına Mandir çıkar. Sakin o Mandiri orada daha önce görmüş gibi hisseder. Büyük anne orada mandir olduğunu nasıl bildiğini sorar. Gauri de “Öyle hissettim” deyince herkes çok şaşırır.

Masum 266. Bölüm Özeti

Kokila Raşi’nin  bekar kız kardeşi Jigna zanneder. Urmila’ya Raşi için kısmet bulmasını isteyince, herkes hem güler hem şaşırır. Urmila alaya alıp kısmet bulacağını söyleyip gider.

Gauri evde gezerken, Gopi’nin odasına girince gözlerinin önüne tam hatırlayamadığı anıları gelir. Bir anda korkar. Vidya ne olduğunu sorunca Gauri de korktuğunu söyleyip, koşarak mandire gider. Gopi Gauri’yi mandir de bulur. Onu kendi odasına götürmek istese de Gauri gitmek istemez. Kokila büyük anne ile kalabileceğini söyler.

Masum 266 Özeti Resmi - Kokila herşeyi karıştır

Akşam Kokila evde dolanırken şoför zannettiği Jigar’i görünce sinirlenir. Gece geç saatler de evin içinde ne yaptığını sorar. Jigar da yarın için Parag’dan dosya almaya geldiğini söyler. Kokila sinirle evden çıkmasını ister.

Gopi Kokila’nın baskısı ile Ahem’in odasına uyumaya gider. Ahem sinirle yatağından kovar. Kokila sesleri duyunca yanlarına gidip Ahem’e fırça atar. Kokila’nın mevcut durumu nedeniyle Ahem bir şey diyemez.

Bir kaç saat sonra Kokila Jigar’ı tekrar evin içinde Raşi’nin odasına giderken görür. Hemen arkasında oda gider. Jigar ile Raşi’nin el ele tutuştuğunu görünce kıyameti kopartır.

Kokila’nın sesini duyan herkes olay yerine gelir. Raşi, Jigar’ın odasına gelme sebebi, ışığın gazını tamir etmesi olduğunu söylese de Kokila sinirle bu bahaneyi kabul etmez. O sinirle Jigar’a yarın evden ayrılması gerektiğini söyleyince, herkes şok olur.

Ahem araya girip Jigar’ı evden göndermez. Hangarın içinde Jigar için bir yer ayarlar. Raşi ile Jigar mesajlaşır. Sabah Ahem işe gitmek için kurduğu alarmı duymaz. Gopi de Ahem’i kaldırmak için dokunduğunda Ahem Gopi’ye sinirle şöyle der. “Sen bana dokuma cüretini nereden alıyorsun. Çek ellerini üzerinden” diye çıkışır. Bu sırada içeri Parag girer. Ahem’in dosyaları unuttuğunu, müşteriye dosyaları götürmesini ister. Ahem sinirle öfkesini Gopi’den çıkartır.

Masum 266. bölüm özeti - Kokila Jigar'ı kovar

Vidya ise bu olanları uzaktan izleyip şahit olur. Babasının neden her defası da annesi Gopi’ye kızdığını Gopi’ye sorar. Gopi Vidya’ya maalesef ne diyeceğini bilemez.

Masum 13 Aralık Pazar Özeti

13 Aralık Pazar günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 13 Aralık özeti vermeye devam diyoruz.

Büyük anne Jigar’ın evde kalması için baskı yapar. Lakin Kokila Raşi’yi kendi öz kardeşi Jigna ile karıştırdığı için Jigna’nın bekar halini hatırlıyor. Bu nedenle yabancı bir erkeğin evde kalmasına izin vermeyeceğini söyler.

13 Aralık Pazar Masum Özeti - 266. bölüm Gopi Bilgisayarı yıkar

Daval hırsızlardan bir telefon alır. Restorana gidip hırsızların kendisini gönderdiğini söyler. Restorandan aldığı içkileri hırsızlara getirir. Bu sırada Hırsızlar Davla ile dalga geçerken, polis gelip hırsızları yakalar.

Gopi Kokila’nın yeniden hafızasını kazanması için Ahem’in bilgisayarını yıkadığı o anı Raşşi’ye hatırlatır. Kopkila bunu gördüğünde hafızasını geri kazanabileceğini söyler. Kokila gerçekten o anı bir ara hatırlasa da sonrasın da devamı gelmez. Kısaca plan işer yaramaz.

Masum yazı görseli

Kokila hafızasını geri kazanacak mı? Devamı Masum 267. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 266. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Bu bilgileri nerden alıyorsunuz bilmiyorum ama eninde sonunda mutlu son olacak en sevdiğim karakter raşi en nefret ettiğim ise rada sizden ricam rada ölecekmi veya radaya ne olacak ve tiripti hapse girmedimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu