Dizi Özet

Masum 308. Bölüm Özeti 24 Ocak Meera ile Vidya Kurtulacak Mı?

Masum 308. bölüm özeti 24 Ocak 2021 Pazar. Radha çocuklara yapılan işkenceyi gösterip bazı isteklerde bulunur. İşte Masum 308. bölüm özeti sizlerle…

Masum 308. bölüm; Radha’nın çocukları kaçırdığını ama onlara zarar vermediğini, kendisine bir zarar gelmesi halinde iki çocuğun da öleceğini söylemesi ile bölüm başlar. Ahem polisi arayamadığı için kendi kendini yer. Zira Radha bu konuda onların elini kolunu bağlamıştır. Polis geldiğinde Rahda kendisini kandırıp işkence etiklerini, Urmila’yı yalandan öldürdüklerini rahatça kanıtlayabileceğini söyler. Bu nedenle Ahem polisi de arayamaz.

Gopi çocuklarını istediğini ağlayarak anlatır. Radha ise kendince intikam almak için “Ayaklarımı yalarsan belki düşünebilirim” diyerek Gopi’ye ayaklarını yalamasını ister. Gopi çocukları için Radha’nın ayaklarının yalamak üzereyken, Ahem buna engel olur.

Masum 308. bölüm özeti Başlıyor!

Radha Ahem’in Gopi’yi durdurmasına sinir olur. Zira Umang konusunda ve Jigar konusunda her zaman karşı tarafta yer aldığını, son olayda da Pari ile Jigar’ı bir arada göndererek bunu kanıtladığını, artık tek düşmanı Gopi olduğunu açıklar.

Masum 308. bölüm özeti - Radah çocuklara işkence yapar

Jigar ile Paridhi ise otel odasında. Pari öğle yemeğinde ne yemek istediğini Jigar’a sorsa da Jigar cevap dahi vermez. Bu sırada Delhi de yaşayan Pari’nin babası Pari’yi arayıp, Jigar’ı kandırmasını onu Delhi’ye temelli getirmesini ister.

Modi ailesi bu yaşanan olayda birlik olması gerekirken, Kokila başlarına gelen bu olaydan Gopi’yi sorumlu tutar. Meera’nın kaybolması sonrasında Vidya’dan 8 yıl uzak kaldıklarını, şimdi ise iki torunu da Gopi’nin Pari’yi desteklemesi sonucu Radha tarafından kaçırıldığını, dolayısıyla tüm suçun Gopi’de oldğunu söyleyerek herkesi şok eder.

Masum 308 görseli

Ahem Jigar’ı arar. Ancak Jigar telefonu açmaz. Gopi Paridhi’yi arar. Lakin Pari de bilerek telefonu açmaz. Kokila Ahem’e sms göndermesini ister. Gopi defalarca Paridhi’yi arar. Paridhi ise babasının dediği Delhi olayını Jigar’a açar. Gopi’nin ısrarla aradığını gösterip “Bu çevrede kalırsak bizi devamlı rahatsız edecekler. Gel Delhi’ye gidip kafamızı dinleyelim” der. Jigar kabul eder.

Jigar Delhi’ye uçak bileti alır. Şirket hesabından alış veriş yaptığı için Ahem’e mesaj gelir. Ahem 2 saat içinde havalına gidip Jigar’ı getireceğini söylerken, Radha ne kadar Jigar geç gelirse çocuklar o kadar aç kalacağını konusunda garanti eder.

Masum 308. Bölüm Özeti

Jigar ve Pari, havaalanına gitmek için arabaya binerler. Pari’nin babası Jigar’ın Delhi’yi gördüğünde Rajkot’a geri asla dönmeyeceğini söyler. Kısaca baba kız gizli bir telefon görüşmesi yaparlar. Hetal Kinjal’i arar ve ona Meera ve Vidya’nın Radha tarafından kaçırıldığını haber verir.

Jigar ve Pari havaalanına giriş yapar. Kokila ve Ahem içeri girmeye çalışır, ancak güvenlik görevlisi biletsiz içeri giremeyeceklerini söyler. Ahem ve Kokila orada güvenlik görevlisi ile tartışır. Sonunda her ikisi de içeri girmeyi başarır. Bu sırada Pari de Gopi’nin attığı sms görse de aldırış etmez. Kokila sonunda Jigar’a ulaşır. Durumu anlatır. Hepsi birlikte Modi konağına doğru yola çıkarlar.

Masum 308 Özeti - Kokila Gopi'ye küser

Jigar, Kokila, Ahem ve Pari ile eve geri döner ve Radha’dan çocukları serbest bırakmasını ister. Radha kocası ile biraz vakit geçirmek istediğini söyler. Pari ise Jigar’a dokunamayacağını söyleyince, katil tipli adamların çocuklara işkence yaptığı anın videosunu gösterir. Radha üzerine gelen Modileri bir nebze sakinleştirmek adına birilerini arar. Çok geçmeden kapı çalar. Gelen Avukattır. Herkes çocukların geldiğini zannederken boşanma avukatı gelir.

Radha Jigar’ın Paridhi ile boşanmasını istediğini, aksi halde çocuklardan birisini öldüreceğini söyler. Pari buna karşı çıkar. Hetal ve Kokila Jigar’a yalvarır. Çocuklar ise kötü adamların yanına uzun süredir aç ve işkenceye maruz kalır.

Masum 308. bölüm özeti - Radha konuşur

Radha 1 saat süre verir. Jigar kağıtları imzalarken, Paridhi asla imzalamayacağını söyler. Gopi Radha’nın yanına gidip çocuklarının kurtarmasını, adeta yalvarırcasına isterken, Pari “kağıtları imzalarsam jigar ile ilişkim tamamen biter” diyerek Gopi’ye kapıyı kapatır.

Ahem Radha ile konuşmak istese de artık Radha kendisini kaybetmiştir. Ahem Radha’nın boynunu sıkıp öldürmek istese de başaramaz. Jigar Paridhi’ye her zaman yanına olacağını söyleyince, Pari boşanma kağıtlarını imzalayıp Rahda’ya teslim eder. Bu sırada Radha Jigar’a kurduğu ve o geceden hamile kaldığı o günü aslına Parihi’nin planladığını Jigar’a söyleyince, Jagar Pari’yi evden kovar. Radha ise bir gün sonra gitmesini, akşama Jigar ile evleneceğini söyler.

Masum 24 Ocak Pazar Özeti

24 Ocak 2021 Pazar günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 24 Ocak 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

Radha, Modi ailesinden biri ile bu defa evleneceğini, daha önce Ahem ile evlenmek isterken Gopi’nin gelip buna engel olduğunu ama şimdi Jigar ile evleneceğini söylerken Jigar bunun asla olmayacağını söyler.

24 Ocak Pazar Masum Özeti - 308. bölüm

Radha çocukları evlenene kadar geri getirmeyeceğini, bu zaman kadar en ufak hatalı karınlarında çocukları öldüreceğini söyler. Kokila, Meera ve Vidya’nın işkence videosunu tekrar izledikten sonra çocukların tutulduğu yeri tahin etmeye çalışır. Arkadan geçen seslerden orasının demiryolu deposu olduğunu düşünür. Hemen bu bilgiyi Gopi ile paylaşır.

Kokila ile Gopi çocukların peşine giderken, Ahem ve Jigar da evde kalır. Ahem Polisi arar. Eve polis gelir. Çocukların evde olmadığının hayati tehlikesinden endişe ettiğini söyler. Tabi Rahda yanında olduğu için müfettişe bilgi veremez. Radha müfettiş gittikten sonra Ahem’e kızar. Kokila ile Gopi tren istasyonundaki depoya varır.

Devamı Masum 309. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 308. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu