Dizi Özet

Masum 268. Bölüm Özeti 15 Aralık Eve Giren Hırsız

Masum 268. bölüm özeti 15 Aralık Salı. Tirpti’nin tuttuğu kadın Gauri’yi kaçırmak isterken Vidya’yı kırmak isteyecek. İşte Masum 268. bölüm özeti sizlerle…

Masum 268. bölüm; Kokila’nın sinirle yatak odasına girmesi ile bölüm başlar. (Kanal 7 sık sık bölüm süresini değiştirdiği için her özetin başında bölümün başlangıcını özellikle paylaşıyoruz)

Kokila Raşi ile Jigar’ı yan yana gördüğü için sinirlenmiştir. Parag ise artık uyumasını ister. Ertesi gün Kokila Ahem’in telefonla kuyumcuyu aradığını duyar. Gopi’nin kolyesini çalabileceğini düşünür. Kokila gizlice Ahem’in valizini arasa da bir şey bulamaz.

Masum 268. bölüm özeti Başlıyor!

Daval da kaçak içki operasyonun da hırsızların ve kaçakçıların yakalanmasına yardım etmiştir. Evde haber dinlerken bu haberi duyar. Daval bir anda gerilir. Lakin tüm bu olaydan ne Kinjal’in nede Urmila’nın haberi yoktur. Daval olay yerinden giderken, hırsızların düşürdüğü parayı polise teslim etmediği için panik olur.

Akşam Gopi ile Ahem aynı odada farklı yataklarda yatar. Ahem’in yatağında fare görünce Ahem korkudan Gopi’nin elinin tutar. Fare odadan çıktıktan sonra Ahem Gopi’nin elini tuttuğunu fark edip, sinirle Gopi’nin elinin bırakır.

Masum 268. bölüm özeti Eve giren hırsız

Ertesi gün Ahem kuyumcunun kolyeyi getirdiğini haber alır. Dışarı çıkıp kuyumcuya parasını verip eve girdiğinde, Kokila Ahem’i durdurup elindeki çantada ne olduğunu sorar. Ahem ilk başta saklamak istese de Kokila ısrar edince, Ahem çantayı Kokila’ya verir.

Kokila Ahem’in elindeki çantada pahalı kolyeyi görünce, Gopi’nin çalınan kolyesi olduğunu söyler. Ahem ise Kolyeyi şimdi kuyumcudan satın aldığını açıklasa da Kokila kuyumcu da yalan söyleyebileceğini  söyler. Hetal hemen lafa girip, Ahem’den yeni kolye almasını kendisinin istediğin, Gopi’nin bu olayda çok üzüldüğünü söyleyip olayı yatıştırır. Kokila Ahem’e kolyeyi Gopi’nin boynuna takmasını ister. Radha o anlar da sinirle bakarken, Hetal ise çok mutlu olur.

Masum 268 - Kokila Ahem'in aldığı altını bulur

Kokila odasına gittikten sonra Hetal Ahem’e neden böyle bir şey yaptığını sorar. Ahem de Gauri’ye çok bağlandığını, onun evden gitmesini istemediğini söyler. Bu konuşmaları duyan Gauri de Ahem’e sarılır.

Masum 268. Bölüm Özeti

Ertesi gün çocuklar okulda ki başarısını göstermeye gelir. Kokila çocukların çok kötü notları olduğunu söyleyip, ders çalıştırmaya başlar. Ahem de o anları görünce çocukluk anıları aklına gelir.

Ahem çocukları izlerken yanlışlıkla Gopi’ye çarpar. Gopi de masadaki bardağı düşürür. Ahem sinirle Gopi’ye kızınca, Kokila elindeki cetvel ile Ahem’in eline vurur. Vidya ile Gauri Ahem’in yanına gidip, eline krem sürünce Ahem çok mutlu olur.

Masum 268 Özeti - Kokila Radha'yı yakalar

Gopi Gauri’nin durgun hallerini görünce çok üzülür. Gauri de hırsızlık olayı netleşmeden mutlu olamayacağını, hırsız yakalanana kadar hiçbir şey yemeyeceğine veya içmeyeceğine dair yemin ettiğini söyler.

Radha da Gopi’den çaldığı kolyeyi Gauri’nin üzerine yıkmak için sakladığı yerden kolyeyi çıkartır. Gauri büyük anne ile birlikte kaldığı için büyük annenin odasına gidip, kolyeyi Gauri’nin dolabına koymak ister. Lakin odada Hetal’in olması planın bozar. Hetal saçlarına yağ sürmesini ister. Radha Hetal’in saçına yağı sürdükten sonra kolyeyi Gauri’nin odasına saklar.

Kokila da Gauri’nin altın kolyeyi çalabilmesi için tabureyi kullanması gerektiğini düşünür. Hemen tabureyi kontrole gider .Tabure yerinden kıpramadığını anlar. Radha kolyeyi Gauri’nin çantasına saklarken altın kolye Radha’nın şalına takılır. Lakin bunu Radha fark edemez. Salona geldiğinde Kokila Radha’nın arkasında ki kolyeyi görür.

Herkes Radha’nın başına toplanır. Radha kolyeyi çalmadığını, Gauri’nin çaldığını söyler. Kokila da Gauri’nin çalmadığının kesinleştiğini, Radha’ya çalıp çalmadığını sorar. Radha da “çalmış olsaydım arkamda gezdirmezdim” diyerek kendisine bir çıkış yolu bulmaya çalışır.

Masum 268. bölüm özeti - Müfettiş Modi konağına gelir

Modi konağına çocuklar Gauri ile oynamak ister. Lakin Gauri morali bozuk olduğu için oynamaz. Gopi bunu fark edip Gauri ile konuşur. Ahem Gopi’ye gelip çocukların beynini yıkıyorsun diye kızar. Gauri de “benim yüzümden kavga etmeyin” der.

Ahem Gauri’ye trafik kazasında hatırladıklarını anlatmasını ister. Gauri de beyaz sarisi olan bir kadın kendilerini takip ettiğini anlatırken Radha da bu konuşmayı gizlice dinler. Ahem de beyaz sarili kadını bulduğunda öldüreceğini söyler. Radha da hemen bunu Tirpti’ye haber verir. Tripthi, beyaz sari giyen tek kadın olmadığını ve Gauri’nin onu görmediğini söyler.

Bir kaç saat sonra Modi konağına yeni bir polis müfettişi gelir. Kaza olayını devraldığını o gün 2 kadın tapınağa geldiğini haber verir.

Masum 15 Aralık Salı Özeti

15 Aralık Salı günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 15 Aralık özeti vermeye devam diyoruz.

Müfettiş daha sonra Gauri’ye kendilerini kovalayan kadını hatırlayıp hatırlamadığını sorar. Gauri hatırlamadığını söyler. Radha ise müfettişin konuşmalarını duyunca çok gerilir. Her an yakalanma ihtimali aklında çıkmaz.

15 Aralık Salı Masum Özeti - 268. bölüm

Urmila evde Daval’ın yüklü miktar da para ile birlikte görüp Kinjal’e haber verir. Daval’a bu kadar parayı nasıl elde ettiğini sorar. Daval daha olayı açıklamadan, Urmila Daval’ın elinden parayı alır. Kinjal Urmila’dan parayı almaya çalışırken, Madhu da parayı ikisinden koparmaya çalışır. Sonunda Daval parayı yarın polise teslim edeceğini söyler.

Urmila gece Kinjal ile Daval’ın odasına gelip parayı çalmak ister. Lakin Pappu uykudan uyanır. Radha da Tirpti’yi eve çağırır. Birlikte plan yaparlar.

Tirpti bir kadınla Modi konağına gelir. Tiripti yanında getirdiği kadına, Gauri’yi evden kaçırmasını ister. Kadın Gauri yerine Vidya’yı kaçırır. Gopi karanlıkta bir kadının elinde çocukla evden çıkmaya çalıştığını görüp bağırır. Herkes olay yerin de toplanır.

Masum 15 Aralık Salı Özeti - 268. bölüm

Kadının elinden Vidya’yı alır. Bu sırada Kokila Tiripti ile Radha’nın konuşmalarını hatırlayıp, Meera diye bağırır. Meera’nın üzerine doğru giderken bayılır. Uyandığında Vidya’yı görmek ister. Zira Kokila vidya’yı Kinjal’in küçüklüğü zanneder. Radha da derin bir nefes alır.

Bu esnada Gauri’yi kaçırmak isteyen kadını Ahem ve Raşi sorguya çeker. Kadın Gauri’nin annesi olduğunu söylese de ev halkı pek inanmaz. Hırsız kadın Gauri’yi evden götürecek mi? Koki gerçeği hatırlayacak mı? Devamı Masum 269. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 268. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Bi bilginiz varmı kanal 7 masum ‘dan memnunmu umarım birden erken final yapmaz ve masum kanal 7 ‘den kaldırılsa bile burda özetler çıkmaya devam eder mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu