Dizi Özet

Masum 276. Bölüm Özeti 23 Aralık Ahem Kokila’ya Çarpar

Masum 276. bölüm özeti 23 Aralık Çarşamba. Ahem işe giderken kaza yapar. Çarptığı kişi Kokila’dır. İşte Masum 276. bölüm özeti sizlerle…

Masum 276. bölüm; Raşi ile beraber arka bahçede Kokila dışında ki ev halkının toplanması ile başlar. Raşi Radha’yı Kokila’nın ilaçlarını değiştirirken yakaladığını söyler. Radha ilk başta yapmadım. Etmedim dese de Raşi’nin baskıları sonucunda Radha patlar.

Eve ilaçları ben değiştirdim. Onun iyileşmesini istemiyorum. Kokila biliyor” diyerek, suçu Kokila’ya atar. Bununla da kalmayıp üstüne bir de Kokila ev halkından kimse kendisine güvenmediğini, bu sebeple evden bile ayrılmayı kafasına koyduğunu söyler.

Masum 276. bölüm özeti Başlıyor!

Bu konuşmalar sırasında Koki arka bahçeye gelir. Herkesin toplandığını görünce evde ne olup bittiğini sorar. Hetal Kokila’nın evden ayrılma meslesini duyunca Radha’ya inanır. Bu sebeple Radha’nın ilaç meselesini Kokila’ya söylemez.

Masum 276. Bölüm Özeti Ahem Yanlışlıkla Annesine Çarpar
Masum 276. Bölüm Özeti – Kapak Resmi

Kokila ve Radha arka bahçeden ayrıldıktan sonra Raşi neden Radha’yı ele vermediğin sorar. Hetal de Radha’nın bunu kasten yapması için hiç bir sebebi olmadığını söyler. Parag da Hetal’e destek olur.

Raşi Radha’yı polise vermeleri gerektiğini söylese de Hetal buna izin vermez. Lakin Jigar durumu Ahem ile paylaşacağını söyler. Raşi ise Radha’nın amacını öğrenmek için onu adım adım takip etmeyi düşünür.

Masum 276 resmi - Radha itiraf eder

Raşi ile Jigar Şah ailesine gider. Radha’nın ilaçları değiştirdiğini açıklar. Urmila hemen Radha kesin yapmıştır derken, herkes Radha’nın bunu yapmasına bir neden bulamazlar.

Raşi ile Jigar Şah ailesinin yanından ayrılıp konağa gelir. Lakin kapı girişinde Kokila Raşi ve Jigar’ı eve almaz. Artık şoför karısı olduğunu, dışarıda ki kulübede yaşamasını geçtiğimiz bölümde istemişti. Şimdi gerçekten içeri almaz.

Raşi sıcakta bahçe kulübesinde yatamaz Jigar arabada klima olduğunu hatırlayınca, Raşi’yi arabaya götürür. Kokila çok geçmeden gelip, Jigar’ı arabadan dışarı çıkartır. Kokila içeride Raşi’yi göremez. Koki arabanın anahtarını Jigar’dan alıp kilitler. Raşi sabaha kadar sıcak arabada yatmak zorunda kalır.

Radha son olayı hemen Tirpti’ye aktarır. Tirpti de 10 numara iş çıkardığını söyler. Sabah Raşi arabadan çıkmayı başarır. Rahat bir uyku çekmek için Modi konağına gizlice girerken Kokila’ya yakalanır.

Masum 276. Bölüm Özeti

Raşi rahatına düşkün biri. Kokila her ne kadar evden kovsa da Raşi de lafını biliyor. Evin Büyükanneye ait olduğunu söyler. Koki sinirle odasına gidebileceğini ama kendi odasının önünden geçmemesi, işini bitirdikten sonra, tekrar kulübeye gitmesini ister.

Masum 276 Özeti - Tapınak Tatlısına ilaç katarlar

Koki evde bir tek Radha’ya güveniyor. Tabi Radha’yı da ilk hizmetçisi Mani zannediyor. Mani yani Radha ilacı vermediği için Kokila da dün gece ilacını içmez. Raşi ise aklına iyi bir fikir gelir. Kokila’nın çorbasına ilacı katar. Radha bunu fark eder.

Meethi çorbayı götürürken tuzak kurar. Lakin Meeti bu tuzağa çocukların sayesinde düşmez. Kokila ise çorbanın acı olduğunu söyleyip, ilaçlı çorbayı içmez. Raşi durumu Gopi ile paylaşır. Kinjal tapınak da verilen tatlının içine koymasını, acı bile olsa Kokila bunu geri çevirmeyeceğini söyler.

Kinjal tapınaktan tatlıyı getirir. Hetal içine ilaç katar. Radha bunu görüp tatlı ister. Raşi ilk başta vermek istemese de büyükanne tatlı ikram etmesini ister. Raşi zorla tatlıyı verir. Radha Modilerin planını öğrenir. Ne yapıp edip buna engel olmak ister.

Çocuklar üst katta rajkot oynadığını görür. Çocuklara çok güzel vuruş göstereceğini söyleyip, sopayı eline alır. Büyükanne Kokila’nın odasına giderken, bilerek topu büyükannenin üzerine atar. Büyükanne sendelerken Radha kendisine verilen ve içerisinde ilaç olmayan tatlı ile değiştirir.

Masum 276. bölüm özeti - Ahem Son Anda kaçar
Masum 276. bölüm özeti -Ahem Annesine Yakalanmadan Modi Konağında Çıkar

Ahem Kokila meselesinden dolayı ofis işlerini aksatmıştır. Acil olarak evden bir dosya alması gerekir. Urmila Ahem’i Modi konağına gizlice girdirmek için güvence verir. Tıpkı dediği gibi yapar. Ahem Modi konağına Urmila ile birlikte girer. Ancak içeride işler istedikleri gibi gitmez. Ahem odada kilitli kalır. Urmila ise Koki uyanmadan evden çıkmayı başarır. Ancak içeride Ahem’in kaldığını öğrenince tekrar içeri girer

Masum 23 Aralık Çarşamba Özeti

23 Aralık Çarşamba günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz 23 Aralık Çarşamba Masum özeti vermeye devam diyoruz. Ancak unutmayın. Kanal 7 bölüm sürelerini sık sık değiştiriyor.

23 Aralık Çarşamba Masum Özeti - 276. bölüm

Urmila Kokila Ahem’i yakalamadan önce içeri girip Kokila’ya sarılır. Bu sırada Ahem odadan dışarı çıkmayı başarır. Lakin karanlıkta evden çıkmaya çalışan Ahem’i Kokila son anda fark eder. Herkes orada kimse yok deyip, olayı geçiştirse de Kokila kesinlikle Ahem’i gördüğünü söyler. Tabi Kokila Ahem’i Bay Bharath olarak bildiği için yeniden kendisini öldürmeye geldiğini düşünür.

Kokila, tüm ailesinin ona Bharath’ın (Ahem’in) burada olmadığı konusunda yalan söylediğini düşünür. Radha Koki’yi kendisine bağlamak için Büyükanne ile Raşi’nin tapınaktan aldığı tatlıya ilaç karıştığını gösteren bir videoyu Kokila’ya gösterir. Koki canı çok sıkılır. Zira en güvendiği büyük anne bile ona karşı birlik olduğunu düşünür.

Masum 23 Aralık Çarşamba Özeti - 276. bölüm resmi

Ahem sabah önemli toplantısına gitmek için arabasının yanına gelir. Lakin arabanın lastiğinin patlak olduğunu görünce Daval’ın scooter alıp yola çıkar. Yolda Ahem çocuğa çarpmamak için ani hareket yapar. Yolda yürümekte olan Kokila’ya çarpar. Kokila Bharath’ın onu tekrar öldürmeye çalıştığını söyler.

Kokila bu tesadüfün ardından kendi kafasında sadece Radha’ya güvenir. Radha ise artık Koki’yi elinde oynattığı için çok mutludur. Radha’nın oyunu ne zaman son bulacak? Devamı Masum 277. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 276. bölüm özeti burada bitti.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu