Dizi Özet

Masum 301. Bölüm Özeti 17 Ocak Namus Belası

Masum 301. bölüm özeti 17 Ocak Pazar. Paridhi Radha’nın plan uygular. Jigar ile Pari aynı yatakta yatar. İşte Masum 301. bölüm özeti sizlerle…

Masum 301. bölüm; Roopmathi’nin yerleri silmesi ile başlar. Vidya Roopmath (Radha) yanında koşarak giderken, Rardha’nın kıyafetine takılır. Radjha’nın yüzünü kapattığı kıyafeti yere düşer. Gopi yerleri silen kişinin Radha olduğunu maalesf göremez. Gopi Vidya’ya koşmaması konusunda ikaz eder.

Zil çalar. Gelen doktordur. Son zehirlenme olayı ve Jigar’ın isyan etmesine canı çok sıkılan büyük anne, hastalığı kötüye gittiği için eve doktor çağrılmıştır. Doktor büyük anneyi kontrol eder. Tansiyonunun çok yüksek oldğunu, stresten uzak lamasının ister. Büyük anne Jigar’a canı sıkıldığını söylerken, Hetal de oğlunu hiç bu kadar sıkıntılı görmediğini açıklar. Gopi Paridhi konusun da baskı yapmamaları konusunda aile büyüklerinden rica eder.

Masum 301. bölüm özeti Başlıyor!

Kokila, Hetal ve büyük anne son yaşanan olaydan sonra Pari’nin yanına giderler. Pari’nin iyi bir gelin olabileceğini ancak Jigar’ın son olaydan sonraki isyanından sonra bu evliliği şimdilik ertelediklerini söyler. Pari Jigar’sız yaşayamayacağını söylerken, Hetal de oğlunu kaybetmeyi asla göze alamayacağı için şimdilik kararına saygı duymalarını, evi terk etmelerini ister.

Masum 301. bölüm özeti Jigar Pari'ye Tecavüz ettiğini itiraf eder

Modiler Pari’nin odasından çıkar. Pari’nin babası büyük serveti kaçırdığını söylerken, Pari babasından aç gözlü olmamasını ister. Pari gerçekten Jigar’ı sevdiği için ağlarken, aynadan hizmetçisi zannettiği Radha’yı görür. Radha hemen Pari’nin yanına gidip, Jigar ile evlenmesi konusunda bir planı olduğunu açıklar.

Pari Radha’nın planı ile Kokila’ya bir sonraki gün Delhi’ye giden uçak biletlerini aldığını, burada yaşadığı her şey için teşekkür eder. Jigar da Pari’nin gerçeği gördüğüne sevinir.

Radha büyük anne için yemek hazırlar. Tabi yemeğin içine gene ilaç katar. Büyük anne yemeği yedikten sonra durumu daha da kötüleşir. Büyük anne hastaneye kaldırılacağını öğrenen Pari ona bakmak istediğini Kokila’ya açıklar. Kokila bir sonraki gün uçağını hatırlatınca, büyük anne iyileşene kadar en azından kalmak istiyorum deyip yeniden evde kalmayı başarır.

Masum 301 Pari oyun yapar

Kinjal Urmila’dan iğne ve iplik almaya gelir. Urmila dolabın içinde olduğunun söyler. Kinjal dolabı açtığında, maymun kostümünü görünce her şeyi anlayıp, Urmila’ya kızar. Daval neden kiracıları çıkartmak için onları korkuttuğunu sorar. Lakin Urmila cevap vermez.

Masum 301. Bölüm Özeti

Büyük anne hastaneye kaldırılır. Doktor kontrol ettikten sonra değerleri düzelene kadar hastane kalması gerektiğini söyler. Kokila büyük annenin sağlık durumu hakkında Ahem’i bilgilendirmesini ister. Gopi telefonla konuşmak için hastane koridoruna çıktığında, Urmila arar. Gopi büyük annenin sağlık durumu hakkında bilgi verir. Kinjal ve Urmila hastaneye gelir. Büyük anne Kinajl’in çocuğu olduğunu için evine gitmesini ister.

Hastanın başında en fazla iki kişinin kalmasına müsade edilince, Pari kalmak istediğini söyler. Lakin Gopi Pari’ye güvenmediği için kendisi kalmak istediğini dile getirir. Sonunda Kokila ile Gopi hastanede kalırken, Jigar ile Pari Modi konağına geri dönerler.

Masum 301 Özeti - Pari evi terk etmek ister

Pari eve geldiğinde Roopmathi zannettiği hizmetçisi Radha ile konuşur. Radha söylediklerini yapıp yapmayacağını sorar. Pari ise emin olmadığının söyleyince, Radha bu defa oyuna başlar. “Eğer bugün bunu yapmazsan, yarın senin için çok ama çok geç olacak” der. Bunun duyan Pari kabul eder.

Radha Jigar’a süt getirir. Jigar içmek istemez. Radha Hetal anne söyledi deyince içmeyi kabul eder. Jigar sütü içtikten sonra kafası bulanır. Başı döner. Gerçek ile hayal arasında kalır. Pari odasına geldiğinde Pari’yi Raşi zannedip ona sarılır.

Doktor büyükannenin tahlillerinin temiz çıktığını, taburcu edeceğini söyler. Hastaneden büyük anne ve yanındakiler eve gelir. Kapı girişinde Radha Roopmathi olarak kapıyı açar. Bu surada Pari elinde çantası ile aşağıya iner. Kokila ne olduğunu sorar. Pari “Bu evden ve bu aileden uzaklara gidiyorum” der. Bu sırada Jigar koşarak gelir.

“Gitmeni istemiyorum. Paridhi seninle evleneceğim!” (Masum 301. bölüm özeti) Jigar Modi

Deyince herkes şok olur. Kokila şaşkın bir halde “ne oldu da birden evlenmeye karar verdin Jigar” der. Jigar dün gece Pari ile birlikte olduğunu söyleyince, Modi kadınları ikinci bir şok daha yaşar. Pari’nin babası da oradadır. Kızını almaya geldiğini söyler. Jigar’ın kızına tecavüz ettiğini öğrenince, Jigar’a tokat atar.

Masum 301. bölüm özeti - Pari Kokila'ya sarılır

Herkes şaşkınlık içinde. Kokila Gopi’nin kararını sorar. Gopi “Jigar hatasını kabul ettiğini ve Pari’nin namusunu kurtarmak istediği için bu evliliğe karşı çıkmıyor, destekliyorum” der. Kokila akşam nişan yapacaklarının söyler.

Pari babasına gerçeği anlatır. Pari’nin babası evliliği değil evdeki paraları çalmayı düşündüğü için bu evliliği hiç istemediğini söyler. Pari Radha’nın yanına gidip planın işe yaradığını, sonunda Jigar ile evleneceğini söyleyip, teşekkür eder.

Gopi mandirinde dua edip gerçeklerin ortaya çıkması için geçici bir süre Pari’yi eltisi olarak kabul edeceğini söylerken, Pari gelir. Gopi Pari’ye dünkü tecavüz olayını kasıtlı olarak planladığı bildiğini, ne zaman yalandan vaz geçerse o zaman eltisi olarak kabul edeceğini söyler.

Masum 17 Ocak Pazar Özeti

17 Ocak 2021 Pazar günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 17 Ocak 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

Gopi açıkça eltisi olarak dilinde söyleyeceğini lakin kalbinin onun kabul etmesi için yalanlardan uzak bir yaşama başlamasını söyler.

Urmila ile Kinjal Modi konağına gelir. Raşi’yi 3 ayda unuttukları için kızar. Jigar’ı zorla evlendirdiklerini dile getiri. Kokila ise Jigar’ın kendisinin istediğini söyleyince, Urmila “Tüm gerçeği öğrendim. Pari’yi Jigar’ın koynuna gönderdiğinizi biliyorum” der. Kinjal de Urmila ile aynın fikirde olduklarını, Pari’yi asla kabul etmediklerini açıklar.

17 Ocak Pazar Masum Özeti - 301. bölüm Gopi ile Pari konuşur

Urmila ile Kinjal sinirle Modi konağını terk eder. Kinjal, ailesinin Jigar’ın Pari ile evlenmeyi kabul ettiğine inanamadığını söyler. Bu nişana ailesinden birisi giderse, onları affetmeyeceğini açıklar. Kendisi de Modilerle ilişkisini kestiğini söyler.

Devamı Masum 302. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 301. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu