Dizi Özet

Masum 309. Bölüm Özeti 25 Ocak Çocuklar Kurtuldu Radha İle Jigar Evlendi

Masum 309. bölüm özeti 25 Ocak Pazartesi. Gopi ile Kokila çocuklrı kurtaracak. Radha ise Jigar ile evlenecek. İşte Masum 309. bölüm özeti sizlerle…

Masum 309. bölüm; Radha’nın dans etmesi ile başlar. Yüksek sesle müzik dinlemek isterken Jigar buna engel olur. Radha ise bugün evleneceklerini, dans etmek en büyük hakkı olduğunu söyler. Ahem de çaktırmadan ailedeki herkese Kokila ile Gopi’nin çocukları aramaya gittiğini o gelene kadar düğünü ertelemeleri gerektiğini haber verir.

Pari bir fikri olduğunu söyler ve bunu herkese anlatır. Hetal ile Pari Radah’nın duyabileceği bir yere gidip, Jigar ile Radha gerçekten evlenip evlenmeyeceğini sorar. Hetal de ritüeliz düğün ancak sahte olacağının söyler. Rahda bunu duyunca herkesi çevresine toplayıp, tapınakta normal bir düğün gibi evleneceğini söyler.

Masum 309. bölüm özeti Başlıyor!

Kokila ile Gopi ilk depoda çocukları bulamaz. İkinci depoya doğru giderken telefonunu düşürür. Kokila çocukların hayatı telefonda daha önemli olduğunu söyleyip telefonu aramamasını çocukları aramasını ister. Bu sırada Ahem Gopi ve Kokila’yı arasa da ikisine de ulaşamaz.

Masum 309. bölüm özeti - Radha ile Jigar evlenir

Gopi ikinci istasyonda Meera’nın kıyafetini görür. Orada kaçıran kişi ile karşılaşır. Kokila ve Gopi artık çocukların orada olduklarına emin olurlar. Bu sırada Modi konağında tüm aile heyecanla Kokila ve Gopi’nin çocuklarla sağ salim geri dönmesini bekler. Radha gelin olarak hazırlanır ve aşağı iner.

Gopi ve Kokila kadınların güldüğünü duyar, Gopi delikten izler. Vidya ve Meera’yı görünce Kokila’ya haber verir. Gopi ve Kokila içeridekileri dışarı çıkartmak için kapıya vurular. Kaçırmalar dışarı çıktığında Kokila ve Gopi kapıyı içerinde kilitleyip, Meera ve Vidya’yı kurtarır. Daha sonra hep birlikte pencereden kaçarlar.

Masum 309 Radha Jigar'ı bekler

Radha, herkesten tapınağa doğru gitmesini ister. Pari ise tapınak da düğüne engel olabileceklerini söyler.  Radha ve Modi ailesi tapınağa ulaşır. Radha, din görevlisinden evlilik ritüelleri başlatmasını ister.

Masum 309. Bölüm Özeti

Jigar tapınağa atla gelir. Ancak düğünü geciktirmek adına Jigar atla ile kaçar. Radha Ahem’e Jigar’ın 30 dakika içinde geri gelmemesi halinde çocukların öleceğini söyler. Hemen adamlarını arar. Lakin adamları telefona bakmasa da Radha konuşuyor gibi yapar.

Kokila ve Gopi bir motosikletin üstüne binip yanlarına da çocuklarını alıp eve sağ salim gelmeyi başarırlar. Gopi ve Kokila, çocuklarla eve ulaşır ve Meethi’ye aile üyelerini sorar. Meethi, hepsinin evlilik için tapınağa gittiklerini söylüyor.

Masum 309 Özeti - Pari ağlar

Gopi ile Kokila hızla tapına gitse de düğün ritülenin son aşaması sinduru sürülür. Gopi ve Kokila düğünü durduramadığı için kendisine kızarken, Radha alaycı bir şekilde gülerek düğünün son bulduğunu söyler.

Radha ile Modiler konağa geri döner. Pari çantalarını toplar. Jigar ile boşandığını, Modi ailesiyle akraba olmadığını ve şu anda evden ayrılacağını söyler. Gopi ise ayrılmaması gerektiğini, aşkı için savaşmanın tam zamanı olduğunu dile getirir. Kokila da Radha belasını başlarına getiren Paridhi’nin artık evden gitme zamanı geldiğini söyler. Gopi ise yine karşı çıkar. Ahem ise annesine karşı geldiği için Gopi’ye kızıp, ona küser.

Radha, Hetal’in odasına gelir ve Rashi’nin mücevherlerine ihtiyacı olduğunu söyler. Hetal, vermeyeceğini söyler. Radha, yastığının altından zorla anahtarları alsa da Hetal Radah’nın altınları almasına engel olur.

Masum 309. Bölüm Özeti - Jigar ile Radha evlendi

Gopi, Kokila’dan Pari’nin evde kalmasına izin vermesini ister. Bu sırada Radha Hetal’in odasına gidip mücevherleri yeniden almaya çalışır. Çıkan gürültüye giden ev halkı kavgaya başlar. Kokila kavgayı sonlandırıp, Radha’nın hamile olduğunu, mücevheri kapmak için ona zarar gelebileceğini söyler. Rahda da Raşi’nin mücevherlerini alıp odadan çıkar.

Masum 25 Ocak Pazartesi Özeti

25 Ocak 2021 Pazartesi günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 25 Ocak 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

Radha Raşi’nin altınlarını alınca, Hetal bu baskıya daha faza dayanamaz ve oracıkta bayılır. Herkes başında seferber olur. Kokila Hetal’in tansiyonu çıktığını, ilacını vermesini ister. Pari de sabah ilacı sipariş ettiğnii söyleyip Hetal’in ilacını verir. Kısa süre içinde Hetal kendisine gelir.

25 Ocak Pazartesi Masum 309. bölüm özeti Jigar ve Pari

Pari gizlice Radha’nın odasına gidip mücevherlere kaşıntı ilacı sıkar. Radha Rashi’nin mücevherleriyle kaşınmaya başlar. En sonunda Radha Rashi’nin tüm mücevherlerini yere atıp odasına gider. Pari de yerdeki mücevherleri alıp Hetal’e getirir. Artık evde fazlalık olduğunun düşüp, Modi evini terk etmek istese de Jigar buna müsade etmez.

Evde barış imzalanır. Barış poojası yapılır. Rahda Jigar ile pooja yapmak istese de Jigar Pari ile pooja yapacağını söyyler. İkili pojayı yapar.

Devamı Masum 310. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 309. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu