Dizi Özet

Masum 279. Bölüm Özeti 26 Aralık Gerçekler Ortaya Çıkar


Masum 279. bölüm özeti 26 Aralık Cumartesi. Radha’nın foyası ortaya çıkar. Kokila Hafızasını geri kazandı. İşte Masum 279. bölüm özeti sizlerle…

Masum 279. bölüm; Raşi ve Gopi’nin konuşması ile başlar. Hala Kokila ve Meera kayıptır. Gopi yeniden Modi ailesine gelmesini, Meera’yı bulması hepsi bir tesadüf olmadığını, şimdi Kokila ve Meera’nın başına gelen bu sıkıntılardan kurtulacağını söyleyip dua ederler. Gopi ve Raşi yeniden aramaya devam ederler.

Masum 279. bölüm özeti Başlıyor!

Modi konağında ise Parag çok üzgündür. Abisi onu teselli etmek için elinden geleni yapar. Dua edip sabırla beklemesini ister. Madhu da Hetal’i arayıp Gopi ile Kokila’nın bulunup bulunmadığını sorar. Hetal Gopi’nin bulunduğunu ama Hetal ile Kokila hala kayıp olduğunu söyler.

Masum 279. bölüm özeti - Gerçekler ortaya Ortaya çıktı

Tirpti ve Radha yarı baygın halde olan Kokila’yı dağın tepesine kadar taşırken, Meera Kokila’yı görüp “babaanne” diye bağırır. Meera koşarak babannesinin yanına giderken, Radha da kendisini saklamak için Kokila’yı Tripti’ye bırakıp ağaçların arkasına saklanır.

Masum 279 Resmi

Raşi ile Gopi Meera’nın kaybolmadan önce son sözü “babaanne” diye bağırdığını söylerken, Hetal ile Urmila Radha’nın Şah evine gitmediğini öğrenir. Radha sonunda Tripti’nin yanına ulaşır. Tirpti “hem babanı hem de babaanneni öldüreceğim. Sonra sıra sana gelecek” deyip küçük kızla kavga etmek için Kokila’yı yere bırakır.

Tirpti Meera ile kavga ederken, Radha da kimse görmeden kaçmayı planlarken uçurumdan aşağıya ayağı kayar. Son anda taşlara tutunur. Radha ölüm korkusu ile Tirpti’yi çağırır. Tirpti’nin dikkati dağılınca Meera Tirpti’yi itekleyip düşürür.

Mera Kokila’yı ayağa kaldırıp bir miktar uzaklaşır. Bu sırada bir maymun Tirpti’ye saldırı. Meera Kokila’yı ağaçların arkasına saklayıp yardım edin diye bağıran ve sesi oldukça tanıdık gelen kişiye doğru gider.

Masum 279. Bölüm Özeti

Radha tanıdık bir ses duyar. Uçurumun aşağısında taşa tutunmuş el görür. Mera hemen çevreden bulduğu ağaç dalını Radha’ya uzatır. Radha kendisine yardım eden kişiyi Tirpti zanneder. Tirpti ise maymunu alt ettikten sonra çevrede Kokila’yı arar. Sonunda Kokila’yı bulur. “Şimdi seni öldüreceğim” der.

Tirpti Kokila’yı oradan alıp götürmek istese de tek başına kaldıramaz. En kolay ölüm uçurumdan atmak yada elektriğe çarptırıp yakmak arasında kararsız kalır. Sonunda elektrik ile öldürmeye karar verirken Meera da Radha’yı uçurumdan kurtarmaya çalışır. Lakin hala Meera Radha’nın yüzünü göremedi.

Masum 279 Özeti - Meera Kokila'yı bulur

Tirpti elektrik direğini Kokila’nın üzerine düşürmeyi çalışır. Sonunda elektirik direği ve düşer. Kokila yüksek gerilime kapılır. Meera Radah’nın yüzünü görmede Kokila’ın “Meera” diye acı içinde bağırdığını duyar. Meera aşağıya uzattığı dalı bırakır. Radha kurtulmayı başarır. Meera babaannesinin yanına giderken, Tirpti onu yakalar. Tripti, Meera’nın saçını tutar. Kokila’yı öldürdüğünü, şimdi onu da öldüreceğini söyler. Bu sırada Raşi ve Gopi olay yerine gelince, Tirpyi kaçar. Ancak Meera Radha’nın kaçtığını görür.

Kokila Ne Zaman Gerçekleri Hatırlayacak

Raşi ile Gopi Meera’nın yanına gelir. Meera Kokila’nın elektrik akımına kapıldığını söyler. Raşi Jigar’a Kokila ve Meera’yı bulduğunu ama Kokila’nın elektrik akımına kapıldığını, hemen doktor getirmesini ister. Gopi yakında ki tapınağı Kokila’yı götürürler. Kokila orada kendisine gelir. Birden eski unuttuklarını hatırlamaya başlar.

Kokila ayağa kalkıp Gopi’ye Meera’yı sorar. Gopi hemen yanında ki Meera’yı gösterir. Ahem de her şeyi Kokila’ya anlatır. Kokila ilk olarak Meera’ya doyası sarılır. Kokila da Tirpti ve Radha’yı anlatır. Gopi Radha’nın adını duyunca şok olur. Bu konuda emin olup olmadığını sorar. Kokila ise %100 emin olduğunu söyler. Gopi, Radha’nın bunu yapabileceğine inanamadığını söyler. Kokila bunun gerçek olduğunu açıklar.

Masum 279. Bölüm Özeti - Meera Radha'yı kurtarır

Kokila, Radha’nın neden bu kadar kötü olduğunu şöyle açıklar. “Tripti ve Radha Umang’ın ölümünden sorumlu tutkları için intikam almak amacıyla bunları yaptı. Hepsini bizzat Radha ve Tirpti2nin ağzından duydum ” der. Bu sebeple intikam almak için yaptığını söyler. Gopi duydukları karşısında şok olur.

Raşi hem Tirpti hem de Radha’nın bu suçlamaları kabul etmeyeceğin, bunun için kanıt bulmaları gerektiğini söyler. Raşi hemen Hetal’i arar. Ancak Radha’nın evde olmadığını öğrenir. Radha ve Tripti eve ulaşır ve Kokila’yı öldürdüklerini düşünerek gülerler. Radha hiç bir şey olmamış gibi Şah evine gider. Zira evden Şah evine gitmek için izin istemiştir.

Masum 26 Aralık Cumartesi Özeti

26 Aralık Cumartesi günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 26 Aralık özeti vermeye devam diyoruz.

Radha Şah evine geldikten sonra Kokila’nın ölüm haberini bekler. Lakin öyle bir haber gelmediği için endişelenir. Her an hain olduğu ortaya çıkabilir düşüncesi ile panik olur.

Masum 279. Bölüm Özeti - Gopi Ve Raşi gelir

Kokila, Ahem, Gopi ve Jigar Modi konağına gelir. Kokila hafızasını geri kazandığını söyleyip daha önce hafızası yokken yaptıklarında dolayı herkesten özür diler. Hetal ise özür dilememesini, kötü bir rüya olduğunu söylese de Kokila herkesten özür diler.

Radha’nın Foyası Ortaya Çıkar

Hetal bu sevinci hemen Madhu ve Radha’ya da haber etmesi gerektiğini söyler. Lakin Gopi Hetal’i durdurup, 8 yıl boyunca yaşadığı her şeyin sorumlusu Radha olduğunu söyleyince herkes şok olur.

Masum 26 Aralık Özeti - 279. bölüm

Madhu ile Radha da Modi konağına gelir. Radha Kokila’nın öldüğünü Meera’nın da onu görmediğini düşündüğü için Modi konağına gelmiştir. Raşi Radha’nın içeri girdiğini görür.

Radha evde Kokila’yı göremeyince Kokila %100 öldüğünü düşünüp yalandan ağlamaya başlar. Bu sırada Kokila ağır adımlarla Radha’ya doğru yürüdüğünü görünce şok olur. Kokila Radha’ya çok sert bir tokat atar. Radha Kokila’nın gerçekleri öğrendiğini, şimdide açıklayacağını düşünürken, Kokila hemen hafızasını kaybettiği haldeki gibi konuşup “Mani’nin yüzündeki sivrisineği öldürmek için tokat attım.” der.

Masum 279 bolum ozeti - Kokila Radha'ya tokat atar

Radha yukarı çıktığında Tripti’yi arayıp Kokila’nın hafızasının yerine gelmiş olabileceğini söyler. Mani yani Radha yukarı çıkıp, yüzüne krem sürmeye giderken Madhu da gerçekleri öğrenir. Evdeki herkes Radha’nın yaptıklarını kanıtlamak için bir süre oyun yapmaya karar verir. Radha hapse girecek mi? Devamı Masum 280. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 279. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu