Dizi Özet

Radha Hamile! Masum 304. Bölüm Özeti 20 Ocak

Masum 304. bölüm özeti 20 Ocak 2021 Çarşamba. Radha hamile. Radha bebeğini öldürmekle tüm aileyi tehdit edecek. İşte Masum 304. bölüm özeti sizlerle…

Masum 304. bölüm; Kokila ile Gopi’nin konuşması ile başlar. Kokila Radha’nın kanıtsız olarak polise şikayet edilmesine karşı, hamle yapacağını söyler. Bu sırada kapı çalar. Gelen komşu Savitha’dır. Savitha hemen haber kanalını açmalarını ister. Tüm aile toplanır. Haber kanallarında Jigar ile Radha’nın samimi anların videosu haber kanallarında yayınlandığını gören herkes şok olur.

Jigar öfkeden deliye döner. Radha’yı öldürmek ister. Radha ise kendisini polise vermek istediklerini, bunun bir ders olması nedeniyle haber kanallarına videoyu gönderdiğini açıklar. Jigar bütün haber kanallarının arayıp haberini kaldırmalarını, aksi takdirde dava açacaklarının dile getirir.

Masum 304. bölüm özeti Başlıyor!

Jigar Radha’ya kızdığı sırada Radha’nın başı döner. Tabi herkes oyunculuk yaptığını, artık oyununa sön vermesini ister. Lakin Radha gerçekten bayılır. Gopi kardeşinin yere düşmemesine engel olur. Hemen eve doktor çağırırlar.

RADHA HAMİLE!

Doktor detaylı muayeneden sonra Radha’nın hamile olduğunu söyleyince, Jigar’ın gözleri yerinden çıkacak gibi olur. Doktor reçete yazıp, Radha’yı kısa süre içinde jinekoloji doktoruna gözükmesi gerektiğini açıklar. Radha tüm Modi ailesinin yüzünü bembeyaz görünce mutlu olur. Hetal çocuğu kabul etmeyeceklerini söylerken, Jigar da asla bu çocuğa soy adının vermeyeceğini dile getirir. Kendisine güvenen Radha “akşama kadar beni de çocuğumu da kabul edeceksiniz“. deyip güler.

Masum 304. bölüm özeti - Radha hamile

Paridhi kocasının elinden almaya çalışan Radha’yı suçlayıp, kendi odasında ağlamaya başlar. Jigar’ı gerçekten sevdiğini ama kavuşamadan araya Radha’nın girdiğini dile getirir. Mosi (Pari’nin babası) “Jigar senin eşin. Asla seni ötekileştirmesine izin vermem” deyip kızına destek olur.

Gopi, kardeşi yüzünden ailesi ile arasının açılacağı düşüncesi ile dua edip Radha belasından kurtulmak için dua ederken, Radha da doktor ile konuşup çocuğu aldırmak istediğini duyar.

Kinjal Radha’nın hamile olduğunu duyunca şok olur. Hemen kaynanası Urmila’ya söyler. Urmila ilk başta inanmasa da gerçek olduğunu anlayınca, Urmila olduğu yere bayılır.

Masum 304 - Urmila bayılır

Ertesi sabah Pari evin gelini olmadığı konusunda üzüntülerini dile getirir. Hetal de “Benim bir gelinim var. O da sensin kızım” deyip Pari’ye moral verir. Gopi Radha’nın evde olmadığını anlar. Herke gene bir oyun peşinde olduğunu düşünür. Gopi doktorla kürtaj meselesini konuşurken duyduğunu aileye açıklar.

Masum 304. Bölüm Özeti

Radha doktor da olmadığını, bahçede olduğunu fark eden Modi kadınları Radha’nın yanına gider. Radha kendi kendine konuşuyor gibi yapıp, elindeki papaya ile hamileliğine son vermek istediğini söyler. Pari çok zeki. Radha’nın elindeki meyvenin olgun oldğunu görünce Radha’ya zorla yedirir. Kokila ne yaptığını sorar. Pari de “Bu meyveler ham halinde hamileliğe zarar verir. Ancak Radha’nın yediği oldun meyve. Bu nedenle bizleri kandırmak için tiyatro yapıyor” deyip Radha’yı rezil eder.

Masum 304 Özeti - Jigar Paridhi'nin elini tutar

Gopi Radha’nın bir çocuk taşıdığını, her ne kadar Radha kötü biri olsa da o çocuğun babası Jigar olduğunu söyler. Pari Gopi’nin taraf değiştirdiğini ima eder.

Radha Pari’nin odasına gidip kendi kıyafetlerini yerleştiremeye başlar. Pari ile Radha kavga etmeye başlar. Pari Radha’yı odasından çıkartmaya çalışır. Ancak başarılı olmaz. Jigar Pari’nin elini tutup, “Radha ne isliyorsa yapsın. Ben senin kanun önde kocanım. Beraber benim odam da yatalım” der. Radha öfkeden deliye döner.

Jigar ile aynın odada Pari’nin kalacağının duyan Radha sinirle salonda müzik dinleyip herkesi başına toplar. Bebeğinin bu dansı istediğini söyleyip, dalga geçer. Zorla Gopi ile dans etmek ister. Gopi çaresiz dans eder.

Pari bu şamata bittikten sonra Kokila’nın yanına gidip şöyle der.

“Kokila anne. Sen bu evin en değerli gelini olarak Gopi’yi seçtin. Lakin senin değer verdiğin Gpopi, Radha yüzünden ayaklarına kan oturana kadar dans etmek zorunda kaldı.” (Masum 304. bölüm özeti) Paridhi

Masum 304. bölüm özeti Radha herkesi sinir eder

Diyerek Kokila’yı kışkırtır. Kokila sinirle Radha’nın odasına gider. Kolunda tutup Gopi’nin yanına getirir. Radha’nın özür dilemesini ister. Aksi takdirde evden kovmakla tehdit edince, Radha yalandan özür diler.

Gopi Kokila’yı kışkırtan kişinin Paridhi olduğunu öğrenince ona kızar. Paridhi ise 2 gün içinde Radha’ya iyi bir ders vereceğini söyler.

Masum 20 Ocak Çarşamba Özeti

20 Ocak 2021 Çarşamba günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 20 Ocak 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

Radha Gopoi’den zorla özür dileten Kokila’ya ders vermek için özel bir yemek ister. O yemeği de Kokila’nın yapabileceğini bildiği için sadece Kokila’nın yapmasına izin verir. Kokila yapmayacağını söyleyince, Radha o zaman ölmek istiyorum diyerek bir ilaç içer.

İlacın etkisi ile Radha bayılır. Uyandığında şaka yaptığını, eğer isteklerini yerine getirmezlerse gerçek zehri içmekle tehdit edince, Kokila da Radha’nın oyuncağı haline gelir. Koki Radha’nın istediği yemeği Jigar’ın hatırına yapacağını söyler.

20 Ocak Çarşamba Masum Özeti - 304. bölüm

Radha’nın istediği yemek buğdayların taş değirmende öğütülmesi ile yapıldığı için eve alınan küçük taş ile yapılmakta. Gece Pari’nin babası o taşı alıp Radha’nın kafasına atmak ister. Pari babasına son anda engel olur. Büyük taş yere düşüp kırılır. Radha bunun görünce, Pari’nin babasının ne denli gözü kara biri olduğunun anlayıp korkmaya başlar.

Meera Radha’nın odasına girdiğinde, Radha Meera’dan ayaklarına masaj yapmasının ister. Meera yapmak istemeyince Radha Meera’ya tokat atar. Kimseye söylememesi konusunda Meera’yı korkutur. Bu olayı Gopi öğrenince, Radha’yı kendi silahı ile vuracak bir plan yapar.

Masum 20 Ocak Çarşamba Özeti - Radha oyuna gelir

Plana ailedeki herkes dahil olur. Planın ilk ayağı Jigar’ın mutlu bir telefon alması ile başlar. Rahda tüm ailenin neden sevindiğini öğrenmek için gizlice dinlemeye başlar. Jigar Raşi için harika bir proje yaptığını ve müşterisi bunu kabul ettiği için kendilerini kutlama için davet ettiğini söyler. Pari Radha’nın kendilerini izlediğini görüp olayı iyice abartır.

Bir kaç saat sonra Pari’nin babası Radha’nın duyabileceği bir yerden Modiler Radha’yı öldürmek için tapınağa götüreceklerini, uçurumdan aşağıya atacaklarını söyler. Radha bunun duyunca davete gitmemeye karar verir. Masum 304. bölüm özeti burada son buldu. Devamı Masum 305. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu