Dizi Özet

Masum 28 Bölüm Özeti Gopi Depoda Tek Başına

Masum 28. Bölüm Özeti ve bu bölüme ait hem ülkemiz de yayınlanan fragmanını hem de Hindistan da yayınlanan Hintçe bölüm fragmanı haberimizin devamında sizleri bekliyor olacak.

Bu bölüm kanal 7 ekranlarında 19 Nisan Pazar günü gelecek. İlgili bölüm fragmanı gelene kadar yazının en sonunda masum son bölüm fragmanı eklenmiştir.

=> Masum 21 Nisan Salı Özeti ile fragmanı hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Masum 19 Nisan Özeti vermeden önce geçtiğimiz bölümün sok kısmıma kısaca hatırlatmak istiyorum. Kincal bilezikleri sattığı ortaya çıkar. Koki bu duruma sinir olup, bir an evvel Kincal’i evlendirmeye karar verir.

Masum 19 Nisan 28 Bölüm

Evin anahtarı Raşi’de olmasına rağmen, Raşi sorumlulukların bir kısmına Gopi’ye yıkmak ister. Ancak Koki buna müsade etmez.

=> Bir sonraki bölüm olan Masum dizisi 29 Bölüm Özeti ve Fragmanı için lütfen tıklayınız.

Masum 19 Nisan Pazar Fragmanı ve özeti vermeye başlayalım. Unutmadan yazının altında dizi ile ilgili görüş ve düşüncelerini paylaşabilirsiniz.

Masum 28 Bölüm Özeti

Yine bir tören ve eşler birbirlerine sari alması gerekiyor. Bizzat kocası tarafında hediye edilmesi gerekiyor. Lakin Gopi’ye bu hediyeyi Kokila vermek durumunda kaldı. Gopi de hediyeyi alır almaz, odasına gidip baktığı sırada Ahem gelir. Gopi hediyeye baktığı için yüzü açıktır. Ahem geldiğini anlayan Gopi elindeki Sariyi yere düşürür. Yüzünü kapatır.

Masum 28 bölüm özeti - 19 Nisan Pazar

Ahem Pembe renkli dosyayı ister. Gopi yüzünü kapatarak uzatır. Bu sırada Ahem de yerdeki sariyi alıp Gopi’ye uzatır. Dini gelenek de yerine gelir.

Gopi kocasının elinde sarisini alınca çok mutlu olur. her ne kadar nikah da ettiği yeminleri geri alsa da Ahem’in sariyi vermesine çok ama çok mutlu olur.

Diğer taraftan Cigar da maaşının bir kısmına bu tören için Raşi’ye sari alır. Raşi’ye çok pahalı bir sari alır. Raşi zaten pahalı olduğunu bildiği hediyeye çok sevinir. Cirak da eşi Hental’e çok güzel bir sari hediye eder. Kokila bunu görüp şu sözleri söyler.

Millet bak eşlerine sari alıyor. Benim herif de iş yok Kokila Modi

Diye çıkışır. Parag ise olur mu öyle canım. Bak ben daha güzelini aldım diyerek, Koki’ye aldığı hediyeyi verir. Parag gelini Gopi’nin hediyesi verildi mi? diye merak eder. Koki de merak etmeyin her şey kontrolümün altında. Birazdan Gopi gelecektir der demez, Kokila’nın aldığı sariyi giymiş bir şekilde tören yerine gelir.

Masum 28 bölüm özeti -19 Nisan 2020

Kokila herkesin içinde Raşi’yi yanına çağırıp yapılacak işlerimiz var deyip mutfağa getirir. Bu tören öncesinde herkesin ihtiyaçlarını istemesini ister. Raşi gene bir hinlik yapıp Gopi’nin ihtiyaç listesini listeye eklemez. Bunu gören Koki da sinirlenir ve Gopi’nin yanına gider.

Masum 19 Nisan Özeti

Masum 19 Nisan Pazar Özeti

  1. Eşi ile katılması gereken törene Ahem gelmeyecek
  2. Ahem gelmediği için orucunu eşi açması gerektiği için Gopi orucunu açamaz
  3. Koki geç saatte Gopi’nin yanına gelir ve oruç açmadığını anlayınca Ahem’i arar
  4. Ahem’e gelmesi gerektiğini ve işi yarına bırakmasını ister
  5. Bir süre sonra Ahem evi arayıp Gopi’ye fırça atar
  6. Gopi orucunu açmadığı için Koki kızar
  7. Koki ceza vermek içi Gopi’yi depoya kilitler

Masum 19 Nisan Pazar Fragmanı (TR)

Masum dizisi 18 Nisan Pazar günü 28 Bölüm ile kanal 7 ekranlarına gelecek.

Masum 28 Bölüm Fragmanı (Hindistan)

Bu dizi daha önce Hindistan da yayınlandığı için bu bölüm hakkında Hintçe fragmanı ekliyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu