Dizi Özet

Masum 298. Bölüm Özeti 14 Ocak “Asla Jigar’ın Karısı Olamayacaksın!”

Masum 298. bölüm özeti 14 Ocak 2021 Perşembe. Pari ailedeki herkesi kandıracak. Aile yadigarı olan kolyeyi takacak. İşte Masum 298. bölüm özeti sizlerle…

Masum 298. bölüm; Gopi ile Paridhi’nin konuşması ile başlar. Pari Gopi’nin Dandinya yarışmasında giyeceği kıyafeti seçtiğini düşünüp fazla özenmemesini, yarışmanın birincisi belli diyerek dalga geçer. Sonrasında tüm aile, hatta Jigar bile kendisini ailenin bir üyesi olarak görmeye başladığının, artık Gopi’nin de bunun kabul etmesini ister. Gopi buna inanmadığını, bu aileye gelin olmaya değil, bir plan üzerine geldiğini dile getiri. Pari sinirlenip odasına gider.

Pari sinirle dostu zannettiği Urmila’yı arayıp, Gopi’yi yarışmadan diskalifiye etmek için ayaklarını kıracak bir plandan bahseder. Urmila da bu planın hemen Gopi’ye bildirir.

Masum 298. bölüm özeti Başlıyor!

Gopi Urmila ile konuştuktan sonra Dandinya yarışmasında Gopi’nin katılmamasını, Pari’nin çok tehlikeli olduğunun söylese de Gopi katılacağını, Pari’nin de bu oyununu ortaya çıkartacağını söyler.

Masum 298. bölüm özeti - Jigar'ın eşi olamayacaksın

Navrati şenliklerinin ilk günü sürpriz bir dans gösterisi yapılır. Aralarında Paridhi’nin de olduğu 3 bayan Raşi’nin yaptığı dansı yapınca, Jigar göz yaşlarını tutamaz. Navrati şenliklerinden ayrılmak ister. Kokila buna müsade etmeyeceğini söylese de Jigar her şeyin Raşi’yi hatırlattığını dile getirip şenlik alanından ayrılır.

Paridhi ise dans sırasında Jigar’ın gittiğini görünce, dans etmeyi durdurur. Dans yarışmasına gelenler şaşırır. Pari Jigar yoksa bende giderim deyip dans yarışmasından ayrılır. Gopi Pari’ye kızıp, her hareketinin yanlış oldğunu, gerçek amacını bir gün herkesin öğreneceğini söyler.

Masum 298 - Jigar Pari'yi görür

Modiler eve geldikten sonra Urmila Pari ile konuşur. Pari Gopi’nin bacaklarını kıracak bir planın olduğunun ama sonrasında Gopi’nin hizmetini edip, onun gönlünü kazanacağı konusunda ki planını söyler. Bunun için Gopi’nin de Dandinya yarışmasına katılmayı kabul etmesi gerekir. Urmila bunun halledeceğini söyler. Hemen Gopi’ye palandan ahberdar eder. Gopi de Pari’nin gerçek yüzünü ortaya çıkarmak adına dans yarışmasına katılacağının açıklar.

Masum 298. Bölüm Özeti

Modiler yarışmanın başlayacağı alana giderler. Tüm yarışmacılar antrenman yaparken, Jigar da canı sıkkın, morali bozuk, gözleri sadece Raşi’yi aradığı bir ruh halindedir.

Yarışmacılar birazdan başlayacak yarışma için hazırlanmaya başlar. Bu sırada Pari’nin elindeki sopası kırılır. Pari onun değiştirmeye gittiğinde, Urmila Gopi’yi kenara çekilip, rekabetten çekilmesini, bir kızını daha kaybetmek istemediğini söyler. Gopi de meraklanmamasını, Raşi her daim kendisinin yanında olduğunu söyler.

Masum 298 Özeti - Urmila Gopi'yi uyarır

Pari ile Gopi ellerindeki sopalarla dans etmeye başlar. Pari o kadar hızlı vurur ki her defasında Gopi geri adım atmak zorunda kalır. Sonunda Gopi kenar da duran ateşe yaklaştığında sarsi (elbisesi) alev alır. Pari elleri ile Gopi’nin kıyafetini söndürür. Pari ateşi söndürdükten sonra bayılır (yalandan). Pari’yi eve getiren Modiler, eve doktor çağırır. Doktor elleri ile iş yapmaması konusunda Modileri uyarır. Pari kısaca planında büyük bir değişiklik yapmış, Gopi’yi yalandan ateşe atıp kendi elleri ile söndürmüştür.

Kokila Pari’nin yalandan yanma olayına inanıp şöyle der.

“Paridhi bugün Modi ailesinin bir gelini olduğunu kanırtladı. Paridhi Gopi’nin hayatını kurtarırken, Raşi’yi hatırladım. Gopi kızım. Raşi’nin yerine biri gelecekse o da Paridhi olmalı. Artık Paridhi’yi eltin olrak kabul etmelisin” (Masum 298. bölüm özeti) Kokila Modi

Sözleri ile Pardihi’yi överken, Gopi bu olaya şaşırıp kalır. Sonunda Gopi Pardihi’ye sarılır. Ona teşekkür eder. Ahem ve Hetal da Gopi’nin hayatını kurtardığı için Paridhi’ye teşekkür ederler.

Pari; Urmila ve Gopi’den odasına çıkarmaları konusunda yardım ister. Pari odasına geldiğinde gülüp “bu tiyatroya inandınız mı?” der. Ellerini yakacak kadar aptal olmadığının söyler. Gopi de bunun farkında olduğunu, başkasına fedakarlık yapamayacak kadar bencil olduğunu dile getirir.

Masum 298. bölüm özeti - Pari gerçeği söyler

Paridhi Gopi ile Urmila’nın birlikte hareket edeceğini önceden tahmin ettiğini, bunun içinde internetten elleri yakmayan jel satın adlığını, Gopi’nin kıyafetine de çabuk yanacak malzeme döktüğünü söyledikten sonra asıl niyetini ortaya koyar.

“Gopi hazırlan. Artık Seni bu evden göndermeme çok az kaldı” (Masum 298. bölüm özeti) Paridhi

Hem Gopi hem de Urmila şeytan Paridhi’nin planını duyunca dona kalır. Gopi cılız sesi ile Pari’ye kızsa da artık Pari 1-0 öne geçmiştir. Jigar bile Paridhi’nin fedakarlığı karşısında aşık olmaya başlar.

Paridhi dışarı çöp atma konusunda Savitha ile kavga eder. Savitha da Pari’ye Modilerin sadece bir misafiri olduğunun söyleyip dalga geçer. Hetal Pari’ye destek olurken, Ahem de Jigar’a Paridhi’yi eşi olarak görmesi gerektiği konusunda fikir beyan eder. Kokila ve Hetal bunu Gopi ve Jigar ile paylaşır. Gopi ve Jigar kabul etmeyeceklerini açıklar.

Masum 14 Ocak 2021 Perşembe Özeti

14 Ocak 2021 Perşembe günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 14 Ocak 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

Gopi ile Urmila Paridhi’nin bir oyunu olduğunu, bu oyunu sayesinde Jigar ile evlenmeyi hızlandırdığını konuşurken, Paridhi yanlarına gelip doğru bildiklerini söyler. Urmila ve Gopi şu ana kadar öğrendiklerini en azında aile fertleri ile paylaşmak için aşağıya indiğinde adamın biri Paridhi diye bağırır.

14 Ocak Perşembe Masum 298. bölüm özeti resmi

Parihi koşarak “Hoş geldin baba” der. Herkes şaşırır. Adam kızına burada ne aradığının sorar. Pari de Jigar’ı sevdiği için kaldığını açıklar. (Aslında bunların hepsi Pari ile babasının bir oyunu. Zira ikisi de ailenin paralarına konmak istiyor.) Baba kız kavga ederken adam sinir krizi geçirir. Adam sakinleştikten sonra Pari2nin Modi konağında oldğunu Gopi’den öğrendiğini söyler.

Kokila, bütün aile Pari’yi Jigar ile evlendirmeye çalışırken, Pari’nin babasını aradığı için Gopi’yi azarlar. Gopi haber vermediği için özür dileyip, Pari’nin babasının bu konulardan haberdar olması gerektiğini söyler.

Pari’nin babası Hetal’e oğlunu evlendirip evlendirmeyeceğini sorar. Hetal de “oğlum istemezse onun evlendiremem” der. Jigar da Raşi ilk ve son eşi olduğunun açıklar. Adam kızını götürmek istediğinde Pari Jigar’ın ayaklarına kapanıp, karısı olarak kabul etmesini ister. Jigar zorla güzellik olmayacağını söyler. Pari’nin babası akşam Delhi’ye geri döneceğini söyler. Pari babasının da evde kalmasını Kokilşa’dan ister. Kokila da her ikisinin kalmasına izin verir.

Masum 14 Ocak Özeti - 298. bölüm

Hetal evde uzun uzun düşündükten sonra Gopi’ye verdiği aile yadigârı altın kolyeyi geri ister. Gopi Hetal’e altın kolyeyi verdikten sonra Hetal Kolyeyi Paridhi’ye takınca, hem Gopi hem de Kokila şaşırır. Dün kabul etmediğini söyleyen Hetal, bugün Pari’yi Jigar’ın karısı olma yolunda ilk adımı atar.

Gopi ise ilk fırsatta bunu Urmila’ya anlatır. Pari’nin asla ama asla Jigar’ın karısı olmayacağının söyler. Devamı Masum 299. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 298. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu