Dizi Özet

Masum 292. Bölüm Özeti 8 Ocak Modiler Tutuklanır!

Masum 292. bölüm özeti 8 Ocak 2021 Cuma. Paridhi’nin foyası ortaya çıkacak. Pari polisler kandırıp Modileri tutuklattıracak. İşte Masum 292. bölüm özeti sizlerle…

Masum 292. bölüm; Paridhi odada boş boş oturmaktan sıkılır. Çocuklar ise Urmila’nın planını devreye koyarlar. Paridhi’nin yanına gidip guaj boya yapmaya çalışırlar. Pari çocukları odadan kovmak istese de çocuklar babalarının odası olduğunu, odadan gitmeyeceğini söyler.

Masum 292. bölüm özeti Başlıyor!

İkizler Pari’nin resim yapma yeteneğinin olmadığını söyleyip gaza getirirler. Pari de yapabildiğini göstermek için boyaya elini sürer. Sorasında boyayı çıkartamaz. Yatak odasının içindeki lavaboya gider. Bu esnada Tolu Pari’nin telefonunu alıp Urmila’ya getirir. Urmila son aranan numarayı arar. Ancak yanlış nura olduğunu söyler.

Masum 292. bölüm özeti - Pari Modileri tutuklatır

Bu sırada Par’inin telefonu çalar. Arayan kişi Pari’den parayı söylediği adrese getirmesini ister. Aksi halde gerçekleri açıklayacağını söyler. Gopi hemen numarayı kaydeder. Pari’nin odasına telefonu teslim eder. Bu esnada Pari lavabodan çıkıp, Gopi’yi odasına görünce onu azarlar.

Kokila ve çetesi Pari’nin kötü adamla buluşacağı adrese giderler. Gopi adamla buluştuğu o anları videoya kaydeder. Kötü adam Pari’den daha fazla para ister. Aksi halde Modilere Jigar ile evli olmadığını söylemekle tehdit eder. Gopi tüm bu anları video ile kaydeder.

Masum Pari kimdir- (Jigar'ın yeni eşi)

Kokila ve çetesi eve geldiğinde artık başlarına ki beladan kurtulacakları için mutludur. Pari eve geldiğinde Kokila her zamanki heybeti ile Pari’yi yanına çağırır. Ondan evini terk etmesini, ellerinde kanıt olduğunu söyler. Gopi videoyu gösterince Pari sahte belge olduğunu söyler. Kokila Pari’ye “Bir daha bak. Sahtemi göreceksin” der. Pari ikinci defa videoya bakarken Videoyu siler.

Masum 292 - Pari kötü adamla buluşur

Pari ortada delil olmadığını söyleyip, odasına çıkarken Kokila ve Ahem aynı videoyu gösterirler. Pari ikinci şokunu yaşar. Koki’den affetmesini ister. Kokila “defol bu evden yalancı” deyip yolcu eder. Urmila bu sırada Raşi’nin altınlarının güvenceye almak için Raşi’nin odasına gider. Gopi odaya geldiğinde Urmila’yı dolabın yanında, elinde bez poşetle görür.

Masum 292. Bölüm Özeti

Gopi Urmila’ya çantasında ne olduğunu sorar. Urmila da Raşi’nin resmini almaya geldiğini söyleyip, Gopi’yi kandırır. Çaktırmadan Modi konağında altınlarla birlikte ayrılır. Kokila da artık sıkıntının kalmadığını artık rahat bir nefes alacaklarını söylediği sırada Pari polislilerle birlikte eve gelir. Kendisine Modi ailesinin onu taciz ettiğini ve dışarı attığını iddia eder. Kokila yine Pari’yi kovmak isterken polisler büyük anne dışında ki herkesi tutuklar.

Pari sadece Modileri değil aynı zamanda Urmila’yı da şikayet etmiştir. Kapıya polisin geldiğin gören Urmila, hırsızlık yüzünden Modiler polis gönderdiğini düşünüp kaçmaya çalışır. Pari Urmila’yı durdurup telefonunda ki kendi videosunu silerse şikayetini geri çekeceğini söyler. Urmila da panik halde videoyu siler. Bu sırada Kinjal Urmila’nın elindeki Raşi’nin altınlarını görür.

Masum 292 Özeti Resmi - Paridhi Polis ile gelir

Pari Jigar ve büyük anne dışına herkesi şikayet etmiştir. Jigar Pari’yi yakalayıp boğmaya çalışır. Pari ise ABD’ye gitmekten vaz geçip, kendisini de bu evde kalmaya razı gösterirse şikayetinden vaz geçeceğini söyler. Jigar ise eli mahkum bir şekilde kabul eder.

Dinsizin hakkından imasız gelir hesabı Kokila da Pari’ye savaş açtı. Ellerini iple bağlayıp, telefonla konuşmasına engel olur. Pari telefonsuz yaşayamayacağını söyler. Kokila bununla da kalmaz. Pari’yi aç bırakır. İçtiği suyunun içine saman doldurur. Ancak hiç biri Pari’yi yıldırmaz.

Masum 292. bölüm özeri - Kokila Paridhi'yi bağlar

Çocuklar da Pari’yi cezalandırmak için yatağın vidalarını gevşetir. Jigar yatağa geldiğinde Pari ile birlikte yatağa düşerler. Tolu babasını bu duruma düşürdüğü içi babasından özür dişler. Jigar sinirle odayı terk eder.

Kokila Pari’yi uzun bir süre aç bırakır. Pari açlıktan bayılır. Kokila Pari’nin ellerini çözüp, kendi elleri ile Pari’ye yemek yedirir.

Masum 8 Ocak 2021 Cuma Özeti

8 Ocak 2021 Cuma günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 8 Ocak 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

Kokila Pari’ye yemek yedirirken kendisini Jigar’ın karısı olarak görmesini ister. Kokila sinirlenir. “Önce sen benim gönlümü kazanmalısın. Sen bunu baştan kaybettin” der. Pari sabahtan itibaren Kokila’nın gönlünü kazanmak için elinden geleni yapar. Koki de 2 saat içinde kahvaltı hazırlamasını ister. Pari çok zeki. Hemen yemek firmasını arayıp, kahvaltı siparişi verir.

8 Ocak Cuma Masum 292. bölüm özeti - Pari bayılır

2 saat sonra yemek firması harika bir kahvaltı geririr. Evde hizmetçileri gören Koki, yemeği Pari’nin yapmasını istediğini söyleyip, getirdiği hizmetçileri göndermesini ister. Paridhi Koki’ye karşı çıkar.

Urmila’nın evine büyücü gelir. Kızı Raşi’den haber getirdiğini söyler. Daval ve Kinjal gelen büyücüyü kovmak istese de Raşi’den mesaj var diye Urmila inanır. Ancak Jithu kızının öldüğünü, gelen kişinin de sahtekar olduğunu söyleyip, evden kovar.

Pari’nin dışarıdan sipariş ettiği yemeği Jigar yemeyeceğini söyleyip ofise gitmek için kapıya yönelir. Pari Jigar’a sarılıp yanağında öper. Sonra da “Seni seviyorum aşkım” der. Aile halkı Pari’nin bu denli yüzsüz olmasını şaşkınlıkla izler.

Masum 8 Aralık Cuma Özeti - Paridhi eve yemek firmasını çağırır

Pari daha sonra Hetal’e “bana teşekkür etmelisin. Uzun bir süre sonunda Jigar benim sayemde işe gitti” der. Hetal de şaşkınlıkla teşekkür eder. Evde Pari’yi göndermek için Pari hakkında delil toplamak istese de Pari tüm delilleri bir bir yok eder.

Gopi Pari’nin çöpe attığı kıyafetler arasında bir otele ait fatura bulur. Bunu Kokila ve Hetal ile paylaşır. Devamı Masum 293. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 292. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu