Dizi Özet

Masum 270. Bölüm Özeti 17 Aralık Radha ile Jigar Evlenecek mi?

Masum 270. bölüm özeti 17 Aralık Perşembe. Kokila’nın kafası gittiği için Radha ile Jigar’ı evlendirmek ister. İşte Masum 270. bölüm özeti sizlerle…

Masum 270. bölüm; Kokila son anda Radha’nın gazı ile çocuklarla beraber kampa gider. Çocuklar kampta oynadığını gören Kokila oldukça mutlu olur. Gauri de çocuklarla birlikte kampa gidemediği için morali çok bozuktur. Ahem ile Gopi Gauri’nin moralini yeri,ne getirmek için ellerinden geleni yapmaya çalışırlar.

Masum 270. bölüm özeti Başlıyor!

Kinjal ile Urmila karakola gelip eve gelen müfettiş ile görüşmek ister. Lakin eve gelen müfettiş orada yoktur. Urmila müfettişin adını söyler. Karakol amiri böyle bir isimde müfettiş olmadığını açıklar. Bu esnada Urmila ve Kinjal eve gelen müfettişin resmini duvar da görür. Urmila adamın resmini gösterince onun azılı bir hırsız olduğunu ve uzun zamandır arandığını öğrenir.

Masum 270. Bölüm Özeti Jigar ile Radha Evlenecek Mi

Raşi Jigar ve Gauri eve gelir. Radha da Gauri’yi evden çıkartmak için en iyi zaman olduğunu düşünür. Gauri’ye içine uyku ilacı kattığı limon suyunu içirmeyi planlar.

Gauri aşağı inerken merdivenlerden düşer. Gopi bunu görür ve hemen yanına gidip, iyi olup olmadığını sorar. Gauri iyi olduğunu söyler. Gopi’nin yanında duran Gauri’ye Radha uyku ilacı kattığı limon suyunu içirmek istese de Gauri içmek istemez. Gopi de Radha’ya bu konuda zorlamamasını ister. Radha, planının işe yaramadığı görünce sinir olur.

Daval Kinjal ile Urmila’nın dışarıdan geldiğini görünce nerede olduklarını sorar. Urmila da karakola gittiklerini, eve gelen gerçek müfettiş değil hırsız olduğunu, geri geldiğinde yakalamaları gerektiğini söyler.

Masum 270

Meethi, Gauri’nin içmesi gereken limon suyunu içer ve olduğu yere bayılır. Bu sırada Ahem ve Gopi de Gauri’yi dondurma yemeğe götürmüştür.

Gauri, Ahem’in eğitim kampı formunu doldurmakta tereddüt ettiğini görür. Ona neden doldurmadığını sorar. Radha bilerek patavatsızlık yapıp, Gauri’nin anne ve babasının adını bilmeden formu dolduramayacağını söyler. Gauri ise duydukları karşısında çok üzülür.

Masum 270. Bölüm Özeti

Ahem ve Gopi taptıkları putun isimlerini Gauri’nin anne ve babasının ismi olarak forma yazarlar. Artık Gauri de çocuklarla birlikte kampa tam olarak katılabilecektir. Radha bu olaydan Tirpti’yi haberdar eder. Tripti onu kaçırmak yerine, öldürmenin daha kolay olduğunu söyler.

Masum 270 Özeti - Gauri formu doldurur

Şah ailesi eve gelen sahte polisler ile müfettişi yakalayıp döver. Müfettişi dayağın etkisi ile bayılır. Bu sırada Modi ailesi Gauri ile beraber kapma gider.

Radha da kampa Tiripti’nin gelmesini beklerken, Tirpti eğitim koçu ve kamp görevlisi olarak karşısına çıkınca Radha çok şaşırır. Tirpti Gauri’yi öldürecek bir plan yapmıştır. Raşi kamp sırasında lavaboya giderken, Radah’nın biri ile konuştuğunu görür.

Raşi Radah’nın konuştuğu kişiyi görmek için yanına gider. Lakin Radha hemen fark edip Tirpti’yi uzaklaştırır. Tiripti çocuklara kamp sırasında yapması gereken görevler verir.

Kampta sahte koçluk yapan Tirpti, Radha’ya görevini iyi yapması için ikaz eder. Gauri’nin geçtiği yerlere yağ döker. Gauri de görevini yapamayınca, “bungie jumping” cezası alır. Gopi bu kadar ufak çocukların bunu yapmayacağını söylese de başka bir görevli güvenlik önlemlerini aldıklarını söyler.

Masum 270. bölüm özeti - Radha Gauri'yi öldürmek ister

Antrenör, Gauri’nin atlama sırasında onu tutacak olan kayışları takmasına yardımcı olur. Tripti oraya gelir ve Gauri’ye yardım edeceğini söyler ve kayışı keser. Bu sırada Gopi tedirgin olup kontrole gider. Lakin Tirpti koç olarak Gauri’nin bu görevi yapmaması halinde, kamp dışı kalacağını söyler. Gopi de Gauri’ye görevi yapmasını ister. Gauri de bunu Ahem için yapacağını söyler.

Masum 17 Aralık Perşembe Özeti

17 Aralık Perşembe günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 17 Aralık özeti vermeye devam diyoruz.

Gauri tam olarak kesilmeyen ipler sayesinde hayatta kalır. Görevi de başarı ile tamamlar. Radha, Tripti’ye planlarının başarısız olduğunu söyler.

17 Aralık Perşembe Masum 270. bölüm özeti - Kokila Tirpti ile Radha'yı görür ancak hatırlayamaz

Gauri Ahem ve Gopi’nin yanında olduğu için dua eder. Tirpti ile Radha Gauri’yi öldürmek için yeni bir plan yapar. Urmila eve gelen hırsızın kafasına vurduğu vazo yüzünden adamın öldüğünü düşünüp, evden gizilce çıkartmak için türlü türlü oyunlar yaparlar. Adam öldürmenin cezasını bildikleri için Urmila ve ailesi bir an evvel bu beladan kurtulmak için plan yaparlar.

Kamp sırasında Jigar ile Raşi’yi yan yana gören Kokila aklı gittiği için Jigar’ı evin çalışanı Raşi’yi de kız kardeşi Jigna zannettiği için Jigar’a ırz düşmanı der. Olay sonradan çözülse de Kokila evin şoförü zannettiği Jigar’ın başını bağlamak için yine evin çalışanı zannettiği Radha ile evlendirmeye karar verir.  Bunu duyan herkes şok olur.

Masum 17 Aralık Perşembe Özeti - Kokila Jigar ile Radha'yı evlendirmek ister

Hetal, Jigar’ın Radha ile evlenmesine nasıl izin verebileceğini söyler. Gopi bu konuda bir şeyler yapmaları gerektiğini söyler. Radha ise Raşi’ye eziyet etmek adına bu evliliği kabul eder. Radha Jigar ile evlenecek mi? Devamı Masum 271. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 270. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu