Dizi Özet

Masum 271. Bölüm Özeti 18 Aralık Gauri Ölümle Burun Buruna

Masum 271. bölüm özeti 18 Aralık Cuma. Tripti ile Radha Gauri’yi öldürmek için hastanedeki odasına girecek. İşte Masum 271. bölüm özeti sizlerle…

Masum 271. bölüm; Tirpti ile Radha’nın konuşması ile başlar. Tirpti kamp programında bir sonraki oyunu bildiği için Radha’ya kalın çiviler verir. Zamanın geldiğinde işaret edeceğini, o zaman çivileri yere sabitlemesini ister. Böylelikle Gauri bu çiviler yüzünden öleceğini iddia eder.

Masum 271. bölüm özeti Başlıyor!

Kamp koçları yeni oyunu tüm yarışmacılara anlatır. Sadece çocuklar değil aynı zamanda ebeveynlerin de oynadığı bir oyundur. Çocuklar büyük bir topun içine girip ebeveynlerin temizlediği yolu en kısa sürede bitiren ödülü alacaktır.

Masum 271. Bölüm Özeti 18 Aralık Gauri Ölümle Burun Buruna

İlk olarak Gopi ve takımı yarışır. Kokila ile Savitha birlikte yarışırken kavga ederler. Koç her ikisini de diskalifiye eder. Sıra Gauri’ye gelir. Raşi ve Radha topun geleceği alanları temizlerken, Radha elindeki 3 çiviyi yere sabitler.

Vidya ile Gopi yarışma alanına geri dönerken Vidya elindeki su şişesini yere atar. Gopi bunun yanlış bir davranış olduğundan bahsedip şişeyi yerden alacağı sırada topun güzergahında ki çivileri görür.

Masum 271 - Gopi çivileri çıkartır

Gopi hızla çivileri yerinden çıkarmak için zamana karşı yarışır. İki çiviyi zamanından önce çıkarsa da son çiviye vakti kalmaz. Topun içindeki çocuklara bir şey olmasın diye kendisini feda eder. Elini çivinin üzerine koyar ve yaralanır.

Raşi Gopi’nin yaralandığını görünce, hemen yardıma gitmek isterken ayağı burkulur. Olduğu yere düşer. Bir tarafta Gopi, diğer tarafta Raşi yaralanmış olur. Jigar hemen doktor getirir. Raşi’nin ayağını muayene ettikten sonra röntgen çekilmesi gerektiğini, kırılmış olma ihtimalinden bahseder.

Raşi de annesini arayıp, ayağının incindiğini söylerken Kokila’nın Jigar ile Radha’yı evlendirme olayından da bahseder. Urmila duydukları karşısında şok olur.

Masum 271. Bölüm Özeti

Ertesi gün Vidya’nın baskısı ile Ahem de kamp etkinliğine katılır. Oyun öncesinde Tripti Radha’ya demir bilye verir. painboll da Gauri’nin karşı takımında yer alacak kişiye içi demir bilye dolu silahı vermesini ister.

Koç takımları seçer. Ahem farklı takımda Gauri ile Gopi de aynı takımda yer alır. Gopi kafasına demir bilye çarpar. Lakin kafasında kaskı olduğu için çok fazla acıtmaz. Gopi demir bilyeleri Ahem’in sıktığını görünce onu durdurmak ister. Lakin Ahem durmaz. Gopi de Ahem’in üzerine atlayıp, Gauri’ye demir bilye sıkmasına engel olur.

Masum 271 Özeti - Gopi Demir bilyeleri Ahem'e gösterir

Gopi herkesin içinde konuşmak istemediğini söyleyip, Ahem’i bir kenara çekip kamp sırasında defalarca Gauri’ye zarar verilmek istendiğini anlatır. Ahem de polisten yardım almaları gerektiğini söyler.

Paintboll maçı sona erer. Kazanan Ahem’in takımı olur. Hetal takımına yardım etmediği için köpek gezdirme cezası alır. Radha ise Gopi ile Ahem’in ne konuştuğunu çok merak eder.

Modi ailesi eve dönse de Ahem ve Gopi eve gelmez. Radha ikilinin nerede olduğunu çok merak eder. Gopi ile Ahem karakola gidip durumu polis amirine anlatır. Polis amiri de katili suç üstü yakalayabilmek için Gauri’yi kampta aynı şekilde devam etmesini ister.

Gopi Ahem’in ofisine gitmek zorunda olduğunu söyler. Ne Hetal ne de Kokila merak etmezken, Radha sebebini merak eder. Lakin Gopi hiç bir şey demez. Radha hemen Gopi’nin tavırlarında şüphelenip Tiripti’yi arar. Bir sonraki planı iptal etmesini ister. Zira demir bilye meselesini bildiklerini iddia eder.

Masum 271. bölüm özeti - Ahem polisten yardım ister

Tirpti demir bilye olayını bilselerdi, çoktan kamptan çekilmişlerdi. Halen devam ediyorsa, hiç bir şeyden haberleri yoktur deyince Radha bir sonraki gün yapacaklarını planlar.

Ertesi gün Ahem de dahil olmak üzere kamp okuluna gelirler. Polis amiri de sivil kıyafetlerle kamp okulun da Ahem ile karşılaşır. Ahem’e her şeyin yolunda gideceğini haber verir.

Şah ailesi de hırsızların istediği parayı Pappu buz dolabına saklamıştır. Bunu ailesi ile paylaşınca, Kinjal ile Urmila parayı almak için birbiri ile kavga ederler. Lakin Kinjal parya el koyup, dolabına saklar.

Masum 18 Aralık Cuma Özeti

18 Aralık Cuma günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 18 Aralık özeti vermeye devam diyoruz.

Kamp etkinliğinde son gün dağdan iple inme yarışması vardır. Ahem Gauri’yi kendi takımına ister. Bu sırada Savitha oranın görevlisi zannettiği Tirpti’ye banyonun yerini sorar. Tirpti “sen bul” diye cevap verince, Ahem’in dikkatini çeker. Hemen yanlarına gider. Lakin Tripti Ahem’den saklanır.

18 Aralık Cuma Masum Özeti - Gauri uçurumdan düşer

Dağdan inme yarışmasında ilk takım olan Ahem, Gopi, Vidya ve Gauri güvenlik kemerlerini takarlar. Tirpti gizlice ipi keser. Gauri inmeye başladığında ip bir anda kopar. Lakin Ahem ve Gopi onu tutmayı başarır. Bu sırada Gauri’nin kafası taşa çarpar. Kafası kanlar içinde kalır. Kokila yine geçmişi hatırlayıp, “Mera” diye bağırıp bayılır.

Olay yerindeki polisler hemen dağın tepesinde kim varsa yakalayın dediğini duyunca Radha hemen Tripti’ye haber verir. Tirpti de polisler gelmeden kaçar.

Gopi ile Ahem Gauri’yi hastaneye getirir. Gopi sedye üzerinde Gauri’nin ayak bileğindeki yarayı görünce şok olur. Zira aynı yaradan Meera’da da olduğunu hatırlar.

Radha Ahem ile Gauri’nin aynı kan grubundan olduğunu, dolayısı ile Meera olduğu yakında ortaya çıkacağını söyler. Tripti ise kan grubunda bulamayacaklarını ama yine de işini sağlama alması için Gauri’yi öldürmesini ister.

Masum 18 Aralık Cuma Özeti - Radha ile Tirpti Gauri'yi öldürmek ister

Kokila da kendisine gelir. Lakin hala hafızası yerine gelmemiştir. Kokila’nın annesi haberi alır almaz hastaneye gelir. Kokila annesini tanıyamaz. Nani Kokila’nın hafıza kaybı yaşadığını daha önce haber etmeyen Hetal’e kızar.

Bu sırada Gopi’yi başka bir odada görür. Nani hemen yanına gider. Hasta yatan kıza bakınca, “Gopi’ye ne kadar çok benziyor” der. Raşi de tesadüf olduğunu söyler. Nani asla tesadüf olmadığını söyler.

Tirpti Gauri’yi öldürüp suçu da Radha’ya atmak için tam fırsatı olduğunu düşünür. Hastaneye temizlik görevlisi olarak gelir. İlk fırsatta Gauri’nin odasına girmeyi başarır.

Bu sırada Radha Gauri’nin yanında onu öldürmek için harekete geçmiştir. Radha kapı açılınca ne yapacağını bilemez. Karşısında Tripti’yi görünce derin bir nefes alır. Daha sonra ikisi birden Gauri’yi öldürmek için harekete geçerler. Gauri yani Meera ölecek mi? Devamı Masum 272. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 271. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Bu sayfayı çok seviyorum özetleri çok hızlı veriyorsunuz umarım bu hızda devam eder ❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu