Dizi Özet

Masum 30 Bölüm Özeti Kincal Yine Oyun Yaptı

Masum 30. Bölüm Özeti hem de Masum 21 Nisan Salı Fragmanı hakkında sizleri bu haberimizde bilgilendireceğiz.

Masum 21 Nisan Özeti vermeden önce son bölüm de neler olduğuna kısaca bir bakalım. Urmila, Kincal ile Umang’ı sarmaş dolaş görmüştü. Kincal Gopi’yi güzellik merkezinde kaybetmiş ama eve beraber dönmeyi başarmışlardı.

=> Masum 24 Nisan Cuma Özeti okumak için tıklayınız.

Kısa bir hatırlatmadan sonra bu bölüm kanal 7 ekranlarında 21 Nisan Salı günü saat 16:10 da gelecektir. Bu bölüme ait fragman yayınlanana kadar masum son bölüm fragmanı verilecektir.

Masum 30 Bölüm Özeti

Kokila yakında evlendirecek olan kızına mutfakta ders vermesi ile bölüm başlar. Raşi de kurtuldum yemek işinden diye kendi kendine sevinir

=> Masum 23 Nisan Perşembe Özeti okumak için tıklayınız.

Kincal yapacağı yemeğin aşamalarını kafasınjda tekrar eder. Tabi Kincal de Raşi gibi beceriksiz oldğu için mutfağı alt üst eder. Kincal’in aklı Umang da olsa da normalde de yemek yapamadığı iöçin çok zorlanır.

Bu olayları ise arka planda Raşi izleyip kıs kıs gülüp Kincal’in düştüğü duruma sevinir. Ancak Kincal’in pisliğini temizlemek evin ahatarına sahip olan Raşi’ye kalır. Raşi milletin psliği de bana kaldı! diye sinirden çatlar.

Kokila gelinleri yeni eve geldiğinde duaları ezbere bilip bilmediğini sormuştu. Hatta bilmiyorlar diye çok kızmıştı. Şimdi kendi kızı da duayı ezbere bilmediği için çok kızar.

Masum 30 bölüm - 21 Nisan Salı

Kincal’in çok zorlandığını gören Gopi de Kokila’nın yanına gelip, Kincal’i bu konuda çalıştırabileceğini söyler. Kokila da yengenin sözlerini dinle. Bir daha geldiğimde öğrenmiş ol deyip gider.

Gopi Kincal’i dua konusunda çalıştırmaya başladığında elindeki eşyalarla birlikte Raşi gelir. Gopi’ye elindeki eşyaları götürmesini ister. Raşi, Kincal’e alaycı bir bakış atar. Kincal sinir olup odayı terk eder.

Bir kaç saat sonra Ahem işten gelir. İş ile alakalı birisi ile konuşmak istese de telefon çekmez. Balkona çıkar. Bu sırada dışarıda çok şiddetli rüzgar çıkmıştır.

Masum dizisi 30 bölüm özeti

Gopi yağmur yağmadan çamaşırları toplamak istese de bir tanesi Ahem’in kafasına uçar. Ahem sinirli bir şekilde Gopi’ye bakar. Gopi yüzünü bir daha göstermeyeceği için sözler verdiği için bir an evvel yüzünü kapatmaya çalışsa da göz göze gelirler.

Ertesi gün Kincal’in dünürleri ile buluşma vaktidir .Kincal’in attığı yalanı Gopi inanır ve herkesi de yanıltır. Kincal’in dünürleri eve gelmeyeceklerini, kendilerinin oraya gitmesini isterler. Modi ailesi hep birlikte gidince eve Kincal’in dünürleri gelir.

Kısaca bu karışıklığın en saf kurbanı Gopi olur. Gopi bu hatadan dolayı fırça yer.

Modi ailesi hemen evlerine geri dönerler. Kincal’den kahve hazırlamasını isterler. Gopi, Kincal’in yapacağı kahveleri yapar. Kincal’den de götürmesini ister. Gopi’nin bir anlık dalgınlığı ile kahvelere bol bol şeker ekler.

=> Masum 31. bölüm Özeti okumak için tıklayınız.

Kincal’in kaynanası ve kayın babası kahveyi içtiklerinde çok mutlu olur ve harika bir kahve olduğunu söyleyip, Kincal’e teşekkür ederler.

Raşi Kincal’in yaptığı hinliği anlayıp, Kincal’in sürmesi aktığını bahane edip bu kargaşada kahvelerin yerlerini değiştirmiştir.

Masum 21 Nisan Salı Fragmanı 30 Bölüm (TR)

Masum dizisi 21 Nisan Salı günü 30 Bölüm ile kanal 7 ekranlarına gelecek. Şu an kanal tarafından verilen Masum son bölüm fragmanı geçici olarak eklenmiştir.

Masum 30 Bölüm Fragmanı (Hindistan)

Masum 30 bölüm daha önce Hindistan’da yayınlandığı için bu bölüme ait olan Hintçe fragman hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu