Dizi Özet

Masum 274. Bölüm Özeti 21 Aralık Ahem İle Gopi Tutuklanır

Masum 274. bölüm özeti 21 Aralık Pazartesi. Kokila Ahem ile Gopi’yi evden kovar. Polis Gopi ile Ahem’i tutuklar. İşte Masum 274. bölüm özeti sizlerle…

Masum 274. bölüm; Büyük anne Kokila’nın hala hafızasının yerine gelmediği konusunda endişe duyar. Hetal kısa sürede iyileşme olmasa da Kokila’nın bunun üstesinden gelebilecek güce sahip olduğunu söyler. Bir kaç dakika sonra Kokila büyük annenin yanına gelir. Parag Kokila’ya dinlenmesini ister. Lakin Kokila çamaşır yıkayacağını söyleyip gider.

Masum 274. bölüm özeti Başlıyor!

Vidya anne ve babasının hala birbirlerini sevmediğini, hala aralarında bir küslüğün olduğunu ama bunu düzeltmek için ne yaptılarsa başarılı olmadıklarını söyler. Pappu ve İkizler yeni bir fikir ortaya atarlar. Çocuklar Ahem’in odasını güllerle süslemeye başlar.

Masum 274. bölüm özeti Gopi ve Ahem Tutuklanır

Kokila çamaşırları yerleştirirken, Meera’nın çocukluk yıllarından kalma bebeğini görür. Bir anda başı döner. Hemen net olmayan bazı şeyler hatırlamaya başlar. Gopi ile Radha Kokila’nın bu halini görünce, yanına gidermek istese de Kokila Gopi’nin misafir olarak odasına girmemesini ister.

Masum 274 resmi - Çocuklar odayı süsler

Radha kapıyı kapatıp Kokila’nın yanında kalır. Koki derdini Radha ile paylaşır. Zira Radha aileden olmamasına rağmen onların çalışanıdır. Kokila ailesinin kendisinden bir şeyler sakladığını anlatır. Radha da Koki’nin güvenin kazanmak için “Sana Bir şey olmasına azla izin vermem hanımım” diyerek yalakalık yapar.

Ahem İle Gopi Barışır ❤

Çocuklar, Ahem ile Gopi’nin odasını çiçeklerle süsledikten sonra Gopi’ye mutfaktan meyve suyu getirmesini ister. Bu sırada Ahem gelir. Odaya girdiğinde, odanın güllerle süslenmiş olduğunu görünce Gopi’nin yapmış olduğunu düşünür.

Çocuklar daha sonra Gopi’ye acil olarak odasına gitmesini ister. Gopi odaya gittiğinde odanın güllerle süslü olduğunu, Ahem’in de o güllere baktığını görür. Gopi hemen bunu kendisi yapmadığını açıklar.

Masum 274 Özeti - Ahem ile Gopi Barışır

Gopi 8 yıl boyunca yaşadıklarını anlatıp, yeniden evlilik hayatına dönmek istemediğini söylese de kalbi başka der. Ahem daha fala konulmaması için Gopi’nin ağzını kapatır.

Ahem Gopi’nin ellerinden tutup kendisine tokat atar. Hatalı olduğunu diz çökerek söyleyip, Gopi’nin affetmesini ister. Ahem hatasını anlayıp af dilemesine Gopi de kayıtsız kalamaz. Ahem’e sarılır. Bu anlar oldukça duygusal. Kesnlikle TV de izlemelisiniz.

Masum 274. Bölüm Özeti

Kokila ikilinin sarmaş dolaş olduğunu görüp yanlarına gider. Odanın çiçeklerle süslü olduğunu ve “Seni Seviyorum” yazılarını gördükten sonra, Gopi ile Ahem’in bir daha kavga etmemesi üzerine söz vermesini ister. Ahem de bir daha hata yapmayacağını söylerken bu olanları Radha gizlice izlemektedir.

Masum 274. bölüm özeti - Hetal ile Kokla Tartışır

Kokila tüm aileyi salona toplayıp, Ahem ile Gopi arasında ki anlaşmazlığın çözüldüğünü haber verir. Herkes bu habere çok sevinir. Kokila arkasından Ahem ile Kokila’nın evde kalma sebebi aralarını düzeltmek olduğunu, artık Ahem Gopi’yi kendi evine götürebileceğini söyleyince, herkes şok olur.

Hetal ilk başta sakince kalması gerektiğini Koki’ye anlatmak ister. Ancak Kokila misafirlerin misafirlikleri bittiğini ve gitmeleri gerektiğini söyleyince Hetal sinirlenip, “Gopi ile Ahem burada kalacaklar” der. Kısaca Kokila ile Hetal karşı karşıya gelir.

Hetal Kokila’ya karşı sarf ettiği sözlerden dolayı canı çok sıkılır. Kokila odasına gider. Radha da Koki’nin beynini yıkmak için Hetal’in yanlış yaptığını söyler. Koki sinirle konumunu bilmesini isteyip Radha’yı odasında kovar.

Sabah Hetal Gopi ve Ahem’den özür diler. Kokila’nın strese girmemesi gereken bir zaman da böylesine laflar ettiği için özür diler. Ahem Gopi ile birlikte evden ayrılmaya karar verdiğini açıklayınca, Hetal sinirlenir. “Bu evden kimse ayrılmayacak” der.

Koki nereye saldıracağını bilemez. Tolu ve Vidya’yı Ahem ve Kinjal zannedip, Molu’yu de Jigar zannettiği için bir daha Jigar ile oyun oynamamasını ister. Ev halkı bu anları görünce şok olur.

Kokila çocuklar arasında böyle bir ayrım yapınca, Gopi çocukları Urmila’nın evine göndermeye karar verir. Büyük anne Kokila’ya durumu açıklar. Kokila da çocukların gidebileceğini söyler. Zira Koki Tolu ve Vidya’yı kendi çocuğu Ahem ve Kinjal zannetmektedir.

21 Aralık Pazartesi Masum Özeti - Kokila Kaybolur

Kokila istenmediği yerde kalmayacağını, yakında evden ayrılacağını söyler. Büyük anne ve diğerleri yanlış düşündüğünü dile getirir. Koki tapınağa gitmek için büyükanneden izin ister. Yanına kimsenin gelmemesini söyler. Raşi Jigar’ı zorla Kokila’nın yanına gönderir.

Çocuklar Urmila’nın evine ulaşır. Urmila ilk fırsatta Meera’ya yerleri sildirir. Gopi bunu görünce Urmila’ya kızar. Jigar Kokila’yı tapınağa götürür. Raşi her şeyin yolunda olup olmadığını sorar. Jigar da telefonda Raşi’ye her şeyin yolunda olduğunu söylediği anda Kokila gözden kaybolur..

Jigar Ne kadar arasa da Koki’yi bulamaz. Hemen Ahem’i arayıp bilgilendirir. Ahem de yakında tapınağa geleceğini, aramaya devam etmesini ister. Evdekiler Kokila’nın kaybolduğunu öğrenip endişelenir.

Masum 21 Aralık Pazartesi Özeti

21 Aralık Pazartesi günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 21 Aralık özeti vermeye devam diyoruz.

Herkes seferber olur. Ahem tapınağa gider. Etrafı arasa da Kokila’yı bulamaz. Radha da fırsattan istifade, Tirpti’yi arayıp Kokila’yı öldürmesini ister. Koki tek başına evin yolunu bulup gelmesi Radah’nın canını sıksa da Modi ailesi çok sevinir.

Masum 21 Aralık Pazartesi Özeti - Jigar ile Raşi evlenir

Hetal kapında gördüğü Kokila’ya sarılmak istese de Koki müsade etmez. Kokila yanında din görevlisi ile birlikte gelir. Raşi, Ahem ve diğerlerine haber verir. Hetal din görevlisinin neden geldiğini sorar. Kokila da Mani ile Hash yanı Jigar ile Radha’nın evliliği için geldiğini söyleyince Modiler bir şok daha geçirir.

Raşi Kokila’nın unutkan hali ile kocasını elinden almasına izin vermemesi için gizlice gidip evlendiklerini belli eden kıyafetle gelir. Kokila evin çalışanı ile kardeşinin evlendiğini duyunca öfkeden deliye döner. Kokila hem Jigar’a hem de Raşi’ye tokat atar. Koki hırsını alamaz. Daha da vurmak istese de Ahem Kokila’nın elini tutar.

Kokila sinirle Ahem, Gopi, Raşi ve Jigar’ı evden kovar. Ahem ile Gopi el ele, Jigar ile Raşi de el ele tutuşup kapıdan çıkarken Daval da çocuklarla birlikte Modi konağına gelir. Çocuklar anne ve babalarına nereye gittiklerini sorar. Kokila öfkesinden ne yapacağını bilemez. Raşi’yi önce kovar. Daha sonra Jigar ile gitmesine engel olmak için Raşi’nin kolundan tutup odasına götürür.

21 Aralık Masum 274. bölüm özeti Ahem ve Gopi Evden Ayrılır

Evde istenmeyen Ahem, Gopi ve Jigar sorun olmadan evden ayrılırlar. Radha ise artık Kokila’yı elinden oynatacağını düşünür. Hemen kusursuz bir plan yapar. Elinde tehdit mektubu ve bıçak getirip Kokila’nın yatağına koyar.

Radha çaktırmadan bıçak ile tehdit mektubunu Kokila’nın görmesini sağlar. Koki mektubu okuyunca sinirlenir. Ahem ve Gopi de davet üzerine Urmila’nın evine giderler. Çok geçmeden polis Şah evine gelir. Ahem ve Gopi’yi tutuklar. Herkes buna anlam veremez. Polis Kokila’nın şikayeti üzerine tutuklandıklarını söyler. Ahem ve Gopi masum olduğunu kanıtlayabilecek mi? Devamı Masum 275. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 274. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu