Dizi Özet

Masum 27 Bölüm Özeti Gopi’ye “Hırsız” İftirası

Masum 27. Bölüm Özeti yanında bu bölüm ile alakalı olan fragmanı sizlerle paylaşacağız. Yakın zamanda Kanal 7 ekranlarında biten İkimizin yerine başlayan Masum dizisinin 27 bölümü kanal 7 ekranlarında 18 Nisan Cumartesi günü gelecek.

Masum 18 Nisan Özeti vermeye başlamadan önce bu bölüm henüz ekrana gelmediği için Masum 18 Nisan Cumartesi Fragmanı yerine hem bu bölümle beraber Hintçe fragmanı yanı sıra masum son bölüm fragmanı yazımızın devamında sizleri bekliyor.

=> Masum 30 bölümde neler olacak? sorusunun cevabının görebilmek için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz bölümün en son yerine kısaca hatırlayacak olursak, Kincal evdeki hırsızın kaçmasına gizlice yardım etmiş, eve gelen polisler de hırsızın yerinde olmadığını görmüştür. Bölüm burada son bulmuştu.

Masum 27 Bölüm Özeti

Ahem ile Cigar hırsızı tuttukları odaya götürdüklerinde ipleri çözülmüş olduğunu görünce şok olurlar. Hemen polisler ipler nasıl çözüldüğünü kontrol ettikten sonra kapının iki tarafına bakıp zorlama emaresi var mı yok mu diye kontrol ettikten sonra ev sahibine dönüp şu sözleri söyledi.

Bu evde hırsıza yardım eden içeriden birisi var. Kapıda zorlama yok! Eve Gelen Polis

Ehem ve Cigar evde birinin asla yardım etmeyeceğin öyle bir şeyin mümkün olamayacağını söylese de her ikisin aklına kurt düşmüştür bir kere. Zira evde altınları çaldığı düşünülen birisi kolayca tutulduğu yerden yardım alarak kaçmayı başarmıştır.

Masum 27. bölüm Özeti - 18 Nisan

Koki evde hırsıza neredeyse kapı açan ve bu hırsızlığın olmasına sebep olan Raşi olduğu için onu fırçalar. Raşi de zaten oruç meselesinde Koki’ye yakalanmış ve laf verecek yüzü yokken bir de üstüne bu olay olunca sesini dahi çıkartamaz.

Hırsızın evden çaldığı altınların nasıl bulunacağı gündeme gelir. Gopi de yanında yoksa evde bir yere saklayabileceğini söyleyince evin tüm odalarını ararlar. Kincal, yakalanmaktan son anda kurtulur.

=> Masum 29 Bölüm Özeti için lütfen tıklayınız.

Evde herkes hırsız yada hırsızın iş birlikçisi olabileceği için en yakınındakileri birbirlerinden şüphelenmeye başlar. Gopi de her zaman olduğu gibi odaları temizlemeye başlar. Sıra Kincal’in odasına gelir. Kincal yokken odayı temizlerken yerdeki torakları fark eder.

Masum dizisi 27 bölüm Özeti

Bu topraklar saksıdan düştüğünü anlar. Saksıyı incelediğinde ışıldayan bir şey fark eder. Toprağı kazdığında ise bilezikleri ortaya çıkar. Bu sırada odasına gelen Kincal yakalandığını anlayıp, kıvrak zekası ile şunları söyler.

Hırsızı Buldum. Yetişin!

Zaten tetikte olan aile de hızla Kincal’in odasına koşarlar. Ev halkı geldiğinde Kincal üstünlük sağlamak adına Gopi’ye laf söyletmeden hakaretlerini bir bir sıralar. Hatta bu eve gelme nedeni paraları çalmak olduğuna kadar iftira atar. Gopi bey yapmadım dese de sesi çok cılız gelir.

Ahem de zaten Gopi’yi suçlamaya hazır. Sinirle daha önce de paraları almaya çalıştığını ve kurnaz ve yalancı biri olduğunu söyleyip hakaretlerini sıralar.

=> Masum dizisi 19 Nisan Pazar Neler Olacak? Merakınızı gidermek için lütfen tıklayınız.

Kokila Modi olaylara el koyup herkesin susmasını ve bu evde Gopi’ye sonuna kadar gücendiğini, asla hırsızlık yapmayacağını, kimsede bu yönde iftira atamayacağını söyleyip, ev halkını odalarına gönderir.

Masum 18 Nisan Cumartesi Özeti

Aslın da Koki olayın gerçek suçlusunu bildiği için bunu yapmıştır. Herkesi gittikten sonra Kincal’in yanına gidip kapıyı kilitler. Yüksek sesle Koki şunları söyler.

Neden kendi altınlarını çaldın Kincal? Modi Kokila

Kincal şok olur ama cevap bile veremez. Bağırmalar çağırlamalar iş yapmayınca, Koki bu defa anne gibi yaklaşıp, kızı Kincal’in neden bunu yaptığını öğrenmeye çalıştığı sırada Kincal’in telefonu çalar.

Telefonu bu sefer açan Koki’dir. Koki ilk etap da cevap vermez ve karşı tarafın sesini dinler. Daha sonra telefonu açan Kincal olmadığını anlayan Bumang da hemen kapatır.

Bu defe Koki’nin sorusu değişi ve bu saatte arayan kim olduğunu sorar. Lakin Kincal’den tık yoktur. Kincal altınları aldığını ama bozdurup başka altın alacağı için bunu yaptığını söyleyip işin içinden şimdilik çıkar.

Masum 18 Nisan Özeti

Masum 18 Nisan Özeti - 27 Bölüm

  • Koki Kincal’i alacak aileyi arar
  • Yanlarında damadı da getirmesini ister
  • Raşi anahtarın sorumluluklarının bir kısmın Gopi’ye yıkar
  • Kokila durumu fark edip daha fazla iş vereceğini söyler
  • Raşi bu durumu deli olur

Masum 18 Nisan Cumartesi Fragmanı (TR)

Masum dizisi 18 Nisan Cumartesi günü 27 Bölüm ile kanal 7 ekranlarına geleceği için şu an bu bölümle ilgili fragmanı veremiyoruz. Bunun yerine ilgili bölüm gelene kadar Masum son bölüm fragmanı geçici olarak alt kısıma eklenmiştir.

Masum 27 Bölüm Fragmanı (Hindistan)

Bildiğiniz üzere bu bölüm daha önce Hindistan da yayınlandığı için gelecek bölüm hakkında sizleri Türkçe fragmanı ekleyemediğimiz için 27 bölümüme ait olan Hintçe fragmanı ekliyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu