Dizi Özet

Paridhi Hain mi? Masum 294. Bölüm Özeti 10 Ocak

Masum 294. bölüm özeti 10 Ocak 2021 Pazar. Pari babası ile telefonda konuşup planların tıkır tırık işlediğini söyleyecek. İşte Masum 294 bölüm özeti sizlerle…

Masum 294. bölüm; Şah evinde başlar. Urmila sahtekar büyücünün istediği üzerine Kinjal ile Daval’ı evden kovmuş, Daval da evden sinirle ayrılmıştır. Urmila sahtekar büyücünün yanından geri eve geldiğinde Kinjal’in kapı girişinde görünce sinir olur. Kinjal hiç ses etmeden Raşi’nin kalan tüm altınlarını alır. Urmila polisi arayacağını söyler. Kinjal ise “Bu altınları Modi konağından çaldığını söyleyen sensin. İstersen polisi ara” der. Urmila sinirle Kinajl’in arkasında bağırıp, “o altınları sana yedirmem. Benim adım Urmila” diye haykırır.

Jigar ABD’ye gitmekten vaz geçse de Paridhi’ye karşı hala soğuk. Paridhi de bunu tersine çevirmek için çocukların yanına gelir. Jigar çocuklarla ders çalıştırdıktan sonra yukarı çıkar. Rari çocuklara top oynayıp, onların güvenini kazanmak ister. Çocuklar Rapi ile birlikte yağmur altında top oynamaya başlar.

Masum 294. bölüm özeti Başlıyor!

Kokila, Hetal ve Gopi çocukların dışarıda yağmur altında top oynadığını görünce yanlarına giderler. Lakin ne çocuklar ne de Pari yağmur altında oynamaktan vaz geçmezler. Jigar sinirle çocukların yanına gelir. Tolu ve Molu zaten ıslandıklarını, eve gitmeden beraber top oynamayı ister. Jigar da dayanamaz top oynamaya başlar.

Masum 294. bölüm özeti Pari hain mi

Kokila bu esnada Paridhi’nin doğru yolda olduğunu ona bakışları ile anlatır. Jigar top oynarken yere düşer. Üstü başı çamur olur. Çocuklar da çamur içinde yuvarlanır. Jigar çocuklara ödevlerini bitirmeden neden oyun oynadığını sorar. Çocuklar da Pari’nin izin verdiğini söyleyince, Jigar Pari’ye kızıp “hayatının her köşesi yalan ve ihanet dolu. Sen nasıl bir insansın. Ufacık çocukları bile kandırıyorsun” deyip sinirle çekip gider.

Gopi ile Kokila da Pari’nin yanından ayrılacağı sırada Pari eline telefonunu alıp, evde sinir olduğu kişileri hayvan karakteri yapıp, onları telefonda ki oyunda döver. Gopi bunu fark edip Kokila’ya gösterir. Kokila Pari’ye neden böyle bir şey yaptığını sorar. Pari de sinirini böyle çıkardığını, sadece bir oyun olduğunu söyleyip, kendisini savunup Gopi ve Kokila’nın yanından ayrılır.

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Masum dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda, karşınıza en yeni özeti veren dizicenter sitesini ziyaret ederek bizlere destek olun
*************************

Gopi Kokila’ya hala Pari’yi koruduğunu, gerçekleri görmesi gerektiğini söylese de Kokila Gopi’ye şöyle der.

“Siz de Raşi ile aynıydınız. Zaman sizi olgunlaştırdı. Yapamadığınız yerde Urmila’ya sordunuz. Bir şekilde üstesindne geldiniz. Lakin Pari annesini daha çocukken kaybetmiş. Lütfen onun hatasını aramayı bırakıp ona yardımcı ol. Bak Jigar Raşi öldükten sonra ilk defa bugün gülümsedi. Bu da Pari sayesinde oldu”  (Masum 293. bölüm özeti) Kokila Modi

Masum 294 resmi - Kokila ile Paridhi konuşuyor

Pari odasında babası ile telefonda konuşur. Kokila’yı planlarına göre tuza düşürdüğünü, artık evde kendisini kimsenin atmaya cesareti olmadığını ama Gopi’yi hala kandıramadığını söyler. Bu sırada elindeki şişenin yansımasından Kokila’nın kapğı da olduğunu görüp konuşmalarını %100 değiştirir.

Paridhi Kokila’nın geldiğini yeni görmüş gibi yapıp, yanına gider. Ona yaptığı her şey için teşekkür edip sarılırken Gopi de bu anı uzaktan görür.

Masum 294. Bölüm Özeti

Gopi, Kokila ile Paridhi’nin sarıldığını görünce “Umarım yanılmıyorsundur anne” diye içinden geçirir. Ertesi gün Kokila sabahın köründe Pari’yi uyandırır. Artık bir çok sorumluluğu olduğunu, bugünden itibaren bu sorumlulukları yerine getirmesini ister. İlk olarak çocukları uyandırıp, kahvaltısını hazırlayıp okula yolcu etmekle güne başlamasını ister. Pari çocukları uyandırmak isterken kendisi de orada uyuyakalır.

Msum 294 Özeti - Gopi Pari'ye kızar

Gopi çocukların hala sofraya gelmediğini görünce odalarına gider. Pari’nin de çocuklarla beraber mışıl mışıl uyuduğunu görünce sinirlenir. Kokila da oraya gelir. Pari çocuklar okula uykusunu almış bir şekilde gitmesi için 10 dakika daha fazla uyumasına izin verdiğini söyleyip, fırça yemekten kendisini kurtarır.

Urmila Kinjal ile Daval’ın evine gizlice girip Raşi’nin altınlarını çalmak isterken, Kinjal Urmila’yı yakalar. Urmila altınları geri vermek istemese de Kinjal Modilere söylemekte tehdit edince, Urmila altınları Kinjal’e geri verir.

Kokila Pari’ye yemek yapmayı öğretmesini ister. Gopi de kendince anlatır. Büyük anne yapılan yemekten yerken, yemeğin içine konması gereken bir baharatın konmadığını fark eder. Kokila bunu yapan Rari’ye gidip fırça atmak isterken, Pari de Gopi ile tartıştığını görür. Pari Gopi’ye kafasını sallayan inekten farkı olmadığını, Kokila’nın her dediğini yaptığını, bir kere olsun karşı çıkması gerektiğini söylerken içeri Kokila gelir. Pari’yi gelini ile arasını bozmaya çalıştığını söyleyip evden dışarı atar.

Masum 294. bölüm özeti - Kokila Rari'yi evden kovar

Kokila eve geldiğinde hatasını anlar. Zira anlamadan dinlemeden inşalara fırça attığı için geri Pari’yi kapıdan geri çağırı. Pari suçunun olmadığını, Gopi’ye yardım ettiğini ama fırça yediğini söyleyip Kokila’nın özür dilemesini ister. Kokila da özür diler.

Kinjal ile Daval yolda sahtekar büyücüyü görüp takip eder. Pari da evlilerin tuttuğu orucu tutmak için gece tüm alarmları aktif eder. Herkes gecenin köründe ayaklanır. Pari Jigar için oruç tutacağını, herkesin bu orucu tutması gerektiğini söyler.

Masum 10 Ocak Pazar Özeti

10 Ocak 2021 Pazar günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 10 Ocak 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

Pari Tejj orucu için kaynanası olarak Hetal’in yemek hazırlamasını ister. Gece Pari yemek yedikten sonra sabah kahvaltı yapmaz. Jigar’a “Senin için oruç tutuyorum. Akşam gel de orucumu aç” der. Jigar ise akşam eve gelmeyeceğini, yemeğe beklememesini açık açık söyler. Çocuklar ise Pari’nin orucunun bozmak için plan yaparlar.

10 Ocak Pazar Masum Özeti - 294. bölüm Pari Hain

Çocuklar Pari’nin sevdiği tüm yiyecekleri önünde yemeye başlar. Pari bir ara orucunun bozmaya niyetlense de son anda vaz geçip, orucu açtıktan sonra çocuklara iyi bir ders vereceğini söyler. Kokila fark edip çocuklara annelerinin resmini gösterip, bu yaramazlığı bir daha yapmaması için çocuklardan söz alır. Devamı Masum 295. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 294. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu