Dizi Özet

Masum 272. Bölüm Özeti 19 Aralık Babalık Testi

Masum 272. bölüm özeti 19 Aralık Cumartesi. Gopi Gauri için babalık ve annelik testi yaptıracak. Sonuç ne mi? Devamı Masum 272. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor…

Masum 272. bölüm; Vidya ve diğer çocuklarla birlikte Jigar da tapınak da Vidya için dua ederken başlar. Tripti ve Radha Gauri’nin daha doğrusu Meera’nın boğazını sıkar. Tam da bu sırada kapının açıldığını fark eden iki katil hemen odanın gizli tarafına saklanır.

İçeri giren Kokila’dır. Gauri’nin kıvrandığını görünce hemen doktoru çağırır. Doktor iğne yaptıktan sonra Kokila doktora neden böyle bir durum olduğunu sorar. Doktor da havasız kaldığını söyler.

Masum 272. bölüm özeti Başlıyor!

Tirpti modi ailesi hastanedeyken Gauri’yi Radah’dan habersiz öldürüp suçu da Radha’ya atmak isterken her ikisi de hastane odasına karşılaşmış, lajkin ikisi de Gauri’yi öldüremediği için suçu birbirlerine atarlar.

Masum 272. bölüm özeti - Ahem ve Gopi Meera'yı öğrenir

Tirpti yine Radha’nın beynin yıkamayı başarır. Umang’ı Modi ailesi nasıl öldürdüğünü asla unutmamasını ister. Radha hemen Tirpti’ye kanar.

Doktor Gauri’nin kan kaybı yaşadığı için aile üyelerinden kan almış ancak Ahem ile Gauri’Nin kanında bulunan alerjinin aynı çıkması, doktoru şaşırtmıştır. Doktor durumu Ahem ile paylaşıp bu durumun ancak kan bağında olabileceğini söylemesi Gopi’nin de dikkatini çeker.

Masum 272 - Radha yakalanmaz

Gopi hastane koridorunda ağlamaklı bir halde düşünmektedir. Yanına Raşi gelir. Gopi, Gauri ve Ahem’in aynı kan alerjisine sahip olduğunu söyler. Rashi bunun bir tesadüf olduğunu, başka bir şey aklına gelmemesini söyler. Ancak Gopi ikinci bir kanıt olarak Meera’nın çocukluk da üzerine düşen dolap yüzünden bacağında kalıcı iz bıraktığını, bugün o izin aynısını Gauri’nin bacağında da gördüğünü söyler. Raşi bu duruma çok şaşırırken Radha da bu konuşmaları gizlice diler.

Raşş Radha’nın dineldiğini duyunca sinirlenip yanından gönderir. Gopi de bu durumu Ahem ile paylaşacağını söyler. Artık Radha için vakit daralmıştır. Zira her an Gauri’nin gerçek kimliği ortay çıkma üzere.

Masum 272. bölüm resmi - Gopi babalık testini konuşur

Radha hemen suç ortağı Trpiti’yi arayıp Gopi’nin her an Gauri’nin gerçek kimliğini ortaya çıkarmak üzere olduğunu, bazı kanıtlar da bulduğunu söyleyince, Tirpti bu akşam Gauri mutlaka ölmeli der.

Radah Tirpti’den talimatlar alırken Raşi de zamanında suya düşen ve aramalar da bulunamayan Meera olma ihtimalinin bulunduğunu bunu da annelik testi ile kanıtlaması gerektiğini söyler. Artık Modi ailesin de Gauri’nin Mera olma ihtimali başlamıştır.

Gopi doktora durumu anlatır. Doktor da Gauri’ye annesini bulabilmeleri için kan testi vermesini ister. Gopi heyecanla kan örneklerini laboratuvara bırakırken Radha fark eder. Gopi heyecanını Raşi ile paylaşıp Gauri’nin kan testini verdiğini yakında sonuçlarını çıkacağını söyler. Maalesef ki bunu hain Radha duyar ve panik olur.

Masum 272. Bölüm Özeti

Gopi testin bir saat sonra çıkacağını artık kafasında ki şüphelerin bir saat içinde kaybolacağını söyler. Gopi sonucun istedikleri gibi çıkması için tapınağa dua etmeye gidelim der. Raşi ise Radha’nın kendilerini izlediğini fark edip, ayağının ağrıdığını kendisi gidip dua etmesini ister. Zira son kamp olayında Raşi ayağını incitmişti.

Masum 272. bölüm özeti - Raşi test sonucunu öğrenir

Radha hemen anladıklarını tam ne anlama geldiğini bilmediği için Tripti’ye babalık testinin ne anlama geldiğini sorar. Tirpti de Gauri’nin gerçek kimliğinin ortaya çıkması için yapılan test olduğunu, Gopi Gauri’nin annesi olduğunu netleştiren bir test olduğunda bahsedip, bu testi bir an evvel durdurması gerektiğini söyler. Kendisi de hastaneye gelerek bu konuda yardım edeceğini paylaşır.

Gauri’nin Gerçek Kimliği Ortaya Çıkar

Raşi laboratuvar girişinde sonucu beklerken Radha da ne yapıp edip bu sonucu almalarına engel olmak ister. Hemen Urmila’ya gidip Raşi’nin hastane koridorlarında sefil olduğunu söyler. Urmila da gidip kızını eve götürmek isteyince, Raşi bunu kimi istediğini sorar. Urmila Radah’nın söylediğini açıklar.

Raşi annesine burada bekleyeceğini Radah’nın planlarına uyumamasını ister. Çok geçmeden laboratuvardan sonuç verilir. Raşi hemen sonucu kontrol eder. Radha şok olur. Zira artık Raşi de gerçeği bilmektedir. Raşi sevinle Gopi’nin yanına gider. Gauri aslında Meera olduğunu, bunu da test kanıtladığını söyleyince Gopi sevinçten ne yapacağını bilemez.

Gopi o sevinçle Ahem’in yanına gider. Meera’nın ölmediğini söyler. Ahem de bu konuda şaka yapmamasını ister. Gopi elindeki kağıtları gösterip Garui kendi kızları Meera olduğunu açıklayınca, Ahem ile Gopi sevinçten birbirlerine sarılır.

Ahem Gauri'nin Meera Oldğunu Öğrenir Masum 272. bölüm özeti

Raşi hemen bu güzel haberi Jigar ile paylaşır. Radha da bunu duyunca Tirpti’ye haber verir. Gauri’nin gerçek kimliğinin ortaya çıktığını söyler. Tirpti yakalanacağını düşünüp sim kartını çıkarıp atarken Radha’nın işi başaramadığı için kızar. Artık Radha tek başına.

Raşi ile Jgar bu güzel haberi duyunca birbirlerine sarılır. Lakin Kokila Raşi’yi kız kardeşi Jigna, Jigar’ı ise evin çalışanı olarak algıladığı için sinirle her ikisine de tokat atar. Kokila Jigar’a bir daha Modi konağına gelmemesini söyler.

Meera uyanır. Modi ailesi Meera’nın başındadır. Ahem ve Gopi Meera3ya güzel haberi verir. Herkes göz yaşları içinde duygusal anlar yaşar. Gopi Meera’nın 8 yıl önceki kaybolma olayını kısaca anlatır.

19 Aralık Cumartesi Masum Özeti - Ahem ve Gopi Meera'yı öğrenir

Kokila sonradan Meera’ın odasına gelir. Ahem o sevinçle Kokila’ya sarılır. Lakin Kokila Ahem’i kendi oğlu değil, eve gelen misafir olarak gördüğü için sinirle itekler. Ahem Meera’yı bulduklarını, ölmediğini yaşadığını söyleyince Kokila yine “Meera!” diye bağırıp bayılır. Ahem hemen annesini düşmeden tutar.

Masum 19 Aralık Cumartesi Özeti

19 Aralık Cumartesi günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 19 Aralık özeti vermeye devam diyoruz.

Modi ailesi hep birlikte konağa gelir. Kokila Jigar’a karşı söylediklerini unutmuştur. Bu sebeple Jigar da eve gelir. Çocuklar sevinle Gauri’yi kucaklar. Raşi daha sonra çocuklar Gauri’nin gerçek kimliği Mera olduğunu ve Gopi’nin kızı olduğunu paylaşır.

Masum 19 Aralık Cumartesi Özeti - Ahem kızları ile buluşur

Çocuklar hikayenin tamamını öğrendiklerinde Meera’nın doğum günün kutlamak ister. Herkes hem fikir olur. Radha bu sırada Tripti’yi arar. Lakin ulaşamaz. Artık Meera meselesinde tek başına. Her an yaptıkları ortaya çıkabilir.

Ahem Meera’nın çocukluk resimlerini çıkartıp Meera ile birlikte bakar. Meera da eve geldiği andan itibaren yabancılık çekmediğini, neredeyse her şeyin yerini bildiğini söyler. Ahem tüm çocuklara sarılırken, Gopi de dışarıda bu anı izleyip mutlu olur.  Radha’nın hainliği ortaya çıkacak mı? Devamı Masum 273. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 272. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu