Dizi Özet

Masum 285. Bölüm Özeti (1 Ocak 2021) Masterji Gopi’yi Kıskanır

Masum 285. bölüm özeti 1 Ocak 2021 Cuma. Meera’nın öğretmeni Masterji Ahem’in Gopi’ye dokunmasına sinir olur. İşte Masum 285. bölüm özeti sizlerle…

Masum 285. bölüm; Çocukların odasına başlar. Kokila Raşi’ye kızar. Raşi ise ilk etap da çocuklara para verdiği kabul etmese de Pappu ve Vidya’nın da aynı sıkıntıyı yaşadığı ortaya çıkınca, Raşi kabul eder. Bu esnada telefon açık kaldığı için Urmila tüm konuşulanları telefondan dinleyip sinir olur.

Raşi’nin hatasını yüzüne vuran Gopi’ye sinirlenir. Raşi 8 yıl ayrı kaldıkları için ailenin ne demek olduğunu unuttuğunu söyleyip, Gopi’yi eleştirmeye çalışır. Kokila Gopi’nin haklı olduğunu söyleyince Raşi “Artık kimse çocuklarıma karşımasın. Ben de kimsenin çocuklarına karışmayacağım” der ve çocuklarını yanına alır.

Masum 285. bölüm özeti Başlıyor!

Gopi Raşi’nin söylediklerine canı çok sıkılır. Tam aile olacakları sırada hem Radha’nın yaptığı hayatı hem de bencilliği konusunda Gopi’yi eleştirmesi, Gopi’nin canın sıkar. Sessizce evde ağlarken Materji (Meera’nın öğretmeni) Gopi’nin ağladığını görür. “Gopi bu eve senin için geldim. Seni de alıp uzaklara götüreceğim.” diye içinden düşünüp Gopi’nin omzuna dokunur.

Masum 285. bölüm özeti - Masterji Gopi'yi Ahem'den kıskanır

Gopi kafasını kaldırdığında Masterji’nin yanına durduğunu görünce şaşırır. Masterji de kalem kutusunu kaybettiği için geri döndüğünü söyler. Bu sırada Meera kalem kutusunu getirir. “Öretmenin kutuyu açabilir miyim?” deyince Masterji panik olur. Hemen Meeera’nın elinden kutuyu almak isterken, ayağı kayıp düşer.

Gopi hemen yaralanan Masterji’ye krem sürer. Sapık adam da Gopi’nin dokunuşunu hissetmeye çalışır. Yakında benim olacaksın diye içinden geçirir.

Masum 285 - Gopi Masterji'ye krem sürer

Daval eve sırıl sıklam gelir. Madhu bu ne hal diye bakış atınca, Daval da “Pooja yağmur da motosiklete binmeyi çok istediği için onu gezdirdim” der. Madhu şok olur. Zira Kinjal geçen gün Pooja’ya Daval’ın en çok sevdiği şeyleri bahsederken bu konuya değindiğini hatırlar.

Kısaca Madhu artık Pooja’nın Daval’ı elde etmeye çalıştığı konusunda emin olur. Sinirle Poojja’yı arayıp Daval’ın aile hayatına müdahale etmemesini isterken, Kinjal telefonu alıp Pooja’dan özür diler.

Raşi Hetal ve Kokila’ya Gopi’nin çocuklar arasında ayrım yaptığını, birbirleri ile oynamasına müsade etmediğini söyler. Kokila buna inanmadığını, Gopi’nin her zaman adil olduğunu söylerken bu konuşmaları Masterji duyar. Gopi’nin evde mutlu olmadığını düşünür.

Masum 285. Bölüm Özeti

Kinjal arkadaşı zannettiği Pooja’ya karşı hakaret eden Madhu’nun artık evde kalmasını istemediğini söyler. Urmila da Madhu’nun gitmesini ister. Madhu ise “bu ev kardeşimin. Burada istediğim kadar kalabilirim” diyerek ikisine karşı çıkar. Daval da Madhu’nun istediği kadar kalabileceğini açıklar.

Öğretmen yalandan ayağı kayıp düşme bahanesi ile Modi konağında kalmak için fırsat kollar. Ayağa kalkamadığını bahane eder.

Gopi çocukların ayrılması ve birbirileri ile konuşmama olayını Raşi ile konuşur. Raşi ise sert çıkar. “bu eve seni getirdiğime bin pişman oldum” der. Gopi bu sözlerden sonra yerle bir olur. Masterji ise bu konuşmaları duyup, Raşi’ye bir şeyler yapmayı planlar.

Masum 285 Özeti - Kinjal Madhu'ya evden gitmesini ister

Öğretmen Masterji Raşi’nin odasına tuzak kurup, düşmesisin sağlar. Lakin Raşi bunu yapan Gopi deyip hesap sormak isteyince Masterji planın başarısız olduğunu, daha büyük bir şeye sebep olduğunu düşünür. Rashi, Urmila’yı arar ve ona Gopi ile Kokila’nın onu düşürmeye çalıştığını söyler.

Tolu ve Molu sınavlarda başarısız olurken, Vidya 90 puan alır. Masterji ise bunu duyunca, Raşi’nin odasına gidip çocukların başarısızlığı hakkında konuşur. Raşi ise bunu orada öğrenmiştir. Kokila da Tolu ve Molu’nun başarısız olduğunu öğrenince sorumlu olarak Raşi’yi gösterip kızar. Öğretmen ise Tolu ve Molu’yu da çalıştırabileceğini söyler. Raşi kabul eder. Masterji de Modi evinde kalması için yeni bir bahanesi ortaya çıkar.

Öğretmen evine gider. Ertesi gün gelemeyeceğini haber verir. Raşi de annesine Tolu ve Molu için Gopi’nin eski arkadaşını tuttuğunu ama ilk gün ders çalıştırmaya gelmediğini söyler. “Salak kızım. O Gopi’nin arkadaşı. Tabi gelmez. Senin çocukların başarılı olmasını istemiyor” der. Raşi buna katılmaz.

Masum 285. Bölüm Özeti Masterji Raşi ile ders konusunda konuşur

Raşi kimseye haber vermeden dışarı çıkar. Ahem ile Jigar geldiğinde Kokila Jigar’a Raşi2’nin haber vermeden evden gittiğini söyler. Lakin Jigar, Raşi burada dediği sırada Raşi ortaya çıkar. Raşi “ Masterji ayağını incittiği için burada kalacak. Çocuklara istediği zaman ders verecek” der. Ahem bunu kabul etmez.

Masum 1 Ocak 2021 Cuma Özeti

1 Ocak 2021 Cuma günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 1 Ocak 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

Rashi eve gelir ve öğretmeni yanında getirdiğini söyler. Gopi bunu olumlu karşılar. Ahem sinirlenip olumlu olan ne diye karşı çıkar. Raşi de çocuklarının sınıf da ders konusunda geri kaldığını, Masterji sayesinde bu açığı kapatacağını söyler.

1 Ocak 2021 Masum Özeti - Raşi Masterji'nin evde kalacağını açıklar

Kokila Raşi’nin çocukları için öğretmen tutmasına bir şartla izin verir. Bir sonraki sınav da başarırız olursa, özel derslerin kesileceğini söyler. Masterji ise bu süre zarfında Gopi ile kaçacağını düşünür.

Urmila sık sık Daval’dan para ister. Daval sonunda parası olmadığını söyleyince Urmila da kaldığımız bu bir kaç daireyi mi satayım der. Tam da bu sırada Pooja gelir. “Satmak istersen alırım” der. Herkes şok olur.

Masterji Tolu ve Molu’yu derse çağırır. Lakin iksi de ders çalışmak istemedikleri için kaçar. Masterji de çocukları evde ararken Gopi ile Ahem’in samimi anlarını görüp sinir olur. Bir kaç dakika sonra Ahem Masterji’nin yanına gelir. Öğretmen Ahem’in yakasında tutup, önce dövecek gibi yapar. Sonra Gopi’nin de oraya geldiğini görünce ağlamaya başlar. Karısının onu aldattığını söyler.

Masum 1 Ocak 2021 Özeti - 285. bölüm Masterji Ahem ile Gopi'yi görür

Masterji Gopi’ye hediye olarak sarı renkli elbise alır. Ahem de Kırmızı renkli bir elbise alır. Masterji bunu fark edip kendi sarisi ile değiştir. Ahem sarı renkli elbiseyi görünce şaşırır. Lakin bir şey demez. Aarti töreni sırasında Ahem yanlışlıkla Gopi’nin elbisesine yağ döker. Masterji ise Ahem’in bunu bilerek yaptığını düşünür. Devamı Masum 286. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 285. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu