Dizi Özet

Masum 269. Bölüm Özeti 16 Aralık Çocuk Hırsızı Kaçar

Masum 269. bölüm özeti 16 Aralık Çarşamba. Gauri’nin annesi olduğunu söyleyen Paru’nun yalan söylediği ortaya çıkar. İşte Masum 269. bölüm özeti sizlerle…

Masum 269. bölüm; Kokial’nın eve gelen hırsızın neden Gauri’yi almak istediğini söylemesi ile bölüm başlar. Herkes bu zaman kadar neredeydin? Neden Gauri’yi tapınağa bıraktın diye sorunca, hırsız yalanlarını bir bir sıralamaya başlar. Kocası hem kendisini hem de kızını öldüreceği için korku ile tapınağa bıraktığını söyler.

Masum 269. bölüm özeti Başlıyor!

Ahem, geceleri neden hırsız gibi geldiğini sorar. Kadın da zenginler çocukları evde hizmetçi olarak çalıştırdığını, bu nedenle kızını hırsız gibi alıp kaçırmak zorunda olduğunu söyler. Ahem kanıtı olmadan Gauri’yi vermeyeceğin, kesin kararı tapınak görevlisinin söyleyeceğini, bunun içinde yarını beklemeleri gerektiğini söyler.

Masum 269. bölüm özeti Çocuk Hırsızı Kaçar
Masum 269. bölüm özeti Çocuk Hırsızı Kaçar resmi

Hırsız bayan ile Radha aynı odada kalmasını isteyen Kokila Jigar’ı da göz kulak olması için uyarır. Radha hemen Tirpti’yi son durumdan haberdar edip, tapınak görevlisi ile hırsız kadının Modi ailesine söylediklerinin eşleşmesi halinde, Gauri’yi evden götürebileceğini haber eder.

Kokila sık sık zamansız bir şekilde Meera’nın adını birden bire bağırması, gece rüyalarına Meera’yı görmesine kimse anlam veremez. Zira hırsız Vidya’yı kaçırdığı sırada birden bire Meera diye bağırması sanki Meera evde varmış gibi seslendiği konusuna dikkat çeker.

Masum 269 resmi

Bildiğiniz üzere Şah evinde hırsızlık parasını polise verilme durumu var. Daval polise teslim etmeyi düşünürken, Kinjal ve Urmila parayı vermemesi gerektiğini, hırsızdan alınan paranın kötü bir şey olmadığını söyler. Daval ile Kinjal para meselesinden dolayı kavga ederler.

Modi konağına Gauri’nin ilk tapınağa geldiği anını hatırladığı için hırsız kadına bir kaç soru sorar. Kadın Radha’dan aldığı bilgiler nedeniyle her defasında doğru cevabı verir.

Hırsız kadın Paru Gauri’yi evden zorla da olsa götürmek istese de Kokila ve Ahem daha fala kanıt ister. Ahem polisi aradığını, 30 dakika içinde eve geleceğini haber verir. Kokila Gauri’nin sırtında iz olup olmadığını sorar. Hırsız Paru gözlerini Radha’ya çevirir. Radha’nın işareti ile var der. Kokila Radha ile Raşi’nin Garu’nin sırtına bakmasını ister.

Masum 269. Bölüm Özeti

Raşi ile Radha Gauri’nin sırtında iz olup olmadığını kontrol eder. Kadın sırtında iz olduğuu söylediği için hem Raşi hem de Gopi dikkatlice bakar. Lakin Gauri’nin sırtında iz yoktur. Radha bu sırada kadına mesaj atıp kaçmasını ister. Raşi ile Gopi kadının yalan söylediğini söyler. Kadın kaçar. Raşi peşinden gidip yakalasa da kadın Raşi’yi ısırır. Sonunda kadın arabaya binip evden kaçmayı başarır.

Masum 269 Özeti resmi

Modi konağına müfettiş gelir. Hırsız kadının yaptıklarını anlatınca polis Gauri’nin hayatının tehlikede olduğunu, polis korumasına almak istese de Kokila Gauri’yi evden göndermek istemez. Polis de Gauri’yi Modi konağında kalmasına izin verir. Radha ise Müfettişin söylediklerini duyunca daha çok korkmaya başlar.

Radha kendi planları ile Gauri’yi evden göndermediği için Gauri’nin duyacağı şekilde dua eder. “Eve Gauri geldi geleli başımız beladan kurtulmadı. O giderse sıkıntılar da gidecek” sözleri ile Gauri’nin kendi istediği ile evden gitmesini ister. Tirpti’ye yeni planından haberdar eder.

Ahem ile Gopi yine bilindik sebeplerden kavga edince, Gauri kendi yüzünden Modi ailesi sıkıntı çektiği için evden ayrılmaya kara verir.

Gauri evden çıkarken çocuklar fark eder. Arkasında koşarlar. Gauri saklanır. Ev halkı Gauri’yi aramaya çıkar. Çocuklar Gauri’yi bulur. Gauri Ahem ile Gopi kendi yüzünden kavga ettiğini söyler. Çocuklar ise eve gelmesi halinde sorunu çözeceklerini söylerken, Radha da Gauri ile çocukların Modi konağından dışarı çıktığını haber verir.

Masum 269. Bölüm Özeti - Gauri Modi konağından ayrılır

Çocuklar sonunda Gauri’yi eve getirmeyi başarır. Gopi ve Raşi çocuklara sarılır. Kokila da Gauri’nin bir daha bunu yapmamasını ister. Zira hayatının risk altında olduğunu bir kez daha hatırlatır.

Daval hırsızlık parasını polise teslim edemeden para evden çalınır. Eve gelen polise Daval’ın paraları teslim etmesini isler. Lakin Daval parasının olmadığını söyleyince, polis tüm evi arar. Lakin parayı bulamaz. Polis müfettişi Daval’a paraları getirmemesi halinde, cezaevine gireceğini söyler.

Masum 16 Aralık Çarşamba Özeti

16 Aralık Çarşamba günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 16 Aralık özeti vermeye devam diyoruz.

Daaval, Kinjal’e parayı geri almazsa polisin onu yakalayacağını söyler. Urmila ise ikilinin konuşmasını kapı arasından duyar. Modi konağında ise çocuklar Ahem ile Gopi’nin bir araya gelmesi için plan yaparlar.

Masum 269. bölüm özeti - Ahem Raşi ile konuşur

Modi ailesi Kokila’nın uzun zamandır odasında olduğunu haber verince hepsi Kokila’nın odasına gider. Lakin kapı kilitlidir. Yedek anahtar ile kapıyı açarlar. Kokila’yı yerde baygın bir halde bulurlar. Herkes şok olur. Hemen eve doktor çağırırlar. Doktor Kokila’ya iğne yapıp, geçmişi hatırlaması için baskı yapmamaları konusunda Modi ailesini ikaz eder.

Pappu okulda öğretmenleri tarafında eğitim kampına seçilir. Lakin pahalı bir kamp olduğu için Kinjal Tolu ve Molu ile birlikte gönderirse, masrafları Modi ailesi karşılayacağını düşünüp Raşi’yi arar. Lakin Raşi, Tolu ve Molu’nun kamp için aranmadığını söyler. Radha bu konuşmayı duyar. Çocuklar kampa giderse Gauri’yi evden kaçırmak kolay olacağını düşünür.

16 Aralık Çarşamba Masum Özeti - 269. bölüm

Radha Kokila’yı gaza getirip, eğitim kampına Kokila’nın da gitmesini sağlar. Lakin Gopi evde Gauri yalnız kalacağı için gitmez. Radha buna çok sinir olur. Ancak evde daha az kişi var. Gaur’yi kaçırmak için Radha ve Tirpti’ye yeni bir fırsat doğdu. Radha Gauri’yi kaçırabilecek mi? Devamı Masum 270. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 269. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu