Dizi Özet

Masum 307. Bölüm Özeti 23 Ocak Radha Vidya ve Meera’yı Kaçırır

Masum 307. bölüm özeti 23 Ocak 2021 Cumartesi. Radha Urmila’nın ölmediğini öğrenip, Mera ile Vidya’yı kaçıracak. İşte Masum 307. bölüm özeti sizlerle…

Masum 307. bölüm; Pari babasına bu evde hararet edildiğini, kendisi de hakarete maruz kaldığı için artık ailenin geri kalanına hizmet etmeyeceğini söyler. Gopi Pari’nin yanlış düşündüğünü, Jigar’ı mutlu etmek için ailesi ile iyi ilişkiler kurması gerektiğini sözlerine ekler.

Urmila tatile çıkmak için hazırlanır. Kokila ile aralarında nereye gideceği melessi olduğu için Urmila yurt dışı gezisi planlarken, Ahem Urmila’nın nereye gideceğini şimdiden planlamış ve yakın bir yer tercih etmişti. Urmila bunu duyunca sinirlenir.

Masum 307. bölüm özeti Başlıyor!

Gopi yine bir önceki bölümde olduğu gibi Paridhi hakkında düşündüklerinin doğru olduğunu Kokikla’ya söylerken, onun hala Jigar’ın  resmi nikahlı eşi olduğunu da unutmamalarını ister. Kokila kendisine karşı karşı sagısız davranıldığını dile getirir. Gopi  de Kokila’ya Pari’nin babasına karışı tavırlarından Pari’nin etkilendiğini, her kız babasını korumak böylesi bir tepki verebileceğini söyler.

Masum 307. bölüm özeti - Radha çocukları kaçırır

Ahem oraya gelir ve Gopi’nin annesinin kararına karşı çıkmasını duymaktan rahatsız olur ve onu azarlar. Gopi Jigar’ın mutluluğu için karşı çıktığını söylerken, Ahem annesine karşı Gopi’nin eski saygısını kaybettiğini dile getirir.

Paridhi Radha’ya Tokat Atar

Kokila hala Paridhi’yi ve babasını kovmaya çalışırken Jigar gelir. Herkes durumu Jigar’a belli etmemek için elinde geleni yapar. Jigar dışarıya kadar bağırma sesleri geldiğini, nedenin ne olduğunu sorar. Kokila da Pari’nin yemek yaparken hata yaptığı yalanını söyleyip, olayı geçiştirmeye çalışır. Jigar “Pari bir daha yaparsan bu evden giderim” der.

Masum 307 Kokila sinirlenir

Pari gerçeği Jigar’ın bilmesi halinde kendisini evde değil, sokaktan bile atacağını fark eder. Bu konuşmalar sırasında Radha gelir. İki karısı olduğunu birinin hata yapması halinde, neden evi terk ettiğini alaycı bir şekilde sorar. Pari hemen Radha’ya cevap verir. Radha ise Pari’ye Jigar’ın onu hiç sevmediğini söyleyince, Pari Radha’ya tokat atar.

Radha, Pari’nin ona tokat attığını ve Urmila’nın kendisi tarafından öldürülmemiş olmasını çok istediğini, o zaman Pari’yi geri tokatlayacağını düşünüyor. Bu sırada Urmila dediğini yaptırır ve istediği yere gitmek için Ahem’i ikna eder. Uçağına yetişmek üzer Havanalına gelir. Uçağın 2 saat rötar yapacağını öğrenin. Hemen aklına bir fikir gelir.

Masum 307 Özeti Gopi ile Kokila'nın arası açılır

Gopi, Jigar’dan çocukları için Pari’yi kabul etmesi gerektiğini söyler. Jigar da Pari’yi sevmediği halde bunu nasıl yapacağının dile getirir.

Masum 307. Bölüm Özeti

Urmila 2 saatlik süre içinde kimseye haber vermeden Tolu ve Molu’yu gizlice görmeye gider. Tabi Radha’nın onu görmesini engellemek için çarşaf giyer. Çocuklar yolda çarşaflı bir kadını görünce korksa da Urmila olduğunu anlayınca onu Radha’nın görmemesi gerektiğini hatırlatır. Urmi çocuklara bir çok oyuncak getirdiğini, uzaklara gitmeden son defa görmek istediğini dile getirir.

Radha çocukların çarşaflı bir bayanla konuştuğunu görünce yanlarına gider. Urmila koşarak arabaya biner. Radha çocuklara kiminle konuştuğunu sorar. Lakin çocuklar cevap vermez.

Radha, kaçarak taksiye binen çarşaflı kadını daha yakından bakmaya gider. Urmila taksi şoförü ile para konusunda tartıştığını gören Radha şok olur. Urmila başka bir taksiye biner. Rahda da orada ki çocukların birinin bisikletini çalıp Urmila’yı havaalanına kadar takip eder.

Masum 307. bölüm özeti - Urmila çocukların yanına gelir

Radha eve gelir. İlk iş Kokila’yı sinir etmekle başlar. Daha sonra Jigar’ın odasına gidip, başını omzuna koyar. Jigar sinirden deliye döner. Pari polisi arayacaklarını söylerken, Radha istediği kişiyi aramasını ister. Jigar ise her ikisini de odasından kovar.

Pari mandire gelip dua ediyor gibi yapıp, ailenin gözüne girmeyi düşünür. Rahda Pari’nin planını bozmak için zemine yağ döküp yakar. Yangın kısa sürede söndürülür. Kokila Par’inin yağı döktüğünü düşünüp ona hakaret eder. Hiç değişmediğini ve asla değişmeyeceğini dile getirirken, Paridihi ise asla hata yapmadığını, Kokila’nın kendisi hakkında ithamlarından bıktığının söyler.

Jigar iki kadının arasında kalmaktan dolayı rahatsız olur. Zira her ikisini de sevmediği için evden bir kaç günlüğüne uzaklaşmak için valizini toplayıp kapıya yönelir. Tüm aile Jigar’ın kalmasını ister. Kokila Pari’nin evden gitmesi, olayı çözeceğini söylerken Gopi Pari’ye destek çıkar. Pari’yi de Jigar’ın yanında gitmesini sağlar.

Kokila Gopi’nin davranışlarında rahatsız olur. Karşısına geçip şöyle der.

“Gopi sen bu aileye geldiğinde bu ailenin birliğini sağlamak üzere bana yemin etmiştin. Ancak görüyorum ki bugün o yeminini bozmuşsun. Zira Jigar aileden biriydi. Bugün Jigar bizi terk etti. Sen ise ona engel olmak yerine, onun evden ayrılmasına sebep olan kişi ile birlikte gönderdin. Artık ben senin anne değil, kaynanan olacağım” (Masum 307. bölüm özeti) Kokila Modi

Sözleri ile Gopi ile arasında ki ilişkinin bozulduğunu söyler. Gopi ise aileyi bir arada tutmak için yaptığını söyleyip ağlar.

Masum 23 Ocak Cumartesi Özeti

23 Ocak 2021 Cumartesi günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 23 Ocak 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

Kokila Gopi ile olan ilişkisini bitirdiğini açıklar. Ahem de Jigar’ın bir daha eve dönmeme ihtimalini dile getirince, Gopi çok üzülür. Ahem ayrıca annesinin tarafını tutar. Gopi Hetal’den yardım ister. Hetal de Kokila’nın inadını hatırlatıp, Jigar eve yeniden adım attığında Kokila’nın onu affedeceğini söyler.

Vidya ve Meera Kaçırılır

Bir kaç dakika sonra çocuklar okuldan gelir. Ancak Vidya ve Meera yoktur. Gopi Vidya ve Meera’nın nerede olduğunu sormak için okul müdürünü arar. Müdür iki bayanın Vidya ile Meera’yı okuldan aldığını söyler. Gopi hemen durumu Ahem’e söyler.

23 Ocak Cumartesi Masum 307. bölüm özeti Kokila Pari'ye kızar

Ahem hemen polisi arayacağının söyler. Radha “Hiç polisi aramayın. Onları ben kaçırdım” Sözleri Modi konağında buz gibi etki yapar.

Herkes gözlerini belertip çocukları nasıl kaçırmaya cüret ettiklerini sorar. Radha çocuğunun babası Jigar’ı Pari ile birlikte gönderdikleri için bu planı yaptığını, Jigar’ın eve geri gelmesi halinde çocukları bırakacağını söyler. Ahem ve diğerleri polisi arayıp, Urmila’nın ölümünü açıklayacağını söyler.

Radha kendisinden o kadar emin bir şekilde odasına götürür. Odanın kapısının açtıklarında Urmila’nın elleri kolları bağlı durduğunu görünce şok olurlar. Radha şakasının olmadığını, sadece Jigar’ı istediğini söyler. Ahem çocuklarını kaçırdığı için Radha’yu tutuklattırmakla tehdit edince, Rahda sahte ölüm olayını tertipleyip kendisine işkence edildiğini polise söyleyeceğini, polis de tüm modileri tutuklayacağını söylemesi Ahem’in elini kolunu bağlar.

Devamı Masum 308. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 307. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Parti tam olarak kaçıncı bölümde iyi birisi olacak acaba sürekli kötülük yapıyor. Bir de Jigar kacinci bölümde sevecek pariyi

    1. bende sizler gibi özeti çevirip anında sizlere yazıyorum. Merakla bekliyorm. Tahminlerime göre Gopi Radh’yı öldürmesinden sonra iyi olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu