Dizi Özet

Masum 287. Bölüm Özeti 3 Ocak Gopi Gerçekleri Öğrenir

Masum 287. bölüm özeti 3 Ocak 2021 Pazar. Anurag (Masterji) Eve neden Geldiğini Gopi öğrenince şok olacak. İşte Masum 287. bölüm özeti sizlerle…

Masum 287. bölüm; Gopi ile Masterji’nin konuşması ile başlar. Vidya’nın beynini yıkadığı için ona kızar. Lakin Masterji bunları Vidya’nın uydurduğunu, sadece kendisi olayları uzaktan izleyip, Ahem’in üvey baba gibi çocuklar arasında ayrım yaptığı konusunda düşüncesini paylaştığını söyleyip, işin içinden sıyrılmak ister.

Masum 287. bölüm özeti Başlıyor!

Gopi bu defa elindeki resmini gösterip kalemlikten bulduğunu, kendi resmi neden kalemlikte yer aldığını sert bir şekilde sorar. Öğretmen de yalan çok. “O kalemliği sana hediye etmek için almıştım. Ancak veremedim” der. Gopi bu acıkmaların hiç birine inanmaz.

Masum 287. bölüm özeti Gopi kendi resimlerini görür

Urmila alış verişten eve döner. Bahçenin önünde lüks bir arabayı görünce şaşırır. Eve girdiğinde her tarafta valizleri görüp “Kijal!” diye bağırır. Bu sırada yerdeki topuklu ayakkabıya takılıp masadaki pizzanın üzerine düşer. Yüzü pizza olan Urmila’nın etrafına ev halkı toplanır. Bu sırada Paridhi’nin geldiğini görünce canı sıkılır.

Paridhi Kimdir?

Masum dizisi Pari kim - Jigar'ın eşi

Paridhi Daval’ın kız kardeşidir. Delhi de yaşıyor. Üniversite de okuyor. Pajpal Nagara’a aile hayatı ile ilgili bir araştırma için gelmiştir.

Masum 287. bölüm Paridhi Daval'ın Kız Kardeşi

Urmila Paridhi’ye neden geldiğini sorar. Oda Ortak aile üzerine araştırma yaptığını, bu sebeple geldiğini açıklayınca, Urmila kocasına kızar. Zira evde zaten Madhu olduğunu, bir de Daval’ın kız kardeşini kabul etmesine deli olur Paridhi neşeli bir o kadar video çekmeye meraklı bir kızdır. Urmila’nın bu komik anlarını hep kaydeder.

Raşi çocuklara sürprizi olduğunu, yarın bir seyahate çıkacaklarını söyler. Çocuklar da gidecekleri yerini adını sorar. Bu sırada Jigar lavabodan çıkıp “ne sürprizi” der. Raşi ise “sürpriz bu söylenmez” diyerek olayı geçiştirir.

Masum 287 - Urmila Paridhi'ye Modi konağına götüreceğini söyler

Paridhi gelir gelmez Rajpal Nagar’ı bir birine katar. Her eve gidip video çekmeye kalkınca, komşular rahatsız olur. Urmila gelen şiklayetler kaldıramaz. Bir an evvel Paridhi’yi Modi konağına atmayı planlar.

Gopi’yi okuldaki öğretmen arkadaşı arar. Gopi de laf arasında Masterji (Anurag) hakkında bazı bilgiler sorar. Okuldan atılma sebebi akıl hastası olduğunu öğrenince şok olur.

Gopi hemen Hetal ve Kokila’nın yanına gidip Masterji’nin akıl hastası olduğunu söyler. Masterji’nin ayrılmasını ister. Raşi bunu duyup Masterji’nin ayrılmasına müsade etmeyeceğini, Tolu ve Molu son sınavdan sonra %70 başarı yakaladığını söyler. Kokila da bir kaç gün daha kalmasına kanaat getirir.

Masum 287. Bölüm Özeti

Anurag (Masterji) Ahem evde olduğu sürece Gopi’yi elde edemeyeceğinin farkında. Bu sebeple Ahem’i evden uzaklaştıracak bir plan yapar. Urmila da Paridhi’yi başında atmak için büyük bir eve götüreceğini söyler. Kinjal hemen olayı anlayıp, Urmila’ya kızar. Urmi de “Gopi’nin kız kardeşi 8 yıl o evde kaldı. Raşi’nin kız kardeşi de orada kalabilir.” der.

Urmila hemen Modi konağına Paridhi’yi götürür. Raşi Kokila’nın izin vermeyeceğini söyler. Ancak Paridhi kıpır kıpır birisi. Zorla evde kalmak için Kokila’dan izin alır.

Masum 287 Özeti - Paridhi Kokila'yı sinir eder

Kokila, balkon korkuluğunun kırıldığını görür. Meethi’ye balkona kimsenin gitmemesi konusunda emir verir. Anurag (Masterji) bunu duyunca Ahem’i öldürmek için iyi bir fırsat olduğunu düşünür. Korkuluklara tel bağlayıp Ahem’in gelmesini bekler.

Ertesi gün Modiler kahvaltı sofrasında toplanır. Paridhi ise kahvaltıya geç kalır. Kahvaltı sırasında Ahem iş konusunda Jigar’a bağırınca, Paridhi Ahem’e, Jigar’dan özür dilemesini ister. Herkes donakalır. Paridhi Ahem’in elinin tutup ısrar edince, Ahem Jigar’dan özür diler.

Ahem telefonla konuşmak için bahçeye çıkar. Bahçede Anurag (Masterji) Ahem’i yaralamak hatta öldürmek için bekler. Tele bağladığı duvarı Ahem’in geldiği sırada çeker. Lakin bu esnada Gopi de çocukları okula yolcu etmek için dışarı çıkmıştır.

Anurag (Masterji) Gopi yaralanmasın diye Ahem’i itekleyip, taşların altında kendi kalır. Ufak sıyrıklarla kurtulur. Gopi teli görür. Telin yanında ise Masterji’ye ait olan saati bulur. Bu yapan kişinin Anurag (Masterji) olduğunu anlar.

3 Ocak Pazar Masum Özeti - Masterji Ahem'e tuzak kurar

Gopi Anurag (Masterji) odasına gidip korkuluğu neden yıktığını sorar. Anurag yıkmadığını söyleyince, Gopi saati gösterip telle yıktığını, bu saati de orada bulduğunu söyler. Anurag (Masterji) cevap vermeden en kısa sürede evi terk et der. Raşi bunu duyup içeri girer. Anurag’ı hiç bir yere göndermeyeceğini, çocuklarının başarılı olmasını kıskandığını söyler.

Kokila ikilinin kavga ettiğini görünce, misafirin yanında tartıştıkları için her ikisine birden kızar. Evin anahtarını alıp Hetal’e verebileceğini, bu son şansları olduğunu söyler.

Masum 3 Ocak 2021 Pazar Özeti

3 Ocak 2021 Pazar günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 3 Ocak 2021 özeti (Masum 287. Bölüm Özeti) vermeye devam diyoruz.

Gopi Raşi yüzünden Anurag (Masterji) evden gönderemediği için oldukça endişeli. Bu endişesini ortadan kaldırmak için gizlice Masterji’nin odasına girer. Dolabını karıştır. Dolabın içinde eskiden çekilmiş ve kendisinde hiç olmayan Ahem ile kendi resmini görünce, Masterji’nin bu eve gelmesinin daha başka bir sebebi olduğunu anlar.

Masum 3 Ocak Pazar Özeti - 287. bölüm Gopi Saklanır

Masterji’nin telefonunu görür. Eski karısının numarasını bulur. Hemen telefonu arar. Karşıda ki kadına neden Masterji ile ayrıldıklarını sorar. Kadında “Eski kocam sana saplantılı bir şekilde aşık. Bu sebeple ayrıldık” der. Gopi bunu hemen Raşi’ye anlatır. Lakin Raşi Masterji’nin ayrılmasına izin vermeyeceğini söyler.

Devamı Masum 288. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 287. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu