Dizi Özet

Masum 290. Bölüm Özeti 6 Ocak Seni Seviyorum Jigar

Masum 290. bölüm özeti 6 Ocak 2021 Çarşamba. Pardhi Jigar’ı sevdiğini açıkça herkesin içinde söyleyecek. İşte Masum 290. bölüm özeti sizlerle…

Masum 290. bölüm; Gopi’nin konuşması ile başlar. Tolu ve Molu’ya anilerinin artık gelmeyeceğini, Tanırının evinde kalacağını, burada kötü işler yaptıklarında Raşi’nin orada acı çekeceğini söyler. Jigar da Gopi’ye destek olur. İkizler Gopi’ye söz verip, bir daha yaramazlık yapmayacaklarını, annelerini gittiği yerde hiç üzmeyeceklerini söyler.

Masum 290. bölüm özeti Başlıyor!

Kokila ve Hetal Gopi’nin bu duygusal konuşmasında sonra göz yaşlarını tutamazlar. Gopi çocuklara her zaman anneleri olduğunu, teyze demek anne yarısı demek olduğunu söyler. Artık çocuklar annelerin gelmeyeceğini bir şekilde öğrenmiştir. Ahem Jigar’ın durumunu hiç beğenmez. Geceleri dahi uyumayan Jigar’a gidip dinlenmesini ister.

Masum 290. bölüm özeti - Paridhi Jigar'a aşık

Paridhi Hindistan geleneklerinde bir arada yaşayan büyük aileyi araştırmak üzere geldiği Modi konağında Jigar’ın eşini kaybetmesinden sonra onu mutlu etmek için artı bir çaba içerisine girer. Jigar’ı mutlu etmek için araştırma yapar.

Pari Jigar’ın odasına projektör bağlayıp, yıldızları tavana yansıtmayı düşünür. Ancak Paridhi projektörü fişe taktığında, kısa devre yapar. Evin elektrik kabloları yanar. Su ve çamaşır işleri doğrudan elektrik ile alakalı olduğu için Kokila sinirlenir. Ahem elektrikçi çağıracaklarını söyler.

Masum 290 resmi

Modi ailesi kahvaltı sofrasına oturur. Paridhi Jigar’ı merak edip, odasına gider. Lakin Jigar odasında yoktur. Paridhi hemen durumu Modi ailesine haber verir. Tolu “annem bizi bırakıp gitti. Şimdi babam da mı gidecek” diyerek düştüğü psikolojik durumu adeta ortaya koyar. Ahem Jigar’ı arasa da telefonuna ulaşamaz.

Urmila kendi konağının adını değiştir. Daha önce “Urmila konağı” olan yeri artık “Raşi Konağı” olarak değiştir. Kızının bir gün kendisini arayağını, o günü sabırsızlıkla beklediğini söyler.

Masum 290. Bölüm Özeti

Modi konağında panik havası başlar. Eşini kaybeden Jigar’ın intihara kalkışması kuvvetle muhtemeldir. Urmila da torunlarını merak edip konağa gelir. Jigar’ın evde olmadığını, telefonuna da ulaşılamadığını duyunca önemsemez. Zira kendi kızının arkasından kimsenin yas tutmadığını düşünür.

Paridhi de bir işin ucundan tutmak için kendi arabası ile etraf da Jigar’ı aramaya çalışır. Ahem de kendi arabası ile Jigar’ın arkadaşlarının yanına gider. Lakin eve eli boş döner.

Paridhi arkadaşı Samar’ı arayıp, Jigar’ın telefonundan yerini tespit etmesini ister. Çok geçmeden Jigar’ın olduğu yeri yaklaşık olarak bulsa da gps bir anda kapanır.

Masum 290 Özeti - Modi ailesi Jigar'ı merak eder

Urmila evine geri döner. Çocukların kendileri ile Şah evine gelmek istemediğine canı sıkılır. Gopi çocukların beynini yıkadığını düşünür. Madhu’nun ise hala Şah evinde kaldığını görünce “Ne utanmaz birisin. Kovmadı mı ben seni? Hala ne duruyorsun evimde” diyerek Madhu’ya tepki gösterir.

Paridhi Jigar’ın resmini alıp, Gps sinyalinin geldiği noktada Jigar’ın resmini etraftakilere gösterse de onu kimsenin görmemesi, işleri daha da zora sokar. Tam da bu sırada Gps sinyal verir. Jigar’ı kuyumcu yakınlarında görür. Jigar arabası ile yeniden Modi konağına döner. Paridhi çocuklara haber vermeden gittiği için endişelendiklerini söyler. Ancak Jigar cevap dahi vermez.

jigar Modi konağından içeri girdiğinde çocukları koşarak ona sarılır. Herkes Jigar’ı görmekten memnundur. Hem Ahem hem de diğer aile üyeleri çocukların yakın zaman da annelerini kaybettikleri için gideceği yer bildirmeden dışarı çıkmaması konusunda ikaz eder. Jigar bir daha yapmayacağını dile getirip, ağlamaklı bir halde odasına gider.

Paridhi Jigar’a karşı ilgisi olduğunu ama bu ilgiyi engelleyemediği için kendisine kızar. Diğer tartan her gün eriyip biten Jigar’ın moral olarak düzeltmek için ne yapabileceğini düşünür. Bu sırada tatil firmasından bir görevli, “Raşi Modi burada mı?” diye sorar. Jigar evde olmadığını ve artık geri de gelmeyeceğini söyler. Kendisi Raşi’nin kocası olduğuınu söyleyince, görevli elindeki zarfı verir. Jigar Zarfı açtığında Raşi’nin kendisine yapmak istediği tatil sürprizini görüp, duygusallaşır.

Masum 290. bölüm özeti Pari odayı süsler

Paridhi Jigar’ın odasını tam bir spa merkezi gibi ayarlar. Jigar ise çocukların odasında Tolu ve Molu’yu uyutmakla meşguldür. Kokila Jigar’ın odasına girdiğinde, Paridhi’in orada olduğunu ve odayı spa merkezine çevirdiğini görünce sinirlenir. Paridhi’ye bunu neden yaptığını sorunca Paridhi Jigar’a aşık olduğunu söyler. Hetal ve Jigar da tam bu sırada odaya girer. Paridhi’nin sözlerini duyunca şok olurlar.

Kokila Paridhi’yi evinden kovmak istese de Paridhi gitmeme konusunda ısrar eder. Jigar ise Paridhi’ye “Ben sade ve sade Raşi’yi seviyorum. O Benim ilk ve son aşkım. Aklında ki düşünceleri lütfen çıkart” der.

Masum 6 Ocak 2021 Çarşamba Özeti

6 Ocak 2021 Çarşamba günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 6 Ocak 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

Kokila, Paridhi’den gitmesini ister ve onun saçmalığına tahammül edemeyeceğini söyler. Jigar ise Paridhi’nin bir çocuk olduğunu, bunu çocukluğuna verdiğini söyler. Lakin Paridhi hala “seni seviyorum Jigar” deyince, Jigar sinirlenip odayı terk eder.

6 Aralık Çarşamba Masum Özeti - Gopi Paridhi ile konuşur

Jigar evdeki her şeyin Raşi’yi hatırlatmasına dayanamaz. Buralardan gitmek istediğini ailesine açıklar Paridhi Jigar’ın evden ayrılacağını öğrenir.

Sabah Kokila Paridhi’yi koluna tutup dışarı atmaya çalışır. Lakin Paridhi de tam bir keçi inadı var. Evden gitmemek için elinden geleni yapar. Jigar Kokila’ya Paridhi’nin evde kalmasına izin vermesini, kendisinin evden uzun bir süre ayrılacağını söyler. Paridhi hemen aklına başka düşünceler gelir. “Jigar da beni seviyor. Evden kovulmama izin vermedi” diye düşünür.

Jigar çocuklara yakında ABD’ye gideceğini ama geri geleceğini, bu süre zarfında asla ağlamamalarını ister. Tolu ve Molu babalarına söz verirler. Jigar arabasına geldiğinde, arabada Paridhi’nin oturduğunu görür. Pardihi “Raşi’yi yeniden anmak istemez misin? Gel bugün Raşi ile gittiğiniz yerleri birlikte gezelim” der. Jigar Raşi’nin son istediği olarak düşünüp kabul eder.

Masum 6 Aralık Çarşamba Özeti - Paridhi Jigar ile beraber

Paridhi ile Jigar Raşi ile evlendiği tapınağa gider. Orada Paridhi evlilerin giydiği çelenk takar. Raşi ile gezdiği bir çok yeri gezerler. Bu esnada Urmila avukatla birlikte Modi konağına gelir. Çocukların velayetini alacağını söyler. Modiler buna izin vermez. Bu esnada Tolu ve Molu da Modi konağından gitmek istemez. Avukat karşı tarafı ikana etmeden Urmila’nın kendisini çağırdığı için oda kızar.

Jigar ABD’ye gidecek mi? Paradhi buna karşı hangi planları yaptı? Devamı Masum 291. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 290. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu