Dizi Özet

Urmila Öldü Mü? Masum 305. Bölüm Özeti 21 Ocak

Masum 305. bölüm özeti 21 Ocak 2021 Perşembe. Pari plan yapacak. Radha saksıyı Urmila’nın kafasına istemeden düşürecek. İşte Masum 305. bölüm özeti sizlerle…

Masum 305. bölüm; Hetal ile Kokila’nın konuşması ile başlar. Radha’nın dışarıdan geldiğini gören Hetal, Radha’ya tapınağa gideceklerini, kendisinin de gelmesi gerektiğini söylese de Radha geçtiğimiz bölümde Pari ile babasının kendisini tapınaktaki uçurumdan atma olayını hatırlayıp, gelmek istemediğini, yorgun olduğunu bahane eder.

Pari tapınağa geleceğini, yüksek bir yerde olsa da orayı görmek istediğini söyleyip adeta Radha’yı kışkırtır. Radha midesinin bulandığını söyleyip, koşarak odasına gider. Hetal ve diğerleri Radah’nın yemi yuttuğunu görünce gülmekten kendilerini alamazlar.

Masum 305. bölüm özeti Başlıyor!

Planını ikinci aşaması Radha’nın evde panik olması ve kendisini odasına kilitlemesidir. Pari ile babası Radha’nın odasının yakınlarında Radha hakkında konuşurlar. Mosi Radha’yı evde öldürmek için iyi bir fırsatı olduğunu, eğer kararı değiştiri de tapınağa giderse orada öldüreceğini söyler.

Masum 305. bölüm özeti - Urmila Öldü mü resmi

Gopi tapınağa gideceklerin hazırlanmasını ister. Pari gelmeyeceği, evde Radha’ya bakacağını söyler. Gopi oradan uzaklaştıktan sonra Mosi bu planın işe yaraması için Radha’nın kapıyı içerinden kilitlememesi gerektiğini söyler. Rahda hemen odasının kapısının içerinden kilitler.

Aslın da tüm bu plan Jigar’ın yeni iş anlaşmasında tek eşli olarak davete gitmesi için yapılmıştır. Lakin Urmila Jigar’ın Raşi için yaptığı projesini satın alan adamdan haberdar olup bu etkinliği öğrenince, Modi konağına gelir. Lakin konak da bir tek Radha vardır. Radha gerçeği öğrenince, Urmila ile birlikte etkinlik alanına giderler.

Masum 305 Paridhi Konuşma yapar

Radha Pari’nin oturduğu yere yapıştırıcı sürer. Jigar kocuşmasını yaptıktan sonra eşi olarak konuşma yapması için Pridhi’yi sahneye davet eder. Pari ayağa kalkacağı sırada kıyafeti yırtılır. Gopi ve Kokila hemen durumu anlar. Kokila Radha’yı kapıda görür. Yanına gidip “Modi ailesinin gelini olmak için şu altınları tak ve şu ruju sür” der.

Radha altınları takıp ruju sürerken, Gopi de Pari’nin kıyafetini tamir eder. Radha konuşma yapmak için mikrofonun başına gider. Lakin sürdüğü ruj da tutkal olduğunu anlar. Radha konuşamaz. Pari Radha’yı itekleyip, Modi ailesinin hizmetçisi olduğunun söyler. Paridihi konuşma yaparken, Radha salak durumuna düşer.

Masum 305. Bölüm Özeti

Paridhi sahneye çıktığında, Radha’yı Modi ailesinin hizmetçisi olarak tanıtır. Rashi’yi çok sevdiğini, ancak sağır olduğunu ve konuşamadığını söyler.

Pari sahnede Raşi Modi için açılan yeni proje için herkese teşekkür ederken, kendisini de Jigar ile evlenmesini çocukların teyzesi olarak onları annesiz bırakmak istemediği için Jigar ile evlendiğini söyler.

Masum 305 Özeti - Radha Meera'ya acı biberi zorla yedirir

Urmila Radha’nın yanına gider. Paridhi’yi kızı Raşi’nin yerini almak için türlü türlü oyunlar oynadığını, Modilere bu hayatı zehir etmesini isterken, Jigar’ın çocuğuna hamile olması konusunda Radha’ya hakaret eder. Radha sinirle Urmila’nın boğazını sıkıp öldürmek ister. Araya girenler sayesinde Urmila ölmekten kurtulur.

Radha eve gelir gelmez Meera’ın ağzına acı toz biber doldurur. Çocuk acından kıvranırken Gopi imdadına yetişir. Radha kendisine yaptıkları oyun karşılığında her zaman sevdiklerine saldıracağını akıllarından çıkarmamalarını ister.

Ahem Meera’ın başına gelen olayı haber alır almaz Radha’yı öldürmek istese de Kokila Radha’nın deli olduğunun söyleyip, Ahem’i sakinleştirir.

Masum 305. bölüm özeti Urmila'nın kafasına saksı düşer

Paridhi Radha’yı evden göndermenin onu akıl hastanesine yeniden tıkmak olduğunu, bu konuda Urmila’dan da yardım alarak plan yapmaları gerektiğini söyler. Gopi ilk başta ikna olmasa da sonradan bu plana dahil olur.

Urmia’yı müteahhit arayıp 15 Lakkh avans vereceğini, kendi kiracılarının 15 gün içinde göndermesini ister. Urmila para lafını duyunca, hemen kabul eder. Kinjal kiminle konuştuğunu sorsa da Urmi cevap vermez. Gopi ile Pari Urmila’nın evine gidip yardım ister.

URMİLA ÖLDÜ MÜ?

Pari, Urmila’ya Radha tarafından sahte cinayet planını anlatır. Urmila ona yardım etmeyeceğini söyleyerek ikiliye kapıyı kapatır. Ertesi gün Kinjal Urmila’nın yardım etmek istemediğini ama kendisi her türlü yardıma hazır olduğunu söyler. Pari planı anlatır. Radha balkonda çıktığında, kafasına saksının düşeceğini, yalandan Kinjal’in de öleceği planını anlatırlar.

Urmila Kinjal’in evde olmadığını, Modilere yardıma gittiğini duyunca sinirle Modi konağına gider. Bu sırada plan işlemeye başlamıştır. Saksı Kinjal’in kafasına değil, Urmila’nın kafasına düşer. Urmila olduğu yere bayılırı. Pari ise planın bir parçası zannedip, Urmila öldü diye bağırır.

Masum 21 Ocak Perşembe Özeti

21 Ocak 2021 Perşembe günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 21 Ocak 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

Pari tesadüf ederi Urmila’nın üzerine düşmesini kullanmak için eline alıdığı kırmızı boyayı her tarafa döker. Bu sırada Urmila baygın hale yatmaktadır. Radha oraya gelir. Gopi Urmila’nın öldüğünü, Radha’nın onu öldürdüğünü polisi aramaları gerektiğini söyler. Bu esnada Urmila uyansa da Radha fark edemez. Gopi Radha’yı bir odaya kilitlemek için olay yerinden uzaklaştırır. Urmila ise sinirle kalkıp, Modilere asla yardım etmeyeceğini söyler.

20 Ocak Perşembe Masum Özeti - 305. bölüm özeti

Kokila Urmila’nın bu oyuna devam etmesini ister. Bu sırada çocuklar okuldan gelir. Tolu ve Molu Radha’nın kendilerine de zarar vermesinden çok korktuğunu söyleyince, Urmi plana dahil olur. Radha ise Urmila’nın ölüp ölmediğini görmek için Gopi’den kurtulur.

Radha geldiğinde Urmila yerde hareketsiz yatmaktadır. Kokila polisi aramalarını ister. Radha polisi aramamasını, ne isterlerse yapacağını söyler. Pari “bu dünyada ceza çekmesen de öldürdüğün kişinin ruhu her zaman seni rahatsız edecektir Radha” der. Gopi Radha’yı odasına götürür.

Masum 21 Ocak Perşembe Özeti - 305. bölüm

Radha Urmi’yi öldürdüğünü ama onu son yolculuğunda yalnız bırakmayacağını söyler. Bu sebeple yakılacak alana kadar yanında yer alır. Tam yakma işlemi başlayacağı sırada Jithu gelir. Karısının öldüğünü düşünüp ağlamaya başlar.

Urmila çaktırmadan oyun olduğunu, idare etmesini ister. Gopi de hamilelerin bu anı görmemeleri gerektiğini söyleyip, Radha’yı yakma alanından uzaklaştırır. Masum 305. bölüm özeti burada son buldu. Devamı Masum 306. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu