Dizi Özet

Masum 278. Bölüm Özeti 25 Aralık Kokila Ölecek Mi?

Masum 278. bölüm özeti 25 Aralık Cuma. Tirpti ve Radha Kokila’yı öldürmek için fırsat bulacak. Meera kaybolacak. İşte Masum 278. bölüm özeti sizlerle…

Masum 278. bölüm; Gopi Kokila’nın sesini duyması ile başlar. Karabalığın arasına girince Kokila’yı bulan Gopi hemen ona sarılır. Lakin Kokila Gopi’yi hatırlamaz. “Sende kimsin bayan” diye çıkışınca, Gopi de Kokila’ya “bay Bhrat’ın eşi Gopi’yim” der. Kokila’nın hemen aklına trende Gopi ve Bhara (Ahem) kendisini öldürmek için aradığı aklına gelir. Hızla oradan uzaklaşıp kaçmaya çalışır. Gopi de Kokila’nın peşinden gider.

Masum 278. bölüm özeti Başlıyor!

Kokila kaçarken tökezler. Dini gezi yapan kalabalık bir anda Kokila ve Gopi’nin etrafında toplanıp neler olduğunu sorar. Gopi de “Bu kadın benim kaynanam olur. Onu bulmaya geldim.” deyince, Kokila kendisinin ufak çocukları olduğunu evlenecek çağda çocuğunu olmadığını söyler. Orada bulunan insanlarında kafası karışır. Sonunda Kokila dini gezisi sırasında Gopi’yi de yanına almayı zorla da olsa kabul eder.

Masum 278. bölüm özeti Kokila ölecek mi görseli

Gopi ile Kokila dini ilahiler söyleyerek etkinliğe katılır. Bir an evvel Ahem’i bu durumdan haberdar etmek istese de kendi telefonu kaybolduğu için oradaki kişilerden telefon isteyip, Ahem’i aramak ister. Lakin Kokila “ilahi sırasında bu kadar acele kimi arıyorsun” diye kızınca, Gopi aldığı telefonu geri bırakır.

Modi konağında ise hüzün hakimdir. Zira Hem Gopi, hem Ahem, hem de Kokila eve dönmemiştir. Raşi çocukların ağlamasına engel olup, onlara dua etmesini ister. Gopi de dini gezi sırasında Kokila’nın hafızasının yerine gelmesi için dua eder.

Gezi sırasında Kokila’nın ayağına iğne batar. Gopi hemen kaynanasının ayağında ki iğneyi çıkartınca, çevredekiler Gopi’yi överler. Lakin Kokila bunu umursamaz.

Masum 278 - Gopi Kokila'yı bulur

Ahem tren istasyonunda Gopi’yi de kaybeder. Durumu Jigar’a haber verir. Jigar da artık geç olduğunu, geri dönmesini ister. Ahem çevrede dolaşırken yalancı bir kadın Kokila’yı gördüğünü söyler. Ahem’i tenha bir yere götürüp bıçakla tüm eşyalarını almak ister.

Ahem hırsızlarla kavga ederken, Gopi de ilk fırsatta Ahem’i arar. Lakin telefonu Ahem açamaz. Hırsızları alt ettikten sonra Ahem telefonuna gelen cevapsız çağırıları görür. Gopi Ahem’e ulaşamayınca Jigar’ı arayıp bilgi verir. Ahem kendisini arayan numarayı arayıp, telefon sahibinden Gopi’nin yeri hakkında bilgi alır.

Masum 278. Bölüm Özeti

Jigar ve Raşi mutlu haberi evdekilere söyler. Gopi ile Kokila’nın Katra yakınlarında olduğunu söyler. Radha bunu duyunca Tirpti kendisine “Kokila’yı öldürdüm” dediğini hatırlayıp, Tirpti’nin yalan söylediğini düşünür.

Ahem dini geziye giden treni kaçırdığı için Modi konağına geri döner. Jigar’a Katra için bilet almasını ister. Sabah erkenden yola çıkarlar. Radha da Tirpti’yi arayıp yarım kalan işini bitirmesini ister. Aksi halde her şeyi itiraf etmekle tehdit eder. Tirpti de Kokila’yı öldüreceğini söyler.

Masum 278 Özeti resmi - Ahem Kokila'sız Eve gelir

Tripti tapınak da Kokila’nın izini kaybettiği için bir an evvel Katra’ya gidip Kokila’yı öldürmeyi planlar. Ahem ve Jigar sabah erkenden uçakla gideceği için Tirpti geceden yola çıkmak ister. Lakin Radha daha iyi planı olduğunu sabah havaalanında buluşacağını söyler.

Radha Tripti’nin bu işi yapamayacağını düşünüp, Kokila’yı kendisi öldürmeyi düşünür. Bu sebeple Hetal’e annesinin evine gitmek istediğini söyler. Hetal de gidebileceğini söyler.

Radha Ahem ve Jigar’ın havaalanına gideceği arabanın lastiklerini patlatır. Tirpti ile havaalanında buluşup uçağa binerler. Radha ayrıca Ahem ve Jigar’ın kimlik kartlarını değiştirdiği için Ahem ve Jigar uçağa girişte sorun yaşar. Çirak, Ahem ve Jigar’ın kimliğini getirse de artık uçağın kapısının kapandığını, en yakın yarın gidebileceklerini söyler.

Masum 278. bölüm özeti - Ahem uçağa binemez

Ahem sinirlenir. Özel bir uçak ayarlayıp Katra’ya uçacaklarını Jigar ile paylaşır. Tabi bu olaydan hem Radha hem de Tirpti’nin haberi yoktur. Tripti, Ahem ve Jigar Katra’ya gelmeden Kokila’nın işini bitirmeleri gerektiğini söyler

Masum 25 Aralık Cuma Özeti

25 Aralık Cuma günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 25 Aralık özeti vermeye devam diyoruz.

Özel uçak olduğu için Ahem, Jigar, Meera ve Rashi de Katra’ya ulaşır. Kısaca Sadece Ahem ve Jigar değil aynı zamanda Meera ve Raşi de Katra’ya gelir. Raşi hemen dini gezi yapan kişilerin yanına ulaşır. Bu sırada Radha ve Tirpti de oradadır. Kokila’yı daha çabuk bulmak için etraftakilere Kokila’nın resmini gösterirken Raşi Radha’nın sesini duyar. Ancak Tirpti Raşi’yi fark edip, Radha’yı saklar. Raşi Radha’yı göremese de sesini duyduğuna %100 emindir.

25 Aralık Cuma Masum 278. bölüm özeti - Kokila tökezler

Tirpti ve Radha Kokila’yı öldürmek için zehir satın alır. Bu zehirli sudan içen kişinin saniyeler içinde öldüğünü söyleyip, Kokila’ya bu suyu içirmeleri gerektiğini söyler.

Raşi de kalabalığın içinde Kokila’yı ararken yere düşer. Yerde Kokila’nın yırtık terliğini bulunca, bunun bir işaret olduğunu ve Kokila’nın nereye gittiğine dair bilgi verdiğini düşünür.

Gopi kaynanası ile tartışan birini görür. Hemen adama kızarken Tirpti ve Radha Kokila’yı kaçırır. Meera Kokila’yı kaçıranları görünce arkalarında bağırır. Raşi yanından ki Meera’nın da kaybolduğunu görünce panik olup Meera’yı arasa da bulamaz.

Ahem ve Gopi birbirini bulur. Gopi annesinin kenarda durduğunu söyler. Gittiklerinde Kokila’nın orada olmadığını görünce şok olurlar. Raşi Meera’nın da kaybolduğunu haber verir. Ahem Raşi’ye çok kızar.

Masum 25 Aralık Cuma Özeti - 278. bölüm

Meera ise Tirpti ile Radha’nın yanına gelir. Lakin her ikisi de yüzlerini kapattığı için Meera Radha’yı göremez. Hızlıca Kokila’yı götürüp, Meera’yı atlatmaya çalışırlar. Radha artık Kokila’yı öldürmeleri gerektiğini söylerken, Tirpti biraz daha göz önünden uzaklaşmaları gerektiğini dile getirir. Radha ve Tirpti Kokila’yı öldürebilecek mi? Kokila ölecek mi? Gopi kızına kavuşacak mı? Devamı Masum 279. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 278. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. Masum özetlerinizi ilgiyle takip ediyorum gözüm devamlı telefonda yeni özet yüklendimi diye emeğiniz için çok teşekkürler

    1. her gün 2 özet vermek istiyorum. Hafta sonları daha fazla özet ekleyeceğim. Sizleri bu yorumu beni çok ama çok mutlu ediyor. Sizlere daha detaylı özet vermek için özetleri çok uzun yazıyorum. Umarım sıkılmıyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu