Dizi Özet

Masum 30 Aralık Özeti Raşi’nin Yokluğunda

Masum 30 Aralık Özeti. Raşi’nin vefatından sonra dizide neler olacak herkes merak ediyor. İşte sizler için hazırladığımız Masum 30 Aralık özeti!

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Masum 283. bölümüyle 30 Aralık Çarşmaba günü ekranlara gelecek. Raşi’nin ölmesi seyirciyi çok üzerken dizide de büyük değişimler bizleri bekliyor. İşte ayrıntılar!

Masum 30 Aralık Özeti  Gopi Artık Bizim Annemiz!

Tolu ve Molu annelerinin vefatını öğrenip ağlarken Gopi onları teselli eder. Annelerinin yokluğuyla gözyaşı döken Tolu ve Molu’ya Gopi annelerinin onları izlediğini mutlu olmalarını böylece annelerinin de mutlu olacağını söyleyince çocuklar bir nebze teselli olur.

Raşi’nin yokluğunda Jigar uyku yüzünü göremez olmuştur. Ahem onu ikna edip uyumasını söyler. Paridi ise Jigar’ı mutlu edebilmek için projeksiyon ile yıldızları yansıtmayı planlar ancak projeksiyon kısa devre yapınca elektrikler gider. Çıkan ses nedeniyle herkes elektriklerin gitmesinin ardından Paridi’nin olduğunu öğrenir. Jigar ise Paridi’ye öfkelenir ve odamda ne arıyorsun diye kızar. Ahem elektrikçi çağırma ile meşgul olurken Jigar kimseye demeden çıkar.masum 30 aralik ozeti resmi

Jigar’ın evden gitmesi nedeniyle evde herkes onu merak eder. Jigar intihar mı etti diye herkes telaşlanır. Bu durumdan en çok Tolu ve Molu etkilenir. Urmila ise bu sırada konağa gelir ve kızının ölmüş olmasını kimsenin umursamadığını düşünür. Tolu ve Molu’yu da alıp gitmek ister ama çocuklar artık bizim annemiz Gopi diyerek Gopi’ye sarılırlar. Urmila umduğunu bulamayınca Gopi kesin çocukların aklını karıştırdı diye düşünür.masum 30 aralik ozeti resmi 3

Paridi ise sonunda Jigar’ı bulup kendisi de herkesin telaşlandığını söyler. Jigar ile Paridi konağa gelir. Jigar çocuklarından özür dileyip ağlar. Paridi Jigar’ı mutlu etmek için o çocukları uyuturken odasını dekore eder ama odaya Kokila gelip kızar. Paridi Jigar’a aşık olduğunu söyler. Bu sözleri duyan sadece Kokila değil Hetal ve Jigar da oradadır. Herkes şok olur. Jigar Raşi’den başkasını sevemem derken Kokila Paridi’yi kovar ama Jigar Paridi daha çocuk deyip onu korur. Paridi bu cümleden Jigar’ın da ona ilgi duyduğunu düşünür.

Jigar Amerika’ya gitmek istediğini çocuklarına anlatır. Çocuklar kabul ederler ama arabaya binen Jigar karşısında Paridi’yi görünce şaşırır. Paridi gitmeden önce Raşi’yi anmak için onunla anılarını tazelemeye ne dersin der. Jigar da kabul eder ve Jigar onu Raşi ile evlendiği yere götürür. Bu esnada Urmila yanında avukat ile gelip çocukların yasal haklarının Urmila’ya ait olduğunu çocukları alacağını söyler. Herkes şok olur. Bakalım Urmila çocukları alabilecek mi?

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu