Dizi Özet

Jigar Evlendi! Masum 291. Bölüm Özeti 7 Ocak Perşembe

Masum 291. bölüm özeti 7 Ocak 2021 Perşembe Paridhi Jigar ile Zorla evlendi. Jigar Amerika’ya gidemedi. İşte Masum 291. bölüm özeti sizlerle…

Masum 291. bölüm; Jigar ABD’ye gitmek için merdivenlerden aşağıya inmesi ile bölüm başlar. Hetal oğluna bir kez daha düşünmesini isterken Ahem de Jigar’a gitmemesini söyler.

Kokila iki gündür başının belası olan Paradhi’nin etrafta gözükmemesine anlam veremez. Daha düne kadar seviyorum diyen kız şimdi en önemli zamanda ortada olmaması kafasını karıştırır. Jigar çocuklarını Gopi’ye emanet eder. Evde yas üstüne yas yaşanır. Hetal iki göz iki çekme ağlar. Jigar Ahem’den kendisini havaalanına bırakmasını ister. İkili havaalanına gitmek için evden ayrılırlar

Masum 291. bölüm özeti Başlıyor!

Yolda Ahem yine Jigar’a kararından döndürmek için çalışırken, polis arabası Ahem’in arabasını takip eder. Arabayı kenara çekmesini ister. Polis memuru Ahem’in arabasının yanına gelip “Jigar Modi kim” der. Jigar ise “Benim efendim” deyince, polis memuru “bu dakika itibari ile sizi gözaltına alıyorum” der. Ahem ve Jigar şok olur. Ahem polise nedenini sorunca, Polis memuru da “Genç bir kızla evlilik yapıp, yurt dışına çıkmanız kanunlarımıza göre yasak. Bu sebeple Jigar Modi gözaltına alınacaksınız” der.

Masum 291. Bölüm Özeti - Paridhi Jigar ile evlendi
Paridhi Jigar ile evlendiğini açıklar

Bu olay Modi konağının yakınların da olur. Ahem sinirle hangi kızla evlendi Jigar diye sorar. Tam da o sırada Paradhi gülümseyerek gelir. Jigar bunun bir şaka olduğunu söylese de Polis çok ama çok ciddidir. Ahem sonunda polise bu olayı evlerinde konuşmayı teklif eder.

Ahem ve Jigar geri Modi konağına döner Hetal ise oğlunun geri. döndüğüne sevinirken, gerçek çok geçmeden ortaya çıkar. Polis memuru genç bir kız ile evlenen Jigar’ın ülke dışına çıkamayacağını söyler. Herkes Jigar’ın Paradhi ile evlenme olayına şok olur.

Jigar hala bir şeylerin yanlış olduğunu düşünürken, Paradhi evlilik cüzdanın gösterir. Jigar inanmaz. Hemen evlilik cüzdanına bakar. Gördükleri karşısında şok olur. Haberi bile olmadan Paradhi ile evlenmiştir.

Masum 291 - Polis Jigar'ın evlendiğini açıklar
Polis Jigar’ın ABD’ye gidemeyeceğini söyler

Savitha Jigar ile Paradhi’nin evliliğini Urmila’ya yetiştirir. Urmi de “Kızım öleli 1 ay geçmedi Jigar hemen evlendi” diyerek tepki gösterir. Kokila ve Hetal Paradhi’den evi terk etmesini ister. Lakin Paradhi bu evin gelini olduğu için gitmeyeceğini söyleyince, Kokila Paradhi’ye tokat atmak için elini kaldırdığında, Pari Kokila’nın elini tutar. Herkes şaşkına döner.

Masum 291. Bölüm Özeti

Pari Koki’nin elini tutup kendisini bu şekilde cezalandıramayacağını, Jigar’ın Amerişka’ya gitmesine engel olduğu için kendisine dua etmesi gerektiğini küstahça söyler. Koki daha fazla dayanamaz. Pari’nin kolunda tutup sürükleyerek dışarı atmak ister. Pari hemen kendisini savunup “Bu evin geliniyim. Beni zorla atarsanız polise söylerim. Polis de sizin hakkınızdan gelir.” diye çıkışır. Gopi Kokila’yı sakinleştirir.

Urmila haber alır almaz torunlarını oradan göçtürmek için gelir. Pari’yi zorla evlendirdiği için Kokila’ya kızar. Pari ise kendi isteğim ile evlendim diye yanıt verince, Urmila dayanamaz Pari’ye tokat atar. Lakin Pari yediği tokada rağmen sırıtır.

Masum 291 Özeti - Kokila Paridhi'ye Tokat Atmak İster ama Pari elini tutar
Pari Kokila’nın elini tutar

Urmila torunlarını sürükleye sürükleye evden çıkartır. Şah evine götürür. Jigar ise iki hafta önce Raşi’yi kaybetti. Şimdi hiç tanımadığı ve nasıl ve ne şartlarda evlendiğini bilmediği kişi ile resmi nikahının olduğunu öğrenince ne yapacağını bilemez. Her ne şartla olursa olsun yurt dışına gidip, bu kargaşadan kurtulmak ister. Pari bunu duyunca Jigar’ı bir odaya kilitler. Gopi Pari’ye bu oyunu durdurmasını ister. Pari ilerde bana dua edeceksiniz deyip yaptıklarının doğruluğuna inanır.

Jigar’ı odaya kilitledikten sonra Şah evine gider. Urmila Pari’yi sopa ile döver. Urmila dayak atmaktan yorulunca Pari Urmila’yı bağlar. İkizlere Modi konağına geri götürmeye geldiğini söyler. Çocuklar ilk başta kabul etmezler. Pari “eğer gelmezseniz babanız Amerika’ya gidecek” deyince çocuklar Pari ile Modi konağına geri dönerler.

Jigar da çocukları geri Urmila’dan almak için kapıya çıktığında Pari çocuklarla birlikte geldiğini görür. Kokila Pari’nin deli olduğunu söylerken Jigar Pari için nefesini tüketmemesini, yarın ABD’ye gideceğini söyler. Pari hemen Jigar’ın odasında ki pasaportunu bulup yakar. Jigar bunu görünce şok olur. Pari’yi dövmeye çalışır.

Masum 291. Bölüm Özeti - Paridhi Tolu ve Molu'yu getirir
Pari Tolu ve Molu’yu Modi Konağına getirir

İkizler ise evi birbirine katan Pari’ye iyi bir ders vermeyi düşünür. Pari telefonda biri ile konuştuğunu daha sorna evin önünde polisin beklediğini görürler. Hetal, Kokila ve Gopi Pari’yi evden çıkartmak için Urmila’nın yardımına ihtiyacı olduğunu, Pari’nin babasını bu evlilikten haberdar edip kızlarını Modi evinde istemediklerini söyleyip, Pari’yi evden göndermek için plan yaparlar.

Masum 7 Ocak Perşembe Özeti

7 Ocak 2021 Perşembe günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 7 Ocak özeti (Masum 291. Bölüm Özeti ) vermeye devam diyoruz.

7 Ocak Perşembe Masum 291. bölüm özeti - Urmila Gopi2yi içeri almaz
Urmila Gopi’yi içeri almaz

Hetal Pari’yi dışarıda oyalarken Kokjila da Pari’nin eşyalarını arayıp bir kanıt bulmaya çalışırlar. Jigar da Ahem ile birlikte dışarı çıktığında onları bir polisin takip ettiğini görürler. Tekrar eve geldiğinde Pari o polisi peşine ben taktım deyince, Jigar sinirden Pari’ye bağırır.

Gopi Urmila’nın yanına gidip Pari meselesini anlatmak ister. Ancak Urmila hem Madhu’yu hem de Gopi’yi evden kovup kapıyı kilitler. Gopi de Raşi’nin hatrına kapıyı açmasını isteyince, Urmila kapının kilidini açar.

Kokila yemek masasına geciken Pari’ye yemek kalmadığını, istiyorsa kendisi mutfakta yapabileceğini söyler. Pari de dışarıdan yemek siparişi verir. Çocuklar kapıda pizzacıyı karşılar. Meera kendisini Paridhi olarak tanıtıp parayı verir. Hepsi pizzayı bitirir. Pari evde açlıktan karnı guruldar. Pizzanın boş kutusunu görünce sinirlerin. Çocuklar pizzayı yediklerini söyleyince, Pari çocuklara tokat atmak ister. Kokila buna engel olur.

Masum 7 Ocak 2021 Özeti - Pridhi çocukları dövmek ister Gopi engel olur
Gopi Pari’nin elini tutar

Urmila Gopi’nin dediğini yapar. Paridhi’nin babasını arayıp Raşi’nin ölümünü, Pardhi’nin Jigar ile zorla evlenmesini anlatıp, kızını alıp götürmesini ister.

Urmila Paridhi’yi Modi konağında atmak içim Modilerle birlikte hareket etmeye başlar. Paridhi dışarıda biri ile konuştuğunu gören Urmila, onu bulmaları gerektiğini söyler. Gopi Paridhi’nin telefonunu almak istese de başaramaz. Vidya onun resmini gösterince aklına bir fikir gelir. Masum 291. bölüm özeti burada son buldu. Devamı Masum 292. bölüm özeti içerinde sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu