Dizi Özet

Masum 306. Bölüm Özeti 22 Ocak Kokila Paridhi’yi Kovar

Masum 306. bölüm özeti 22 Ocak 2021 Cuma. Radha Paridhi’nin gerçek yüzünü herkese gösterecek. İşte Masum 306. bölüm özeti sizlerle…

Masum 306. bölüm; Pari ile Radha’nın konuşması ile başlar. Pari her zaman oldğu iibi Radha ile dalga geçerken, Radha Pari’yi odasında çıkartmak ister. Pari Kokila’nın çağırdığını acele yanına gitmesini söyler. Radha sinirle Koki’nin yanına gider.

Şah ailesi araba eve doğru giderken Kinjal Urmi’ye teşekkür eder. Urmi “Çocuklar istemeseydi asla yardım etmezdim” der. Modilerin aslında yardımı hak etmediğini ama arada çocukların olduğunu söyler. Şah ailesi kendi mahallesine gelince, Urmila’yı saklayarak eve çıkartır. Komşular Urmila’nın öldüğü haberini almıştır. Bu sebeple baş sağlığı dilerler.

Masum 306. bölüm özeti Başlıyor!

Kokila Radha’ya ailenin kararlarını açıklar. Polise bu cinayeti söylemeleri gerektiğini, aksi halde Urmila’nın ruhu peşlerini bırakmayacağını söyler. Radha da istedikleri her şeyi yapabileceğini, bir daha cezaevine gitmek istemediğini, adeta yalvarırcasına söyler. Bu sırada Paridhi bu anın zevkini çıkartır.

Masum 306. Bölüm Özeti 22 Ocak Kokila Paridhi'yi Kovdu an

Radha Kokila’nın kararlı olduğunu görünce hamileliğini hatırlatıp, duygu sömürüsü yapar. Modi kanı taşıdığını, onu demir parmaklıklar ardından doğurmak istemediğini söyleyip ikna etmeye çalışır. Kokila da şartlarını kabul etmesi halinde polise vermeyeceklerini söyler. İşte Kokila’nın şartları;

  1.  Bebek doğana kadar ona zarar vermeyeceksin
  2. Kendine zarar vermeyeceksin
  3.  Ortalığı karıştırmayacaksın
  4. Paridihi ve Jigar’dan uzak duracaksın
  5. Tüm aileye karşı saygı duyacasın

Bu şartları kabul etmesini ister. Radha daha şartları duymadan kabul ettiğini söyler. Kısaca artık Radha Modilerin elinde. Urmila ise yaşadığı hapis hayatından bir an önce kurtulup, dışarı çıkmak ister. Lakin Kinjal buna engel olur. Urmila’nın kapısını kilitleyip, anahtarı da Daval’a teslim eder.

Urmila evde kaldığı sürece hapis hayatında açlık grevine başladığını söyler. Bunu haber alan Gopi Urmila’yı arar. Onun zorla da olsa ikna etmeyi başarırken, Radha’yı kapı dinlerken fark eder. Gopi hemen konuşmalarını değiştirip, Urmila’nın öldüğüne çok üzüldüğünü söyler.

Masum 306. Bölüm Özeti

Çocuklar artık evde Radha belasını korkuttukları için rahat rahat oyun oynamaya başlar. Çocukların topu Radha’nın odasına kaçar. Hepsi Radha’nın ne denli manyak olduğunu bildikleri için toplarını almaya korkarlar. Pari çocukları odaya götürüp, Radha’nın artık değiştiğini söyler. Çocuklar Radha’dan kurtuldukları için sevinirler. Dışarıda yeniden top oynamaya başladıklarında Pari’den fırça yerler. Çocuklar Radha bitti şimdi Paridhi başladı diye sinir olurlar.

Masum 306 resmi Pari çocuklara kızar

Radha ise Pari ile babasının konuşmalarına kulak misafiri olur. Pari Jigar’ı gerçekten çok sevdiğini ama çocukları benimseyemediğini söyler. Radha’nın aklına gene sinsi bir plan gelir. Yemek masasına normal de Radha’nın doğum yapana kadar gelmemesi gerekirken, Radha çocuk doğana kadar sosyal kalmayı istediği, buna hakkı olduğunu söyler. Kokila müsade eder. Radha çocuk doğduktan sonra bebeğe bakarken odadan dahi çıkmanın mümkün olmadığını söyleyip Pari’yi bebek konusunda korkutur.

Gopi Urmila’yı kontrole Şah ailesinin yanına ziyarete gider. Urmila Modi ailesinden nefret ettiğini, onları kurtarmak için uzun süredir dışarı çıkamadığından yakınır. Gopi durumu Kokila’ya söyler. Kokila da Urmila için tatile çıkmasını, tüm masrafları da kendisinin ödeyeceğini garanti eder.

Pari Radha’ya zorla yemek yedirmek ister. Radha ise fırsat bu fırsat diye düşünüp, bebek bakımı hakkında zorlukları Pari’ye anlatır. Pari Radhja’nın anlattıklarından adeta bunalır. Jigar’ı çok sevdiği için bunlara katlandığını, yakında Jigar’ı bu dertten kurtarmak için bu aileden uzaklaştıracağını söyler. Kokila ise tam o sırada içeri girer ve Pari’nin söylediklerini duyunca şok olur.

Kokila sinirle Pari’ye kızıp, aileye gelin geldiğini haddini bilmesini isterken, Radha da ilaç meselesin de planın Pari’ye ait olduğunu, Jigar’a ilaç verip onunla yatmak istediğini açıklar. Kokila gözleri belertmiş bir şekilde;

“Doğru mu bu Paridhi?” (Masum 306. bölüm özeti) Kokila Modi

Diyerek cevap bekler. Pari cevap vermeden yüzünü yere eğip, doğru olduğunu onaylar. Kokila sinirlenir. Gopi’nin hep haklı olduğunu, ona inanmadığı için kendisine de kızar. Paridhi’nin bir nevi gerçek yüzünü gören Kokila Gopi’nin de haklı olduğunu bir kez daha görmüş olur.

Kokila Paridhi’yi Evden Kovar

Kokila Pari’in gerçek yüzünü görünce, Paridhi’den evden çıkmasını ister. Pari kabul etmeyince, Kokila zorla Pari’hi dışarı atmaya çalışır. Bu esnada Gopi gelir. Kokila “Sana inanmam gerekirdi kızım. Ancak şimdi gördüm Paridhi’nin gerçek yüzünü” deyip Pari ve babasından evlerini terk etmesini ister. Gopi ise Paridhi’yi atmalarına engel olunca, Raha şok olur. Gopi artık evlilik bağı ile bağlandıklarını  söyleyip buna engel olur.

Masum 306 Özeti - Kokila Pari'ye kızar

Pari af diliyor ama Kokila dinlemiyor. Gopi ise Pari’nin Jigar’ı sevdiğini söylüyor. Rashi gittikten sonra yaşadıklarının üstüne bir de bu bilgiyi Jigar’ın öğrenmesi halinde temelli yıkılacağının söyler. Bu sebeple Paridhi’nin evde kalmasını Kokila’dan ister.

Masum 22 Ocak Cuma Özeti

22 Ocak 2021 Cuma günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 22 Ocak 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

Hetal de tartışmaya müdahil olur. Gopi’nin haklı olduğunu, Pari her ne kadar başta hata yapsa da sonradan değiştiğini dile getiri. Ahem de çıkan gürültüye gelir. Pari’nin yaptıklarını ve Gopi’nin Pari’yi göndermemesini öğrenir.

Rajpal Nagar insanları da Urmila’nın öldüğü haberini alınca, bina girişine Urmila’nın resminin altına çelenk koyarlar. Daval bunun görüp duygusallaşır. Zira halası Urmila komşularına yapmadığının bırakmamasına rağmen etrafında sevildiğini görür.

Masum 306. Bölüm Özeti Kokila Pari'yi kovdu

Ahem Gopi’ye neden Pari’yi göndermek istediğini herkesin içinde açık açık sorar. Gopi de Jigar’in Paridhi ile evlendikten sonra %100 değiştiğini, artık eski haline dönmeye başladığını, bu sebeple Paridhi’nin kalmasını istediğini açıklar.

Tolu ve Molu Savitha’nın torununa hediye aldıklarını, onu paketlemesi için Pari’den yardım ister. Pari ilk başta kızıp onları odadan kovar. Sonra Jigar’ın gözüne girmek için çocuklarla iyi geçinmek gerektiğini düşünüp, çocuklara yardım edeceğini söyler. Radha ise bu sırada hediyeleri değiştirir. Çocuklar hediyesini verdiğinde orada rezil olurlar. Kokila Pari’nin beceriksiz biri olduğu konusunda fırça atar.

Radha evde Pari’nin itibarini yok etmek için yaptığı her hamle başarılı olur. Ev işlerinde Pari’ye verilen tüm görevler Radha sayesinde başarısız olunca, Hetal de gelini Pari’ye neden bu kadar hata yaptığını sorar. Pari ise daha çok çabaladığını ama her defasında hata ile sonuçlandığını söyler.

22 Ocak Cuma Masum Özeti - 306. bölüm

Kokila Pari’nin iyi bir seçim olmadığını dile getirirken, Gopi “Pari’yi Jigar’a layık gören sendin” der. Kokila Pari’yi ev hanımı olarak iyi yetiştirmediği için Pari’nin babasına kızar. Pari’nin planını bildiği halde ona engel olmadığı için plana dahil olup eve yerleştiğini söyler.

Pari2nin babası kendisini açıklamaya çalışırken, Kokila baba-kız evini terk etmesini ister. Pari Kokila’ya karşı çıkar. Ortalık karışır. Pari artık Modi ailesine bakmak istemediğini, iş bilmez bir gelin olarak oturacağını söyler.

Devamı Masum 307. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 306. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu