Dizi Özet

Masum 275. Bölüm Özeti 22 Aralık Raşi Radha’yı Yakalar

Masum 275. bölüm özeti 22 Aralık Salı. Raşi Kokila’nın ilaçlarını değiştiren Radha’yı suçüstü yakalar. İşte Masum 275. bölüm özeti sizlerle…

Masum 275. bölüm; Şah evinde başlar. Polis müfettişi Ahem ve Gopi’yi tutuklamaya geldiğini söyler. Herkes şok olur. Ahem bir şey yapmadıklarını bunun yanlış anlaşılma olacağını söyleyince, Polis amiri Kokila’nın  şikayeti üzerine tutuklanacaklarını bildirir.

Urmila hemen Raşli’yi arayıp, Kokila’nın Ahem ve Gopi’yi şikayet ettiğini, polisler ikisini tutukladığını söyler. Raşi hemen durumu Jigar’a bildireceğini söyler.

Masum 275. bölüm özeti Başlıyor!

Raşi hemen Hetal’in odasına gider. Lakin Kinjal çoktan haberdar etmiştir. Parag ve Hetal ne yapacaklarını düşünürken, Kokila polis müfettişine bıçak ve mektup verdiğini öğrenirler.

Masum 275. Bölüm Özeti 22 Aralık Salı Raşi Radha'yı Yakalar

Parag bunu neden yaptığını sorar. Kokila, elinde bir mektup ve bıçak olduğunu söyleyerek Ahem’in onu öldürmek istediği ama başaramadan evden kovulduğunu lakin kanunlar affetmediğini söyler.

Kinjal annesinin bıçak ve mektup olayını akıl hastalığı nedeniyle yapmış olabileceğini düşünür. Lakin bunları yapan Radha pisliğinden başkası değildir.

Masum 275 Resmi - Kokila Polise bıçağı teslim eder

Jigar, Rapag ve Daval karakola gider. Parag Kokila’nıın eşi olarak geldiğini, şikayette bulunduğu kişinin öz oğlu ve gelini olduğunu, lakin kazadan dolayı Kokila kimseyi tanıyamadığı için bu tarz akıl tutulması yaşadığını söyleyince, polis amiri Ahem ve Gopi’yi serbest bırakır.

Gopi ve Ahem yeniden şah evine ulaşır. Urmila’nın komşuları olaya şahit oldukları için Kokila’nın delirdiği konusunda laf edince, Ahem sinirlenir. Urmila ise komşularına rezil oldukları bahanesi ile Ahem ile Gopi’nin evde kalmasını istemez. Ahem de otel de kalacaklarını söyler. Madhu ve Kinjal’in ısrarı ile Ahem ve eşi Urmila’nın evinde kalmaya devam eder.

Hetal ile Raşi son olay hakkında konuşurlar. Kokila; Ahem ve Gopi’nin dışarı çıktığını asla öğrenmemesi gerektiğini söyler. Raşi de “bunu Gopi ile paylaşacağım” der. Radha ise ikilinin konuşmasını duyup, yakında Kokila’yı Urmila’nın evine göndermek için yeni bir plan yapar.

Daval bir kaç gün önce yolda tartışan kadına yardım ederken o kadından tokat yediği kadının iş yerine gidip birlikte iş yapma konusu konuşurlar. İş kadını Pooja çok karanlık bir yanı var. Daval’ın başı her an belaya girebilir.

Masum 275 Özeti - Kokila Ahem ve Gopi'yi görür

Radha yine bir oyun yapıp Kokila’yı Urmila’nın mahallesine gönderir. Lakin Kokila evi bulamaz. Urmi’nin resmini mahalledeki kişilere gösterip evi sorar. Sonunda evi bulur. Tabi bu sırada Kokila Ahem ve Gopi’yi de yolda görür. Urmila hemen bağırarak “Kokila kardeşim hoş geldin” deyip sarılır. Bu surada Ahem ve Gopi saklanır. Koki yeniden arkasını döndüğünde Ahem ve Gopi’yi göremez. Urmila’ya sorar. Urmila da da “boş ver onları” deyip konuyu dağıtır.

Masum 275. Bölüm Özeti

Kokila herkesin adını farklı olarak bildiği için Urmila’yı da Premlata olarak tanıdığı için evin girişinde “Urmila’nın evi” yazan kısmı okur. Hemen neden farklı isim yazıyor diye sorar. Urmila da annesinin adı Urmila olduğu için konağının adını koyduğunu söyler.

Kokila daha içeri girmeden karakola gidip Ahem ve Gopi’nin orada olduğunu teyit etmek ister. Ahem ve Gopi daha erken karakola gidip nezarete girerler. Kokila sinirle polis müfettişine “katilleri nasıl dışarı çıkartırsınız” der. Polis amiri suçluların hala nezarette olduklarını söyler. Kokila gerçekten ikisini de içeri de görünce şaşırır. Parag Koki’yi karakoldan alıp eve götürür. Ahem ve Gopi de nezaretten çıkarlar.

Masum 275. bölüm özeti - Ahem Kokila'ya oyun yapar

Kokila eve gelince büyük anne yanlış yaptığını söyler. Hetal da ve Raşi de aynı şekilde Koki’ye baskı yapınca “Bu evde kimse beni dinlemiyor. Kimse beni anlamıyor” deyip ağlar.

Kokila’nın annesi Nani kızını merak eder. Hetal’i arayıp sağlık durumunu sorar. Hetal de uyuduğunu ama uyanıksa telefonla görüştüreyim der. Kokila’nın odasına girdiğinde, Koki’nin yerde baygın olduğunu fark edince hemen telefonu kapatıp Parag’ı uyandırır. Koki’nin ateşinin olduğunu fark ederler. (Yoksa korona mı oldun Koki ?  ) Hemen doktoru arayıp bilgilendirirler.

Gopi de çocuklarını merak eder. Raşi’yi arayıp bilgi alır. Bu sırada Kokila’nın hastalandığını öğrenir. Panik içinde gelmek istese de Kokila hapiste olduklarını bildiği için gelmemesini ister.

Doktor Kokila’yı kontrol eder. Parag’a Koki’nin durumu kötüye gittiğini, ilaçlarını zamanında alıp almadığını sorar. Radha da zamanında verdiğini söyler. Doktor giderken Radha da pis pis sırıtır. Raşi bu anı yakalar.

22 Aralık Salı Masum 275. bölüm özeti - Gopi ilaçları bulur

Radha ile Tirpti doktorun söyledikleri üzerine Kokila’nın gerçek ilaçlarını çöpe atmasını ister. Radha ilaçları dolabından alıp çöpe atacağı sırada Raşi’ye yakalanır. Radha panikle ilaçları camdan aşağıya atmaya çalışır. Tabi ilaçları atmak isterken ilaçlar sağa sola dağılır. Raşi bunu fark etmez. Radha kimse gelmeden ilaçları yerden toplamak ister.

Gopi ise Kokila’nın sağlık durumunu merak ettiği için gizlice Modi konağına gelir. Raşi ile konuşur. Daha sonra Radha da Gopi’yi görür. Gopi ile Meera Kokila’nın odasına giderler. Koki uyanmadan geri çıkar. Gopi yerde Kokila’nın içmesi gereken ilaçları görür. “bu ilaçlar Kokila’nın. O zaman Kokila hangi ilaçları içiyor” diye düşünmeye başlar.

Masum 22 Aralık Salı Özeti

22 Aralık Salı günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 22 Aralık özeti vermeye devam diyoruz.

Gopi yerdeki ilaçları görünce Kokila’nın ilaçları olduğunu anlar. Hemen Kokila’nın odasına gidip ilaçlarını kontrol ettiğinde, ilaç değil kalsiyum olduğunu anlar. Gopi Kokila’nın ilaçlarının biri yada birileri tarafında değiştirildiğini söyleyince herkes şok olur. Radha da yerdeki ilaçları bulamaz. Biri onları bulmuş olabileceğinden şüphelenir.

Masum 22 Aralık Özeti - Kokila Raşi'yi kovar

Raşi yaramaz ikizlerin bunu yapabileceğinden şüphe eder. Lakin Gopi bu işin daha kapsamlı biri yada birileri tarafında yapıldığını düşünmektedir. Düşüncelerini Raşi ile paylaşır. Raşi de araştıracağını söyler.

Raşi gece çocukların odasına gider. Kokila’nın ilaçlarını değiştirip değiştirmediklerini sorar. Çocuklarda yapmadıklarını söylerken, Radha bu konuşmaları maalesef duyar. Yeni bir plan yapıp, bu işten sıyrılmayı düşünür.

Kokila’nın gene kafası gitti. Raşi’yi kendi kız kardeşi Jigna zannettiği için şoför karısı olarak süslü kıyafetler giymemesini ister. Raşi sinirlenince, Kokila Raşi’yi Jigar ile birlikte bahçe katında yasmamasını hatta evden bile gitmesini ister. Kısaca Raşi ve Jigar’ı da evden kovar. Hetal buna karşı çıkar. Lakin Koki kimseyi dinlemez.

22 Aralık Salı Masum Özeti - Raşi Radha'yı yakalar

Artık Raşi Modi konağında değil işçilerin yaşadığı klimasız bahçe katında yaşamaya başlar. Raşi bu arada Gopi’yi arayıp çocukların ilaçla alakalarının olmadığını söyler. Radha yeni ilaçları alıp Kokila’nın ilaçları ile değiştirmek isterken Raşi’ye yakalanır. Raşi Radha’nın kolunda tutup bahçeye getirir. Radha’nın tüm foyası ortaya çıkacak mı? Devamı Masum 276. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 275. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu