Dizi Özet

Masum 277. Bölüm Özeti 24 Aralık Kokila Evden Kaçar

Masum 277. bölüm özeti 22 Aralık Perşembe. Kokila herkesin kendisini öldüreceğini düşündüğü için evden kaçar. İşte Masum 277. bölüm özeti sizlerle…

Masum 277. bölüm; Ahem ile Gopi scooterın üzerinde yolculuk etmesi ile bölüm başlar. Gopi daha önce hiç scootera binmediği için korktuğunu anlatır. Sonunda Ahem ile Gopi yavaş da olsa da tapınağa ulaşırlar.

Pooje arabası ile Daval’ı eve bırakır. Ancak Daval Pooja’nın arabasında telefonunu unutur. Pooja telefonu fark edip, Daval’ın arkasından telefonu vermeye gider. Mahalle arasında giydiği topuklu ayakkabının topuğu kırılınca, Pooja’nın ayağı burkulur. Tam yere düşmek üzereyken Daval Pooja’yı yakalar.

Bu arada Pooja da kim? 

Daval gece vakti evden işe giderken, kadının hırsızlarla kavga ettiğini görüp, kadına yardım etmiş. Ancak kadın (Pooja) Daval’ı da hırsızlardan biri zannettiği için tokat atmıştı. Daval sinirle olay yerinden giderken yerde kimliğini unutunca kadın özür dilemek için Daval’ın kimliğinieve getirmişti. Daha sonra kadın Daval’ın iş konusunda yatırımcısı oldu.

Masum 277. bölüm özeti Başlıyor!

Daval Pooja’yı eve götürü. Kinjal Pooja’nın topalladığını görünce, hemen yardım etmek ister. Kinjal ellerinin pis olduğunu söyleyip, Pooja’ya krem verir. Lakin Pooja ayak bileğine krem süremez. Daval da eşinin yanında Pooja’nın ayağına krem sürer.

Masum 277. bölüm özeti - Kokila Evden kaçtı

Hetal ve Raşi evdeki anı olan tüm kapları Kokila’nın gözlerinin önünden kaldırmayı düşünürler. Zira “Raşi turşuları” kabında Gopi’nin resmini görünce, sorular sormaya başlamıştır. Doktor Kokila’nın geçmişi zorlamadan kendiliğince hatırlamasını istediği için Hetal ve Raşi tüm anıları ortadan kaldırırlar.

Gopi gizlice arka bahçeye gelip Hetal’den aı olan özellikle isim yazan gümüş tabak çanak süs eşyası tencere gibi önemli şeyleri Gopi’ye teslim ederken Parag görür. Hetal durumu anlatırken, Radha da olup biteni Kokila’ya yalan söyleyerek aktarır.

Masum 277 resmi - Gopi tabakları alır

Hanımın arka bahçede bir şeyler oluyor. Bakar mısınız oraya” deyip Kokila’nın arka bahçede Gopi, Hetal ve Parag’ı bir arada görür. Hetal Gopi’ye sarıldığını görünce, kendi canına kıymak isteyen Bharath (Ahem) ile Hetal’in hatta kocası Parag’ın birlik olduğunu düşünür. Tam da bu sırada Radha şöyle der.

Hanımın sizi öldürmeye çalışan adamın karısı Gopi değil mi o? Niye gümüş tabaklar veriyorlar? Yoksa sizi öldürmeye çalıştığı için karşılık olarak bunu mu veriyorlar” deyip Kokila’nın aklına korku salar.

Zavallı Kokila eski heybetinden eser kalmadı. Artık kendi ailesi onu öldürmek için fırsat kolladığını düşünmeye başlar. Kısa süre içinde annesi Nani’nin evine kaçmayı düşünür.

Masum 277. Bölüm Özeti

Gopi elindeki gümüş kaplarla Şah evine ulaşır. Urmila hemen Gopi’nin çantasın da ne getirdiğini sorar. Gopi de evlendiğinde kendisine ve Raşi’ye gelen çeyizler olduğunu, Kokila’nın görmemesi için getirdiğini söyler.

Masum 277 Özeti - Raşi bisiklete biner

Kinjal hırsızlardan korumak için bankanın dolabına götürmesi gerektiğini söyler. Urmila gözleri dönmüş bir şekilde dışarıda hırsız yok der. Kinjal de “Kaynana evin içindeki hırsızlardan bahsediyorum ben” der. Urmi kendisine hırsız diyen Kinjal’e kızar.

Kokila Hetal ve Büyükanneye tek başına tapınağa gidek istediğini söyler. Büyükanne de Raşi ile birlikte gitmesini ister. Radha da hemen Tripti’yi arayıp, Kokila’nın tapınak da yalnız olacağını haber verir.

Kokila ile Raşi tapınağa gelir. Tirpti de çok geçmeden tapına ulaşır. Koki Raşi’yi oyalamak için poja malzemesi almasını ister. Kokila da bu sırada  annesi Nani’nin evine kaçmak için en iyi fırsat olduğunu düşünür.

Raşi dükkana girdiğinde Kokila hemen tapınaktan uzaklaşıp en yakın ticari taksiye biner. Tirpti de Kokila’yı takip eder. Raşi geri döndüğünde Koki’yi bulamaz. Etrafa bakınırken, Kokila’nın arabaya binip gittiğini görünce hemen kendisini oraya getiren şoförden Kokila’yı takip etmesini ister. Lakin şoför önünde araba olduğu için çıkamayacağını söyler. Raşi de orada bulduğu bisikletle Kokila’yı takibe başlar.

Masum 277. Bölüm Özeti Ahem Kokila'yı arar

Koki annesinin evine giderken arabadan Raşi’nin kendisini bisikletle takip ettiğini fark edip, şoföre daha hızlı sürmesini ister. Raşi de yetişmek için daha hızlı sürmeye başlar. Lakin yolda polis Raşi’yi durdurur.

Raşi polisten ceza yer. Koki’yi takip ederken telefonunu düşürdüğünü fark eder. Kendisine ceza yazan Polisten telefonunu alıp Jigar’ı bilgilendirir. Jigar da hemen Ahem’i ara. Ahem hemen Kokila’nın aklı dengesi olmadığını ve nereye gideceğini bilmediği için polise durumu anlatır. Sonunda Kokila annesine gitmek için tren istasyonuna ulaşır. Ahem ve polis müfettişi de Koki’yi tren istasyonuna götüren taksiciyi yakalayıp bilgi alırlar.

Raşi Modi konağına gelir. Eve Kokila’sız geldiği için Hetal’den fırça yer. Raşi her şeyi baştan sonra anlatır. Kokila’nın kaybolmadığını kaçıp gittiğini, durdurmak istediğinde taksiye bindiğini söyleyince, Hetal “Raşi’yii kız kardeşi Jigna zannediyor. Senin şoför sandığı Jigar ile evlenmene dayanamadı. Ondan evi terk etti” diyerek suçu Raşi’ye atmak ister. Raşi de sinirle Modi konağını terk eder. Urmila’nın evine gelir. Olanları annesi ile paylaşır.

22 Aralık Perşembe Masum Özeti - Gopi Kokila'yı göremez

Ahem ile Gopi de Kokila’nın trenin yakalar. Herkese Kokila’nın resmini gösterip görüp görmediklerini sorar.

Masum 22 Aralık Perşembe Özeti

22 Aralık Perşembe günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 22 Aralık özeti vermeye devam diyoruz.

Büyük anne Kokila’nın gerçekten kaçtığını anlayınca Hetal’den Raşi’yi geri Modi evine getirmesini, onu yanlış anladığı için özür dilemesini ister. Hetal de en kısa sürede yapacağını söyler.

Hetal Urmila’nın evine gidip Raşi’den özür diler. Raşi de hemen kaynanasına sarılıp, Modi konağına döner. Ahem ve Gopi de trende Kokila’yı aramaya devam eder. Tren görevlisine Kokila’yı anons edip ailesini kendisini aradığını söylemesini ister.

Masum 22 Aralık Perşembe Özeti - Gopi Kokila'yı duyar

Kokila adını duyunca, öldürmeye geldiklerini düşünüp saklanması gerektiğini düşünür. Gopi Kokila’nın olduğu bölmeye geldiğinde, Kokila yüzünü kapatır. Tren son istasyona vardığında, Kokila yanlış trene bindiğini anlar. Dini bir grubun geldiği geziye katılır. Orada bulunan dükkan sahibine sinirlenen Kokila bağırınca, Gopi Kokila’nın sesini duyar. Gopi Kokila’yı bulacak mı? Devamı Masum 278. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 277. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Filiz hanım iyi ki varsınız ❤️ Hergün masum özetinizi takip ediyorum, hep yazın ❤️❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu