Dizi Özet

Masum 273. Bölüm Özeti 20 Aralık Polis İz Peşinde

Masum 273. bölüm özeti 20 Aralık Pazar. Polis Meera’nın kamp sırasında öldürülmek istediğini haber verir. İşte Masum 273. bölüm özeti sizlerle…

Masum 273. bölüm; Nani ve Büyük annenin Parag ile Kokila meselesini konuşması ile başlar. Herkes Kokila’nın geçmişi ile ilgili yaşadıklarını harlatmamak için ellerinden geleni yapmaktadır. Zira doktor Kokila’ya geçmişini hatırlatmak için baskı yapılmamasını istemiştir. Bu nedenle Kokila herkesi karıştırsa da kimse buna itiraz etmez.

Kokila Parag’ın yapına geldiğinde konuşma bir anda kesilir. Koki hemen şüphelenir. Lakin Nani ve Büyükannenin ne konuştuğunu öğrenemez. Ailesi kendi arkasında iş çevirdiğini düşünür.

Masum 273. bölüm özeti Başlıyor!

Urmila Gauri’ye hediye almak için Daval’ın hırsızdan çaldığı paradan bir miktar ister. Daval ise parayı yetimhaneye bağışladığını söyler. Lakin Urmila buna inanmadığı gibi bir de paraları almak için plan yapar.

Masum 273. bölüm özeti - Polis iz peşinde

Raşi Meera’nın doğum günün kutlamak için gizlice yaş pasta siparişi verir. Kokila kapı girişinde Raşi’yi fark etse de Raşi yalan söyleyip, pastayı çocuk odasına getirir. Kokila dışında ki herkes karanlık çocuk odasında Meera’nın doğum günü kutlar.

Ahem ile Gopi yaş pastayı keser. Maodiler de alkışlar. Alkış sesini duyan Kokila çocuk odasına girdiğinde tüm aileyi çocuk odasında görünce şaşırır. Neden burada olduklarını sorar. Raşi film izlediklerini söyler. Koki ise TV’nin kapalı olduğunu söyleyince Parag filmin bittiğini, bu sebeple TV’nin kapalı olduğunu söyler. Kısaca Koki gene bir şeylerden şüphelenir.

Masum 273 resmi - Meera'nın doğum günü

Polis müfettişi Ahme’i arayıp, Gauri davasında yeni gelişme olduğunu söyler. Ahem de Müfettişi eve davet eder. Müfettiş eve geldiğinde okul kampında Gauri’nin düşmesi kasten yapıldığını, iplerin bıçakla kesildiğini tespit ettiklerini söyler.

Ahem yer gelmişken Gauri 8 yıl önce suda kaybettikleri kızı Meera olduğunu DNA testi ile kanıtladıkları söyler. Gopi de piknik alanından 120 km uzaklıktaki tapınağa götürdüğünü, bu işinde planlı bir iş olduğunu dile getirir.

Masum 273 - Kokila yakalar

Ahem polis müfettişine kamp alanını güvenlik kamerasından bu işi yapan kişiyi tespit edip edemeyeceğini sorar. Polis amiri de deneyecekleri söyler. Artık oklar Meea’nın suya düşmesi ve sonrasında 120 km uzaklıktaki tapınak da büyümesinden başlanarak soruşturma genişler.

Masum 273. Bölüm Özeti

Radha polis müfettişine su getirme bahanesi ile yanlarına gidince, tüm olayı duyar. Polis amirinin ve Ahem’in sözlerinden soran Radha oldukça gerilir. Gopi bunu fark edip, neden gergin olduğunu sorar. Radha bir şeyinin olmadığını söyleyip, hızla orayı terk eder.

Masum 273. bölüm özeti - Radha Tripti'nin yanına gelir

Radha hemen Tirpti’yi son olaylardan haberdar etmek istese de Tirpti çoktan sim kartını kırmıştır. Bu nedenle Radha Tripti’ye ulaşamaz.

Radha Tripti’ye telefonla ulaşamayınca evine gider. Lakin Tirpti evde de olmadığını öğrenince onun gelmesini bekler. Çok geçmeden Tirpti gelir. Rahda Tirpti’ye telefonu kapalı olduğu için kızar. Tirpti de güvenlik önlemi için yaptığını söyler.

Radha aslı meseleyi anlatmaya başlar. Gauri’nin kimliğinin açığa çıktığını, Kokila’nın da yakında sağlığına kavuşulacağı haber verir. İkili bundan sonraki yapacaklarını birlikte planlar.

Radha Tirpti ile birlikte kaçmak ister. Lakin Tirpti evde ne olup bittiğini görebilmeleri için son ana kadar evde kalmalarını ister. Zira kaçmaları halinde polis kısa sürede kendilerini yakalayacağını dile getirir.

20 Arlık Pazar Masum Özeti - Kokila Parag'ı hırsız zanneder

Radha gece geç vakitte Modi konağına gelir. Kokila’nın baskısı nedeniyle Jigar kapı girişinde uyumaya çalıştığını görüp saklanır. Jigar uyuyana kadar içeri girmek istemez. Lakin Raşi Radha’yı görür. Radha tapınaktan geldiğini söylese de Raşi inanmaz. İkili arasında tartışmayı Jigar sonlandırır.

Doktor Kokila’yı mahiyene gelir. İlacın etkisini artırıp Modi ailesini Kokila’nın hafızasına baskı yapmamasını ister. Radha da doktorun değiştirdiği ilacı Tirpti ile paylaşır.

Masum 20 Aralık Pazar Özeti

20 Aralık Pazar günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 20 Aralık özeti vermeye devam diyoruz.

Gopi Kokila’nın yeni ilaçlarını getirir. Bir kaç dakika sonra Radha elinde çay ile birlikte Kokila’nın odasına gelir. Kokila ile ayak üstü sohbet edip, banyo yapmasını sağlayacak sözler söyler. Kokila banyoya girdiğinde, Radha Kokila’nın ilaçlarını değiştir. Bu sırada Parag içeri girmek üzere olduğunu görünce, hemen yatağın altına saklanıp kendisini gizlemeyi başarır.

Gopi ile Raşi evde olup bitenlerden Kokila’nın haberi olması gerektiğini ama sağlığı yüzünden sakladıklarını söyler. Bu sırada son cümleyi duyan Kokila yanlarına gelir. Raşi ve Gopi yine yalan söyleyince, Kokila bir daha gerçeği duyana kadar konuşmayı bırakıyorum der.

Masum 20 Aralık Pazar Özeti - Gopi ilaçları kontrol etmek ister

Akşam Parag odasına geldiğinde Kokila kendi kocasını hırsız zanneder. Herkes Kokila’nın odasına geldiğinde olayı anlar. Ahem babası Parag’ı dışarı çıkartır. Kokila iyileşeceğine daha kötüye gider.

Daval akşam eve giderken bir bayanın adamları dövdüğünü görür. Olay yerine gider. Kadının arkasından birisi kadına sopayla vurmak ister. Daval buna engel olur. Kadın olayı yanlış anlayıp Daval’a tokat atar.

Daval sinirle olay yerini terk ederken nüfus cüzdanını yere düşürür. Kadın Daval’ın nüfus cüzdanını yerde bulur. Kinjal, Daval’ın yüzünde parmak izlerini görür ve ona ne olduğunu sorar. Dhaval ona olan olayı anlatır. Kinjal kıza sinirlenir.

Bir sonraki gün Daval’ın evde olmadığı vakit kadın Daval’ın kimlik kartını getirir. Kinjal hemen Daval’a vuran kız olduğunu anlayıp tartışmaya başlar. Kadın ne zaman başınız dara düşerse beni arayın deyip kartvizitini verir.

Gopi ile Raşi Kokila’nın ilaçlarını kontrol etmeye gider. Radha bunu duyup bir kaç defa çocuklar Gopi’yi çağırdğını söyler. Raşi ise yakın zamanda çocukların yanında geldiğini söyler. Gopi Kokila’nın odasına gider. Dolabı açtığında Kokila kızar. Kendi evinden misafir birinin dolabını karıştırmamasını ister. Radha derin bir oh çeker. Radah yakalanacak mı? Gerçekler orrtaya çıkacak mı? Devamı Masum 274. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 273. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu