Dizi Özet

Masum 267. Bölüm Özeti 14 Aralık Radha Gauri’ye İftira Atar

Masum 267. bölüm özeti 14 Aralık Pazartesi. Radha Gopi’nin kolyesini çalıp, suçu Gauri’ye (Meera) atar. İşte Masum 267. bölüm özeti sizlerle…

Masum 267. bölüm; Meethi’nin Kokila ile konuşması ile bölüm başlar. (Kanal 7 bölüm sürelerini sık sık değiştirdiği için bölümün başladığı noktayı özellikle veriyoruz.) Kokila Mani (Radha) evde olmadığını duyunca sinirlenir. Bu sırada yanına Gopi çay ile gelir. Kokila çay için teşekkür edip evde kocası ile arasının düzelmesi için tuttuğunu söyler.

Masum 267. bölüm özeti - Radha ifitra Atar

Bu sırada Radha Tirpti ile konuşup eve gelir. Radha’nın geldiğini gören Kokila, sinirle kendisinden izin almadan dışarı çıktığı için kızar. Zira Kokila Radha’yı ilk hizmetçisi Mani zannetmektedir. Radha’ya evi temizlemesini ister. Radha evi temizlediğini söyler. Kokila yerde ve masa da pislik gördüğünü, evi baştan sonra bir daha temizle diye bağırır.

Masum 267. bölüm özeti Başlıyor!

Tolu, Molu ve Vidya okulda verilen ödevlerini yapar. Gauri de okuma ve yazma bilmediği için onlara imrenerek bakar. Raşi çocukları kontrol edip çıkar. Radha da Gauri’ye hizmetçi olduğunu, boş durmadan evi temizlemesini söyler.

Raşi adım adım Jigar ile ayrılmanın eşiğine gelir. Zira Kokila evde Jigar’ı görmek istemediği gibi bir de Raşi’yi Jigna zannettiği için onu evlendirmeye kalkması canını epey sıkar. Hemen Urmila’yı arayıp yardım ister.

Masum 267 Gopi Gauri'ye destek olur

Radha Kokila’nın dediği işleri Gauri’ye yaptırmak ister. Gauri de masadaki bardağı yanlışlıkla yere düşürür. Cam kırılma sesini duyan Gopi, hemen olay yerine gelir.

Radha’ın Gauri’yi azarladığını ve Gauri’nin kırılan camları toplarken acı çektiğini görünce, Gopi Radha’ya kızar. Çocukların çalışmaması gerektiğini, oyun oynayıp ders çalışması gerektiğini söyler. Gopi Radha’ya kitap alacağını söyler. Gauri de okuma ve yazma bilmediğini söyleyince, Gopi’nin ilk evlendiği sırada bu konuda yaşadığı cahilliği aklına gelir.

Masum 267. Bölüm Özeti

Gopi yarından itibaren Gauri’ye okuma ve yazma öğreteceğini söyler. Kokila da Radha’ya kızıp çocukları işte çalıştırdığı için evden kovar. Araya girenler sayesinde Radha evden kovulmaktan son anda kurtulur.

Hetal Kokila’nın hafızası geri kazanması için Raşi ile Gopi’yi bir iple bağlayıp, çalıştırsa da Kokila Gopi’nin evde misafir olduğunu söyleyip ipi çözer. Radha bir ara Kokila’nın hafızasının geri gelmesinden endişe eder.

Masum 267. bölüm Hetal Raşi ile Gopi'yi bağlar

Kokila’nın geçirdiği kaza ile ilgili eve müfettiş gelir. Kokila’nın kazandan önce bir bayanla konuştuğunu görenlerin olduğunu söyler. Kokila o anları hatırlamaya çalışsa da başaramaz. Müfettiş Gauri’ye aynı soruyu sorsa da Gauri korkar. Gopi neden korktuğunu sorunca Gauri de “daha önce bu eve geldiğimi hissediyorum” der. Radha panik olur. Zira Gauri’nin gerçek kimliği olan Meera’nın ortaya çıkması an meselesidir. Bu nedenle Gauri’yi evden göndermek için plan yapar.

Ertesi gün Radha Gauri’yi evden çıkartmak için baskı kurmayı düşünür. Kokila çocuklara çorba getirmesini ister. Radha Gauri dışında diğer çocuklara çorba getirir. Kokila Gauri’ye çorba gelmediğini görünce sinirlenir. Radha’ya hemen çorba getirmesini ister.

Bu esnada çocuklar oyuna dalar. Radha çorbanın içerisine koyabildiği kadar acı biber koyar. Radha çorbayı getirdiğinde Gauri’yi bulamaz. Kokila da getirdiği çorbanın israf olmaması için Radha’ya zorla içirir. Radha ağlaya ağlaya çorbayı içer.

Masum 267. bölüm özeti - Gauri Ahem ile Gopi'ye sarılır

Raşi Kokila’nın hafızasını geri kazanmak için daha önce Meera’nın oyuncak bebeğine yaptıkları evlilik oyununu bir kez daha yapmak ister. Ahem kabul eder. Vidya oyuncak bebeği olmadığını söyler. Ahem ile Gopi de Meera’nın sandıktaki oyuncak bebeğini bulup çıkartırlar. Ahem ile Gopi duygusal anlar yaşar.

Masum 14 Aralık Pazartesi Özeti

14 Aralık Pazartesi günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 14 Aralık özeti vermeye devam diyoruz.

Çocuklar oyuncak evliliğin yapılması için durumu Kokila ile paylaşır. Koki ilk etap da kabul etmese de sonradan kabul eder. Gauri de oyuncak evliliğin başladığı sırada çocukken benzer bir şey yaşadığını hatırlar. Radha Gauri’nin gerçekleri hatırladığını düşünüp, yanına gitmek istese de Hetal müsade etmez. Kokila ise gene bir şey hatırlayamaz.

14 Aralık Pazartesi Masum Özeti - 267. bölüm

Gauri de daha önce Modi konağına geldiğini, oyuncak bebek evliğini hatırladığını söyleyip dua ederken Radha da bunu duyar. Gauri’nin her şeyi hatırladığını, artık Garu’yi evden kesin olarka göndermesi gerektiğini düşünür. Gauri de bu duyguları Gopi ile paylaşmaya gider.

Radha Gauri’den önce Gopi’nin odasına gidip Hetal’in çağırdığını söyler. Gauri odaya geldiğinde Radha da Gopi’nin mücevherlerini alır. Daha sonra herkesi başına toplayıp, Gauri hırsızlık yaptığını söyler. Zavallı çocuk çalmadım diye ağlamaya başlar. Herkes Gauri’nin çaldığına inanmaz. Radha Gauri’ye tokat atmak ister. Gopi buna engel olur. Kokila da evin her tarafını arayacağını söyler.

Masum 14 Aralık Özeti - 267. bölüm

Hırsızlık olayını Ahem’de öğrenir. Gauri’nin ağlayan gözlerini görünce Meera aklına gelir. Gauri’nin çalmadığına kanaat getirir. Çocuklar hırsızı bulmaya karar verir. Daha doğrusu Radha’nın yalan söylediğini bildikleri için bu işin altından da Radha çıkacağını, bunu ortaya çıkartmak için ellerinden geleni yapacağını söyler.

Kokila Gopi’nin altınlarını çalan her kim olursa olsun evde asla kalamayacağını söyler. Ahem Gauri’ye kefil olur. Bakalım Kolye daha doğrusu Gopi’nin çalınan kolyesi kimde çıkacak. Devamı Masum 268. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 267. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu