Dizi Özet

Masum 31 Aralık Özeti Paridi İle Jigar Evlenmiş!

Masum 31 Aralık Özeti. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Masum 31 Aralık özeti oldukça hareketli geçecek. Jigar ile Paridi evlenecek mi sorusunun yanıt bulduğu Masum 31 Aralık Özeti sizlerle!

Masum 31 Aralık Özeti Paridi’nin Tuzağı

Jigar, Amerika’ya gitme konusunda kararlıdır. Herkes üzülse de Jigar Ahem’den onu havaalanına bırakmasını rica eder. İkili yola koyulur ama yolda polisler durdurur. Jigar’a genç bir kızla evlenip onu bırakarak yurt dışında çıkamazsınız tutuklusunuz deyince ikili şok olur.

Ahem kiminle evlendiğini sorunca Paridi oradan çıkar ve “Jigar ile ben evlendim.” der. Ahem polise eve gidip konuyu görüşmeyi teklif eder. Eve döndüklerinde Jigar gitmekten vazgeçti diye düşünen ev halkı sevinse de polisin yaptığı açıklama sonrasında herkes şok olur.

Jigar böyle bir evlilik olmadı diye direnirken Paridi evlendiklerine dair cüzdanı gösterince başta Jigar olmak üzere herkes ikinci bir şok yaşar. Kokila tam Paridi’ye tokat atacakken Paridi “Jigar’ın gitmesini engelleyen ve evin gelini olan bana tokat atamazsınız.” der. Kokila neye döndüğünü şaşırırken Savita sayesinde durumu öğrenen Urmila kızının bu kadar çabuk unutulmasına tepkilidir.masum 31 aralik ozeti resmi

Urmila soluğu konakta alır. Önce Kokila zorla evlendirdi Jigar’ı diye düşünüp ona tepki gösterirken Paridi ben kendim istedim deyince Urmila Paridi’ye tokat atar. Paridi hiç umursamaz ve sırıtır. Urmila ise öfkeyle torunlarını alıp evine götürür. Olanlara anlama veremez.

Paridi, Jigar’ın kaçacağını düşünüp onu odaya kilitlerken Gopi ona artık durmasını söyler ve hata yaptığını anlatır ancak Paridi yaptığının doğru olduğunu savunur. Paridi ardından Urmila’nın evine gidip çocukları da alıp geri döner.masum 31 aralik ozeti resmi 2

Jigar çocukların geri geldiğini görünce sevinse de Paridi’den kurtulmak için Amerika’ya gideceğini söyler. Paridi ise hemen pasaportu bulup yakar. Jigar bu nedenle Paridi’yi dövmeye kalkar.

Kokila, Hetal ve Gopi Paridi konusunda neler yapabiliriz diye düşünüp Urmila’dan yardım almaları gerektiğine kanaat getirirler. Gopi Urmila ile zorda olsa konuşmayı başarır. Paridi ise evde kendisine yemek verilmemesine sinir olup pizza sipariş eder. Gelen pizzayı Meera alır ve çocuklarla beraber yerler. Paridi bunun üzerine çocuklara kızıp tokat atacaktır ki Gopi elini tutar.

Urmila ise Paridi’nin evlendiğinden bihaber olan Paridi’nin babasını arayıp olanları anlatır. Gopi ise Paridi’nin telefonda biriyle görüştüğüne dikkat eder. Urmila ona fikir verir ve telefonu almasını ister ancak Gopi telefonu alamaz. Bakalım Paridi kiminle konuşuyor? Paridi’nin amacı ne?

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu