Dizi Özet

Masum 280. Bölüm Özeti 27 Aralık Oyun İçinde Oyun

Masum 280. bölüm özeti 27 Aralık Pazar. Raşi Radha’nın foyasını kanıtlamak için plan yapar. Tripti oyuna gelir. İşte Masum 280. bölüm özeti sizlerle…

Masum 280. bölüm; Tüm Modi kadınları arka bahçeye de toplanması ile başlar. Gopi annesine Radha’nın bu zaman kadar yaptıklarını tek tek anlatır. Zavallı kadın duyduklarına inanamaz. Gopi kardeşi Radha’yı suçunu itiraf ettirdikten sonra Polise teslim edeceklerini, bu konuda asla Radha’ya bir şey söylememesi konusunda söz alır.

Madhu yıllardır yanında kalan Radha’nın ne kadar şeytan biri olduğunu öğrenince morali bozulur. Bu sırada Radha arka bahçeye gelir. Raşi hemen konuyu değiştirir. Herkes kısa süre içinde dağılır.

Masum 280. bölüm özeti Başlıyor!

Çocuklar anne ve babasını yeniden bir arada olduğuna ve Kokila’nın da hafızasının geri gelmesinden dolayı çok mutlu olduklarını söyler. Bu sırada candan bir ses duyarlar. Satıcı “papağanım geleceği söyler. Siz de geleceği görün” gibi şeyler söylediğini duyunca, tüm çocuklar dışarıya fırlar. Gopi ve Raşi de çocukların bir şey demeden dışarıya çıktığını görünce arkalarında giderler.

Masum 280. bölüm özeti Urmila Radha'yı kandırır
Masum 280. bölüm özeti kapak resmi

Satıcı çocukları kandırmak için hemen içer girip papağanı geleceği gördüğünü, şimdi göstereceğini söyler. Bu sırada Gopi adamı durdurup, kazancı için hayvanı kullanıldığını, polisi arayıp şikayet edeceğini söyleyince adam kaçmaya çalışır. Raşi de kapıda ki güvenlik görevlisine adamı yakalamasını ister. Sahtekar adam kaçamaz. Raşi adamın elinden kuşu alır. Adam polis korkusu ile kaçarken, Raşi’nin aklına harika bir fikir gelir.

Raşi ve Gopi çocuklar ile beraber Modi konağına geri döner. Herkes papağını görünce şaşırır. Raşi “bu papağan tapınak görevlisine ait. Bir kaç gün bakmamız istedi. Lakin bu papağan özel. Zira gelecekten ve geçmişten haber veriyor” deyince Hetal ve Kokila hemen bunun bir oyun olduğunu anlar.

Masum 280 Raşi eve kuş getirir

Raşi bir kaç soru sorar. Papağan da cevap verir. Sonra Raşi Kokila’nın sağlının neden ve kim tarafında bozulduğunu sorar. Papağan Radha diye cevap verince, Radha şok olur. Korkudan ne yapacağını bilemez.

Kokila Radha’nın panik olduğunu fark edip, üzerine baskı kurar ve der ki “Mani sen neden panik oluyorsun. Bu Radha da kim” der. Raşi de Mani’nin diğer adı Radha olduğunu söyler. Baskılara dayanamayan Radha kuşun her söylediğinin yalan olduğunu dile getirip hızla odasına kaçar.

Bir kaç dakika sonra Hetal Radha’dan mutfak işlerini yapmasını ister. Meera da mutfaktan bir şey alırken yere yemek dökülür. Radha sinirle Meera’ya kızar. Kokila ise bu olanlara şahit olur. Eline süpürgeyi alıp Radha’nın kafasına vurmak istese de Gopi araya girip sessizce plana sadık kalmasını ister. Gopi Meera’yı oradan alıp çıkar. Kokila da Mani’den etrafı temizlemesiin ister.

Masum 280. Bölüm Özeti

Raşi kuşun insan gibi konuşma olayı telefonuna yüklediği bir uygulama sayesinde yaptığını açıklar. Bir kaç saat sonra Radha’nın odasınasın yanına gider. Radha papağını görünce korkar. Raşi arkada oyununa başlar. Sanki papağan konuşuyor gibi yapıp şöyle der “Tapınak da neler yaptığını biliyorum. Her söylediğin hafızamda” dediğini duyunca, Radha papağanı öldürmeye kalkar. Araya girenler sayesinde Raşi kuşu kurtartır.

Masum 280 Özeti - Radha Papağanı öldürmek ister

Raşi ve Gopi Radha’nın yakın zamanda papağını öldürmeyi yeniden deneyeceğini söyler. Gopi bu konuda dikkatli olacağını dile getirir. Çok geçmeden Radha papağını öldürmek için papağının yemeğine zehir kattığını gören Gopi şok olur. Hemen gidip papağını kurtarır. Radha papağanı öldürme sebebi olarak elini ısırmasını bahane eder. Bu sırada Raşi Gopi’ye Radha’nın yukarı çıkması konusuna mesaj atar. Gopi Radha’dan yukarı çıkıp dinlenmesini ister.

Urmila karışıklıktan istifade Kokila’nın mücevherlerini çalar. Raşi onu yakalar. Hırsızlık yaptığı için annesine kızar. Radha da gündelik işleri sırasında her gün büyük anneye çay götürmekte. Bugün de çay götürmesine rağmen, büyük anne kabul etmez. Raşi ve Gopi büyükannenin yanına gelir. Bu sırada Radha’nın telefonu çalar. Radha elinden telefonunu düşürdüğü sırada, Gopi arayan kişinin Tirpti olduğunu görür. Tabi bu durumu Radha’ya çaktırmaz.

Radha Tirpti’nin çağırısına cevap vermek için müsait bir yere gider. Urmila da gizlice arkasında gider Radha evde olup biteni anlatırken, Urmila içer girer. Meera’yı öldürmeye çalıştığını, Kokila’yı da son olay da Tripti ile beraber yaptıklarından haberdar olduğunu söyler. Radha ilk başta inkar eder. Tam da bu esnada Kokila acı dolu bağırır.

Masum 280. bölüm Özeti - Urmila Radha'yı oyuna getirir

Urmila kendisinin yaptığını, kimseye söylemesini, Kokila’ya acı vermek istediğini söyleyince, Radha tamam der. Hemen Kokila’nın durumunu kontrol eder. Gerçekten Kokila’nın elinin yandığını görüp, Urmila’ya inanır. Urmila Tripti ile buluşmak istediğini söyler. Radha önce kabul etmez. Urmila şantaj yapınca kabul eder.

Urmila ve Radha Tirpti’nin evine gider. Raşi evden kovduğunu, kızını değiştiren Modiler’den intikam almak için dediklerini yapmasını Tirpti ve Radha’dan ister. Tirpti, Urmila’ya güvenmediğini söyler. Radha ise son olayda Kokila’yı öldürmeye çalıştığını, bunu da gözleri ile gördüğünü söyleyince Tirpti de inanır.

Urmila bilerek telefonu Tirpti’nin evinde bırakır. Bir kaç saat sonra telefonu orada kaldığını, mesajlarına felan sakın bakmamasını söyler. Tirpti de zaten şüphelendiği Urmila’nın açığını bulduğunu düşünüp telefonda ki mesajları okur. Orada Radha’nın yakında Tirpti’yi ele vereceğini yazan mesajları görünce Tirpti sinirlenir. Radha’nın ikili oynadığını düşünür.

Urmila ise yeniden Modi konağına gelir. Raşi tüm planı en ince ayrıntısına kadar anlatır. Kokila Urmila’nın oyunculuğu konusunda takdir eder. Tripiti ise mesajları okuduktan sonra Radha’yı arayıp hesap sormak ister.

Masum 27 Aralık Pazar Özeti

27 Aralık Pazar günü TV ekranlarına yer almasını beklediğimiz Masum 27 Aralık özeti vermeye devam diyoruz.

Raşi’nin planı işe yarar. Raşi hemen Radha’nın sim kartını geri yerine koymak için gizlice odasına gider. Bu sırada Radha Kokila’ya süt götürür. Raşi bir türlü sim kartı yerine takamaz. Radha da telefonu oda da unuttuğunu hatırlayıp odasına gider. Tam kapında içeri girip Raşi ile karşılaşacağı sırada, Kokila Radah’nın kolunda tutup geri çeker.

27 Aralık Pazar Masum Özeti - Urmila Tripti'nin Evinde gider

Kokila Radha’nın kolundan öfkeyle kolunda tutup salona götür. Herkes başına toplanır. Kokila “Artık evimde yaşayamazsın Mani” der. Herkes neden diye sorunca şekersiz süt getirdiği için Mani’yi kovduğunu söyler. Tabi tüm bu oyalamaca Raşi’nin sim kartı takabilmesi içindir. Hetal yalandan Mani bir daha bu hayatı yapmayacağını söyleyip olayı tatlıya bağlar. Raşi de sim kartı değiştirmiştir.

Urmila Tripti’nin evine gidip telefonunu alır. Bu sırada Radha da telefonunu aldığı için Tripti’yi arar. Lakin Tripti Urmila’nın yanında konuşmak istemez. Urmila dışarı çıkınca Raşi’ye haber verir. Rahda ile Tripti konuşacaklarını söyler.

Raşi’nin planına göre; Radha Trpti’ye ihanet edeceği düşüncesini uyandırmak için plan yapmıştır. Bu sebeple aralarında ki irtibatsızlık devam etmesi gerekiyor. Bunu için evdeki çocuklar Tirpti ile Radha’nın konuşmasına engel olmak için kovalamaca oynuyor gibi yapıp, Radha’nın telefonunu yere düşürürler. Soranda telefonu Vidya alıp suya atar. Tabi telefon bozulur.

Radha o sinirle Vidya’nın saçını çektiği sırada Hetal dayanamaz. İçeri girip Radha’nın koluna vurur. Çocukları asla dövmemesini söyler.

Masum 27 Aralık Pazar Özeti - Kokila Tirpti'nin kapıya kadar geldiğini söyler

Tripti ertesi gün sabah Modi konağının dışına gelir. Bir fırsat bulup Radha ile konuşmayı planlasa da arkasından Kokila gelip Tirpti’ye “Bayan ne arıyorsunuz burada. Zira o baktığımız ev benim. Benim adım Kokila Modi” diyerek Tirpti’yi evden uzaklaştır. Hemen Raşi ve Gopi’ye Tripti’nin kapıya kadar geldiğini haber eder.

Radha, Tripti ile daha sık görüşmek için Şah evine gitmek ister. Lakin Madu kızı Radha’ya gelme der. Radha bunu duyunca şok olur. Kokila artık planın ikinci aşamasına geçmeleri gerektiğini söyler. Raşi hemen Urmila’ya planın ikinci aşamasını anlatır.

Kokila mutfakta yemek yapan Radha’nın yanına gelir. Ondan hazırlanmasını, tapınağa gideceklerini söyleyince, Radha şaşırır. Hemen aklına telefon kulübesinden Tirpti’yi arayacağı aklına gelir. Tripti ile Radha’nın oyununu Modi’ler kanıtlayacak mı? Devamı Masum 281. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 280. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu