Dizi Özet

Radha Geri Döndü! Masum 300. Bölüm Özeti 16 Ocak 2021

Masum 300. bölüm özeti 16 Ocak 2021 Cumartesi. Radha Roopmathi olarak Modi ailesine hizmetçi kılında geri dönecek. İşte Masum 300. bölüm özeti sizlerle…

Masum 300. bölüm; Gopi ile Meethi’nin konuşması ile başlar. Gopi yerlerin pis olduğunun ve neyin döküldüğünü sorar. Meeti de yerlere hiç bir şey dökmediğini açıklar. Gopi Meethi’den yerleri temizlemesini ister.

Geçtiğimiz bölüm de Urmila’nın evine yeni daireler yaptırmak isteyen iş adamları gelmiş, Urmila’ya hem para hem de lüks konutlardan 3 tanesini vereceklerini söylemiştir. Urmila bunu hem Daval hem de Kinjal’e belli etmeden evi satmanın yolarının düşünmeye başlar. Kendince buraların güvenli olmadığını ortaya atar. Lakin Daval Urmila’ya çok fazla film seyrettiğini söyler.

Masum 300. bölüm özeti Başlıyor!

Gopi Pari’nin evde bir hata yapacağına inandığı için her fırsatta Pari’yi izlemeye çalışır. Kokila Gopi’nin bu halini görünce Gopi’ye kızıp, Pari’nin ufak ama Jigar için harika bir eş olacağını söyler. Gopi Pari’yi gözetlediğini için kaynanasından özür diler.

Masum 300. Bölüm Özeti Radha Geri Döndü

Tolu Molu ile Savitha’nın torunları dışarıda tartışır. Modiler ile Savitha çıkan gürültüye gelirler. Tolu anneleri olmadığı için çocukların alay konusu olduğunun söyler. “Paridhi onların annesi benim” der. Lakin Jigar bir tek kelam dahi etmez. Pari Jigar’a neden karşılık vermediğini sorunca, Jigar evlilik olayını kendisine dayatmaması konusunda bir kez daha kızar.

Meeti dışarıdan bir şeyler almak için kapının önüne çıktığında, saldırgan köpek tarafında ısırılır. Kokila hemen Meethi’nin yardımına koşup, saldırgan köpek sahibine fırça atar. Pari ve Gopi hemen Meethi’yi doktora götürürler. Doktor yarayı tedavi ettikten sonra bol bol dinlenmesi gerektiğini söyler.

Masum 300 Modiler zehirlenir

Pari ile Gopi Meethi’yi eve getirdikten sonra Gopi Meethi’nin dinlenmesini doktor söylediğini, kendisi Meethi’nin bütün işlerini yapacağının söyleyip, ilk iş olarak yemek hazırlar. Biri yemeklere İlaç katar. Pari yemek yemeyeceğini, meyve ile karının doyuracağının söyler.

Yemek yiyen herkesin hali kalmaz. Gopi de hastalanmaya başlayınca, yemekler de bir şeylerin olduğunu anlar. Ayağa kalkmak ister. Lakin başı döner. Bu işe Paridhi de şaşırır. Artık Gopi de dahil olmak üzere kendisi dışında herkes hastalanmıştır. Bu işin altından Paridhi’nin çıkacağını akıllara geliyor. Ancak gerçek bizi çok şaşırtacak.

Masum 300. Bölüm Özeti

Modi kadınları adeta kollarını kaldırmayacak hale gelir. Pari ise bu duruma çok şaşırır. Herkese yeşil çay servisi yapar. Kokila Pari’ye yemek yapmayı bilip bilmediğini sorar. Pari de çok fazla bilmediğini ama deneyeceğini söyler.  Kokila çocuklar gelmeden yemek yapmasını ister. Pari ve babası mutfağa gidip yarım yamalak yemek yaparlar.

Çocuklar gelince Pari hem ev işi hem de mutfak işi derken kolunu kaldıracak hali kalmaz. Kısaca bu zehirlenme olayı ile Paridhi’nin hiç bir alakası yok. Hatta Gopi’nin hastalanmasına çok kızar. Zira tüm ev işleri ona kaldı.

Masum 300 Özeti - Radha Roopmathi olarak geri döner

Çocuklar Paridhi’nin yarım yamalak yemeğinden yedikten sonra Tolu çikolata ister. Pari de çocuklara çikolata getirirken Tolu’ya yanlışlıkla 2 tane verince, çocuklar kendi arasında kavga ederler. Tolu’nun kafası yaralanır. Goppi ve Pari hemen ilk yardım uygular.

Jigar eve geldiğinde, Tolu’nun kafasında ki bandajı görünce panik olur. Gopi ve Pari merak etmemesini ufak bir sıyrık olduğunu, ilk yardım uyguladığının söyler.

Gopi evdeki alınması gereken malzemelerin bittiğini, pazara gitmesi gerektiğini söyler. Pari zaten canın kalmadığını, kolunu bile kaldıracak halinin olmadığının söylese de Gopi akşam yemeği için gerekli olduğunu söyleyince, Pari sinirle pazara doğru yola çıkar.

Pari yolda eve hizmetçi tutmaları gerektiğini düşünürken, bir adam karısını dövdüğünü görür. Pari hemen kadını adamın elinden kurtarır. Aklına iyi bir fikir geldiğini zannedip kadının ev işlerinde çalıştırmak için Modi konağına getirir. Gelen kişi sıradan biri değil Radha’dır. “İnanamıyorum! Radha sen ne ara çıktın cezaevinden (yazar)” Radha Pari’nin büyük bir hata yaptığını, artık Modileri yok edeceğini söyler.

Urmila ise kendi kiracılarını korkutup, evleri boşaltmak için aklına hayvan kostümü giyip, insanları korkutup kaçırmak gelir. Oyuncak dükkânından aldığı kostümü yiyip, herkesi korkutmak isterken mahalleli birlik olup sopalarla maymun zannettikleri Urmila’yı döverler.

Sabah kahvaltı da Modiler dört dörtlük bir masa görünce Kokila Pai’yi övüp nasıl hazırladığını sorar. Paridhi de yeni hizmetçisi hazırladığını söyleyince, Kokila sinirlenir. Kendisinden izinsiz eve hizmetçi adlığı için kızar. Pari de acil bir durum olduğu için aldığını açıklar.

Masum 300. bölüm özeti - Radha Pari'yi kandırır

Pari yeni hizmetçisini herkese tanıtır. Tabi bu arada Radha’nın yüzünde peçe olduğu için Kokila şüphelenir. Adının ne olduğunu sorar. Radha kekeleyerek Roopmati olduğunu söyler. Kokila yüzünü açmasının ister. Radha yine kekeleyerek kendi toplumlarında yüzünü göstermesinin yasak olduğunun söyler.

Kokila ise evde çalışmak istiyorsa açması gerektiğini dile getirir. Radha başına bunların geleceğini bildiği için akşamdan yüzüne yanmış çikolata uygulamıştır. Yüzünü açtığında yanık olduğunu zannederler. Kokila bunun nasıl olduğunu sorar. Roopmat yani Radha kocasının yaptığının söyler. Koki gene şüphelerini yenemediği için polis onayının olup olmadığını Pari’ye sorar. Pari polis onayının almadığını söyleyince, Kokila akşama kadar polis onayı gelmediği takdirde yeni hizmetçisini evden göndereceğini söyler.

Radha Pari’nin gözüne girmek için her işi yapmaya başlar. Polisten doğrulama almak için Pari Radha’nın kimliğini sorar. Pari de kocası döverken düşürdüğünü, şimdi almaya giderse onu bırakmayacağını söyleyince Pari bir şeyler düşüneceğini dile getirir.

Masum 16 Ocak Cumartesi Özeti

16 Ocak 2021 Cumartesi günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 16 Ocak 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

Urmila kiraladığı maymun kostümü için 5.000 Rupi vermek istemez. Telefonda satıcı ile tartışırken Kinjal duyar. Urmila hemen telefonun kapatır. Sari kiraladığını, satıcının çok para istediği yalanını söyler.

Radha işini sağlama almak için gece Pari’nin odasına gidip, Pari’nin ayaklarına masaj yapar. Pari neden bunun yaptığının sorunca Roopmati (Radha) bu işi kaybetmek istemediğini dile getiri. Pari de Meethi’nin seçmen kimliğini polis onayına göndereceğini söyler. Çok geçmeden polis onayı gelir. Par bunu Kokila’ya söyler.

16 Ocak Cumartesi Masum 300. Bölüm Özeti

Roopmathi evde her işe koştuğunu görünce Pari bahşiş vermek ister. Lakin cebinde parası olmadığı için Jigar’dan almayı düşünür. Jigar’ın odasına gidip, Jigar’a sarılıp para vermesi gerektiğini söyler. Jigar da karısı olmadığı için bu samimiyeti kesmesini ister. Pari zorla Jigar’ın cüzdanın almaya çalışırken düşüp kafasını yaralar. Pari’nin babası Pari’nin yaralandığını görünce, Jigar’ın vurduğunu düşünüp Jigar’a tokat atmak ister. Lakin Jigar buna engel olur. Neyse ki olay büyümeden tatlıya bağlanır.

“Siz benim düşüncelerim çocukken de önemsemediniz. Şimdide önemsemiyorsunuz. Umarım bende Raşi gibi ölür giderim. Beni evlenmeye zorlayarak duygularımı hiçe sayıyorsunuz” (Masum 300. bölüm özeti) Jigar Modi

Sözleri ile Jigar düştüğü duygusal durumu anlatır. Hetal de bir daha asla evlenmeye zorlamayacağını, kendi kararlarına saygı duyacağını söyler.

Devamı Masum 301. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 300. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu