Dizi Özet

Masum 302. Bölüm Özeti Radha Jigar ile Evlendi!

Radha Tüm Gerçeği açıklayacak! İşte Masum 302. Bölüm Özeti

Masum 302. bölüm özeti 18 Ocak Pazartesi. Radha kurduğu oyun sayesinde Jigar ile yasal olarak evlendi. Aynın zamanda Jigar Pari ile de evlendi. Karmaşa içinde Masum 302. bölüm özeti sizlerle…

Masum 302. bölüm; Hetal ile Kokila’nın konuşması ile başlar. Kokila Jigar’ın düğünün de Urmila’nın da olması, Paridhi’yi kabul etmesi aile bağları açısından oldukça önemli olduğunu söyler. Hetal Urmila’nın kesin bir dille gelmeyeceğini dile getirdiğini söyleyince, Kokila onun ikna etmek için Urmila’yı arar.

Urmila geçtiğimiz bölümde hem kendisi hem de ailesinden hiç kimsenin düğüne gitmeyeceğini, giden olursa yüzüne dahi bakmayacağını söylemişti. Kokila Urmila’yı arar. Urmila hangi yüzle arıyor deyip meşgule atar. Koki ikinci defa arayıp güzel bir konuşma yapar. Urmila’yı ikna etmeyi başarır.

Masum 302. bölüm özeti Başlıyor!

Urmila içinden nişana gideceğini ama o nişanı sabote etmek için orada olacağını içinden söyler. Pari ise ilk defa evleneceği için eve gösteri ekibi  yanı sıra süsleme ekibi çağırır. Kokila yakın zaman da evlerinden cenaze çıktığını söyleyip karşı çıkmak ister. Pari ise Jigar’ın ikinci evliliği olduğunu ama kendisi yıllardır bu anı beklediğini söyler. Kokila Jigar’a bakar. Jigar da onay verince Pari çok mutlu olur.

Masum 302. bölüm özeti - Jigar Radha ve Pari ile evlendi

Evin içindeki mandirinde tüm aile dua eder. Nişan tepsisi nişan adına kadar mandirinin yanına koyarlar. Bu esnada davullar çalmaya başlayınca herkes sesin geldiği yere gider. Pari davulcuları ve dans ekibini de çağırmıştır. Bundan kimsenin haberi olmadığı için herkesin suratı düşer.

Pari dans edenlerle doyasıya eğlenirken, Modi ailesi sanki cenaze evine gelmiş gibi durması, Pari’nin canın sıkar. Kokila’nın kolundan tutup oyun havası eşliğinde oynamasını ister. Lakin Kokila istemediğini söyler. Büyük anne Kokila’ya kızıp, Pari’nin mutlu olması için oynayanlara katılmasını ister. Pari oyuna Jigar’ı da davet etmek istese de Jigar yalandan telefonla konuşuyor numarası yapıp, ortamdan bir kaç adım uzaklaşır.

Modiler Pari’nin isteği ile oyun oynarken, Urmila ile beraber Daval ve Kinjal gelir. Urmila oynayanları görünce sinirlenir. Mandirinin içinde duran nişan tepsisi içinde nişan yüzüğünü çalar. Pari ise Urmila’nın nişan tepsinini olduğu yere doğru gittiğini görür. Lakin dans ettiği için müdahil olamaz.

Masum 302 resmi - Pari Urmila'yı suçlar

Artık nişan takma zamanı gelir. Kokila Gop’den nişan yüzüklerini getirmesini ister. Goği tepsiyi almaya gittiğinde, nişan yüzüklerinin olmadığını görünce şok olur. Hemen Kokila’ya söyler. Pari yüzükleri çalanın bildiğini söyleyip, Urmila’nın çantasının arar. Ancak yüzüğü bulamaz.

Bu duruma Urmila da şaşırır. Pari ikinci şüphelendiği kişi olarak Gopi’yi gösterir. Gopi’nin elbisesine bağlı bir kese görür. Onu açmasının ister. Gopi onu açınca içinden Pari’nin nişan yüzüğü çıkınca herkesi şok olur.

Gopi bunu kendisi almadığını, kıyafetine nasıl geldiğini bilmediğini söylemeye çalışsa da Pari şöyle der.

“Sen beni elti olarak kabul edeceğini söylediğinde ben sana inanmıştım. Ancak görüyorum ki nişan yüzüğümü çalacak kadar alçalmışın!” (Masum 302. bölüm özeti) Paridhi

Bu sözler düğün havasını bir anda buz gibi eder. Ortam iyice gerilir. Gopi herkesin gözleri önünde hırsız konumuna düşmüştür.

Masum 302. Bölüm Özeti

Herkes yeniden nişana döner. Jigar ile Paridhi nişanlanır. Nişan töreni bittikten sonra Kokila Gopi’yi bir odaya götürüp, Paridhi’yi herkesin kabul ettiğini ama kendisi kabul etmediğini söyler. Gopi Pari’yi çoktan eltisi olarak kabul ettiğini söylese de son yüzük olayında dolayı Koki Gopi’ye güveni azarlı.

Radha yüzüğü Urmila’nın çantasında çaldığını daha sonra Gopi’nin kıyafetine bağladığı o anı yeniden hatırlayıp, kendisi ile gurur duyar.

Masum 302 Özeti - Jigar ile Paridhi evlendi

Jigar kendi kendisini tokatlamaya başlar. Hetal oğlunun elini tutup, kadere razı gelmesini ister. Jigar olay anına ait hiç bir şey hatırlamadığını için kendisine kızar.

Gopi Pari’nin yüzüne ve koluna sürülmesi için zerdeçallı karışım hazırlar. Bu Radha Gopi’nin dalgınlığından yararlanıp, Pari’ye sürülecek olan malzemeye Vidya’nın aynı renkteki boyalarını karıştırır.

Komşular Pari’nin yüzüne karışımı sürmeye başlar. Pari boya olduğunu söyleyince herke şok olur. Kokila mutfağı kontrole gittiğinde Radha suçu Gopi’ye atmak için sahte deliller koymuştur. Kokila Vidya’nın boya şişesini bulup hesap sorar.

Gopi boya şişesini görünce Vidya’nın yanına o boya ile geldiğini ama nişan töreninde kullanılacak karşıma asla dökmediğini söylese de Paridhi Gopi’yi suçlar. Gopi yine herkesin gözünde bu evliliği istemeyen kişi olmuştur.

Pari Gopi’nin bilerek yapıp, düğünün mahvetmeye çalıştığının söyler. Gopi artık üzerine atılan iftiralara dayanamaz ve der ki;

“Madem bu evliliği istemediğimi düşünüyor, her türlü kötülüğü benden biliyorsun. O zaman senin düğünün ile alakalı olan hiç bir etkinliğe katılmıyorum” (Masum 302. bölüm özeti) Gopi Modi

Masum 301. bölüm özeti - Gopi etkinliklere katılmayacağını söyler

Sözlerini dile getirip odasına gider. Pari’nin babası Mosi, Gopi’nin yanına gelir. Kızını kabul etmesi için çaba göstermesini ister. Gopi ise elinden geleni yaptığını ama her defasında yanlış anlaşıldığını açıklar.

Hetal elti olarak düğüne gelmesi konusunda Gopi’yi ikna etmeye çalışır. Lakin Gopi gelmeyeceğini, geldiğinde sorun çıktığını söyler. Kokila ikilinin yanına gelir. Hetal’den ısrar etmemesini, gelmemesinin en doğrusu olduğunu söyleyince, Ahem annesine karşı çıkmak ister. Gopi Ahem’e engel olu.

Masum 18 Ocak Pazar Özeti

18 Ocak 2021 Pazartesi günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 18 Ocak özeti vermeye devam diyoruz.

Gopi dışında herkes tapınağa gelir. Tapınağın girişinde Urmila elindeki pankart ile “bu evlilik olmamaz” pankartı ile Modileri karşılayıp, düğünü protesto eder. Kokila acısını anladığını ama düğünü gerçekleşmesi gerektiğini söyler. Daval ve Jithu tapınağa gelip Urmila’yı tapınak girişinden uzaklaştırmaya çalışırlar.

18 Ocak Pazartesi Masum 302. bölüm özeti Jigar İle Pari Evlenir

Hetal Gop’siz düğünün tadı olmadığını, Gopi’yi arayıp düğüne davet etmesini ister. Kokila Gopi’yi arayıp yanlış anlaşılma konusunda üzerine çok geldiğini için özür dileyip düğüne davet eder. Gopi düğüne yetişemeyeceğini, evdeki hazırlıkları yapacağını söyler.

Kapı girişinde Hetal aarti yapar. Gopi de pirinç kasesini yere koyup, Pari’den tekmelemesini isterken Radha onun tekmeleyince Kokila sinirlenir. Radha yüzünü gösterince herkes şok olur.

Radha o gece Jigar ile yatan Paridhi değil kendisi olduğunu, hem Pari’ye hem de Jigar’a ilaç verdiğini, şimdi düğün sırasında Pari’nin kıyafetini tutma bahanesi ile Jigar ile bilikte 7 defa ateşin etrafında döndüğü için artık Jigar’ın karısı olduğunun söyler.

Masum 18 Ocak Pazartesi Özeti 302. bölüm

Kimse o gece neler olduğuna inanmak istemeyince, Radha Jigar ile yattığı anın videosunu herkese göstermeye çalışır. Gopi telefonu alıp fırlatır. Evden kovar. Radha “Şimdi gidiyorum. Ancak beni evden kovduğunuza pişman olacaksınız. Artık bende bu evin bir geliniyim” Gopi sinirle kapıyı kapatır.

Devamı Masum 303. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 302. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu