Dizi Özet

Masum 303. Bölüm Özeti 19 Ocak Radha Tehdit Eder

Radha Tecavüz Görüntüleri ile Modileri Tehdit eder. İşte Masum 303. Bölüm Özeti

Masum 303. bölüm özeti 19 Ocak Salı. Radha Jigar’ın kendisine tecavüz ettiğini polise söylemekle tehdit eder. İşte Masum 303. bölüm özeti sizlerle…

Masum 303. bölüm; Pari’nin ağlaması ile başlar. Pari evlilik hayatı başlamadan Radha’nın mahvettiğini söyleyip ağlar. Paridhi her ne kadar para peşinde koşsa da kesinlikle Jigar’ı seviyor. Bu nedenle evlilik hayatı başlamadan mahvolduğu için göz yaşlarını tutamaz.

Masum 303. bölüm özeti Başlıyor!

Hetal ve Kokila Radha’nın ne derece manyak biri olduğunun bildiği için Gopi’ye bu konunda endişelerini söyler. Bu arada Radha cezaevine girdiğinde akıl sağlığı yerinde olmadığı için akıl hastanesine sevk edilmiş, orada belli bir süre kaldıktan sonra iyileştiğine dair rapor aldığı için dışarıya çıktığını öğrenen Modiler, Radha’yı polise ihbar edip yakalatmanın da mümkün olmadığını anlarlar.

Masum 303. bölüm özeti - Radha Modi evinde

Gerçekler ortaya çıktığı için Jigar Pari’nin evi terk etmesini ister. Urmila da Radha’nın geri döndüğüne en çok sevinen kişi oldu. Zira Raşi’yi 3 ayda unuttukları için bu evliliğe karşı çıkıyordu. Ancak onun hiç kimse dinlemedi. Şimdi Radha tüm modilerden intikam alacağı için çok mutlu. Kinjal kaynanasının bu hallerini görünce, onun anlayamadığını söyler.

Pari Jigar’ın da kendisini sevmeye başladığını düşünmüştür. Ancak Jigar onunla zorla evlendiğini, bu evi hemen terk etmesini istediği için Paridhi eşyalarını toplayıp, Modi konağından çıkmak üzereyken, Gopi engel olur. Kokila da “Artık siz evlisiniz. Eşinin gitmesine engel ol Jigar!” der.

Masum 303 Radha'nn gelmesi Modileri tedirgin eder

Jigar Paridhi’ye kendisini hiç bir zaman sevmeyeceğini, bunu kabul ediyorsa eşi olarak kalabileceğini söyler. Gopi Pari’ye kabul etmesini ister. Pari de kabul edince Jigar sinirle oradan ayrılır.

Gopi daha önce Ahem de kendisini kabul etmediğini, çok sıkıntı çektiğini ama sonunda harika bir eşe kavuştuğunu söyleyince, Pari Gopi’ye sarılır. Kendisine yardım ettiği için teşekkür eder.

Masum 303. Bölüm Özeti

Pari babasına Radha’nın kendisini tehdit ettiğini, Jigar’ın sütüne ilacı katma olayını söylemekle tehdit ettiğini söyler. Mosi ise kızının tek derdinin Jigar’ı nasıl mutlu edeceğini düşünmesi birinci derdi olmasını ister.

Modiler Divalı kutlamaması için poja yaparken, Radha da oraya gelir. Modiler Radha’yı görünce sinir olur. Radha eline aldığı telefon da Jigar’ın kendisine tecavüz ettiğini, eğer kendilerini de bu pojaya katmazlarsa, Jigar’a tecavüz davası açacağı konusunda tehdit eder. Jigar mecburen iki eşli bir poja yapar.

Masum 303 Özeti - Radha resmi gösterir

Pari, Radha’yı bu eve kendisinin getirdiğini, tüm sorumluluğu üzerine alıp Radha’nın telefonun ele geçireceğini söyler. Gopi Radha’nın o resim ve videoları başka bir yere kopyalama ihtimalinin olduğunu, asıl önemli olan resimlerde ki görüntünün gerçek mi? Sahte mi olduğunu öğrenmeleri gerektiğini söyler.

Masum Radha Hamile mi?

Radha artık Modi konağında kalmaya başlar. Zira Jigar’ı tecavüz ettiğini polise söylemekle tehdit ettiği için evde kalmaya başlar. Radha Jigar’ın odasına gidip yatağa uzanır. Jigar kendi yatağında Radha’yı görünce sinirlenir. Deli Radha eline aldığı bıçakla Jigar’ı öldürmeye çalışır. Modiler buna engel olduktan sonra Radha şakadan kusmaya başlar. Herkes Radha hamile mi? diye düşünemeye başlayınca Radha pis pis gülüp şaka yaptığını söyler.

Masum 303. bölüm özeti - Radha Jigar'ın yatağına yatar

Radha Modilerin tüm komşularını çağırıp yüz görümlüğü için gelmelerini ister. Komşular bir bir gelir. Kokila kimin çağırdığını sorunca Rahda gelir. “Ben de bu evin bir geliniyim. Onları ben çağırdım” der.

Gelenler arasında Urmila da var. Urmila sinirle Radhja’yı kapıya kadar sürükler. Bu sırada Radha’nın telefonun yere düşer. Pari hemen Radha’nın olay anına ait çektiği resimleri kendisine aktarır. Gopi resimleri fotoğrafçıya gönderdiğinde resimlerin gerçek olduğunu öğrenince, son umudu da tükenir.

Masum 19 Ocak Salı Özeti

19 Ocak 2021 Salı günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 19 Ocak 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

Radha Gopi’nin resimleri araştırdığının farkında. Gopi resimlerin gerçek olduğunun öğrendiği an Radha da gelip resimlerin ve videonun gerçek olduğunu, kanıt için başka neye ihtiyaçları varsa verebileceğini söyler. Gopi kardeşinin bu denli alçalmasına inanamaz.

19 Ocak Salı Masum Özeti - 303. bölüm

Radha asıl sürprizi bir ay sonra Jigar’ın çocuğuna hamile olduğu müjdesi ile yapacağını, belki o zaman videoya inanacaklarını söyleyip dalga geçer. Hem Kokila hem de Gopi bir kadının bu denli alçalabileceğini düşünemediklerini söyleyip Radha’ya lanet ederler.

Sabahın köründe Radha Modileri rahatsız etmek için tek başına yüksek sesle poja yapar. Kokila ve tüm ev halkı oraya gelir. Gopi Radha’nın bilerek yaptığını, sinirlenmemesini ister. Radha Kokila’dan kendisini kutsamasını ister. Koki yapmayacağını söyleyince Radha, Jigar ile o gece çektiği videoyu Facebook’a yüklemekle tehdit eder.

Jigar evde su içer. Radha suya zehir kattığını söyleyince Ahem hemen doktoru arar. Kokila da Jigar’ı kusturmaya çalışır. Radha güler ve der ki;

“Şaka yaptım yaa! Hemen panik yapmayın. Daha size sürprizlerim var. Jigar’ın ölmesini istemem. Ancak size bir ders olsun. Bu evde neler yapabileceğimi herkes görsün istedim” (Masum 303. bölüm özeti) Radha (Gopi’nin kız kardeşi)

Pari bunu duyunca Jigar’a dokunması halinde Radha’yı öldüreceğini söyler. Lakin Radha Pari’yi umursamaz bile. Hetal de Jigar’ın düştüğü durumu görünce çok üzülür. Pari de Radha’yı evden göndermek için babası ile palan yapar. Pari çocukların yanına gidip Radha’yı evden göndermek için yardım ister. Çocuklar Radh’yı rahatsız eder. Radha çocukları dövmek için onları kovalarken Pari de bu anları videoya çeker.

Masum 19 Ocak Salı Özeti - Modi konağına Polis gelir

Radha Meera’yı köşeye sıkıştırıp, vuracağı sırada Gopi yetişip Radha’ya tokat atar. Pari polisi arar. Modi konağına polis gelir. Pari Radha’nın çocukları dövdüğünü söyler. Polis delili olup olmadığının sorar. Pari videoyu gösterir.

Polis Radha’ya kelepçe takarken, Radha polise çocuklar da darp izi olup olmadığını kontrol etmesini ister. Polis memuru çocuklardaki yara izlerini makyaj ile yapılığını görünce, Radha gene yırtar. Devamı Masum 304. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 303. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu