Dizi Özet

22 Nisan Çarşamba Masum 31. Bölüm Özeti Gopi’ye Ceza

Masum 31. Bölüm Özeti ile beraber Masum 22 Nisan Çarşamba Fragmanı hakkında sizleri bu haberimizde bilgilendireceğiz.

Masum 22 Nisan Özeti vermeden önce son bölüm nasıl bitmişti kısaca hatırlayalım. Raşi unutkanlığı yüzünden evin elektrikleri kesilmiş, Koki ve Hental dışarıda olduğu için kapanmadan gidip elektrik faturasını ödese de yeniden açılması uzun süreceğini söylemişti.

=> Masum 34 Bölümde neler olacak diye merak ediyorsanız tıklayınız.

Masum 31 bölüm özeti

Gopi ve Raşi de evin her tarafını mumlarla kaplayıp, ortamı daha otantik yapmışlardı. Gopi evin her tarafına mumları koyarken Kincal’in valiz hazırladığına şahit olmuş ve bölüm burada son bulmuştu.

=> Masum 33 Bölüm özeti okumak için tıklayınız.

Masum 31. bölüm kanal 7 ekranlarında 22 Nisan Çarşamba günü saat 16:10 da gelecek. Bu nedenle kendi fragmanı eklenene kadar yazının sonunda sizleri masum son bölüm fragmanı bekliyor olacak.

=> Masum 32 Bölüm Özeti okumak için tıklayınız.

Masum 31 Bölüm Özeti

Koki ve Hental eve dönerler. Her yerin karanlık olmasını şaşkınlık içinde karşılarken, Hental ortamı çok sever. Bu sırada Gopi Kincal’e valizi sorsa da Kincal adam yerine koymaz Gopi’yi.

Masum dizisi 31. bölüm

Koki neden karanlık olduğunu ve niçin ışıkları açmadıklarını Raşi ve Gopi’ye sorar. Raşi da yalan çok. Hemen uyduruverir. Bu sırada Kincal de Umang ile kaçmayı planladığı için valizi hazır bir şekilde odasında beklemektedir.

Umang gelir ve Kincal’in valizini görünce şaşırır. Aslında Umang’ın hesabında Kincal’i kaçırmak yoktur. Tam da bu sırada tören için Kincal’in eksikliğini fark eden Koki hemen odasına doğru gider.

Kokila’nın geldiğini anlayan Kincal hemen odasındaki mumları söndürüp Umang’ın kaçmasını ister. Koki ayağa çarpıp düşünce sinirden bağırır. Tüm bu olanları uzaktan Gopi görür. Kincal de Umang’ı Gopi’nin gördüğünü anlar.

Masum 22 Nisan Çarşamba Özeti

Kokila hemen ışıkları açın der. Gopi, Raşi ve Kokila hemen elektrik panosunun yanına giderler. Raşi elektrik gelip gelmediğini bilmeyerek korkarak kaldırır. Işıklar yanınca, Raşi’nin ağzında şu sözler dökülür.

Oh! elektrikler gelmiş!

Kokila hemen bu lafın arkasının araştırsa da Raşi yalan üstüne yalan söyleyip Koki’yi kandırır. Akşam olduğunda elektrik faturasını ödeyen adam iş yerinde bayanın unuttuğu çantayı getirdim der. Kapıyı açan Cigar size kim gelmişti diye sorunca, görevli “şuradaki kadın” diyerek Raşi’yi işaret eder.

Kısaca Raşi yalan söylediği gün yüzüne çıkarken, Raşi’nin bu yalanını bilerek saklayan Gopi de suçlu görülür ev halkı tarafından.

Kokika önce elektrik faturasını ödemekle yükümlü olan ve evin anahtarı teslim edilen Raşi’ye kızar. Sonra ise devamlı Raşi’nin hatalarını kapatan Gopi’yi bu konuda ikaz etmesine rağmen kendisini dinlemediği için dini ritüelden ve ev işlerinden uzaklaştırdığını ve bir hafta boyunca törenlerde yer almama cezası verir.

Bu ceza Raşi için pek de umurunda olmasa da Gopi yine kardeşi sandığı cadı Raşi’yi koruduğu için yine zarar gören kendisi oldu.

22 Nisan Çarşamba Masum 31. bölüm

Ertesi gün Koki’den ceza alan Gopi mutsuz bir  şekilde güne başlar. Koki’nin cezası akıllanmayan ve her defasında kardeşi Raşi’yi koruyan Gopi’ye olduğu için Gopi’nin tüm işleri de Raşi’ye kalır. Tören haftasında olduğunu ve meş’alenin sönmemesi gerektiğini açıklayıp sabaha kadar bu meş’ale yanması gerektiğini söyler

Raşi zaten Gopi’nin yapması gereken işleri de yaptığı için dayanamaz ve uyuya kalır. Gopi de odasında çıktığında ateşin sönmek üzere olduğunu görüp tekrar yakmaya çalıştığı an da Koki’nin cezası aklına gelir ve bu durumdan vaz geçer. Raşi’yi uyandırmaya çalışır.

Raşi’nin hiç kalkmaya niyeti olmadığını anlayınca, meşalenin devamlı yanması için içine yağ ekler. Sabaha kadarda meşalenin sönmemesi için nöbet tutar. Sabah da Koki ve Hental’e gözükmez. Koki sabaha kadar uyumadığını zannettiği Raşi’ye çok şaşırır. Çünkü; gene pot kıracağını düşünmüştür.

Masum 31. bölüm -21 Nisan Çarşamba

Ertesi gün Cigar resmi törenlerde dans gösterisinde komşusunun alaycı konuşmasına sinir oldur. Eve gelip Raşi’ye dansı öğretmeye çalışır. Bu sırada Gopi de oradadır. Gopi’ye de öğrettiği sırada Koki gelip herkese kızar. Bir kaç saat sonra Urmila sürpriz bir şekilde eve gelir.

22 Nisan Çarşamba Masum 31 Bölüm Fragmanı (TR)

Şu an Masum 31. bölüm yayınlanmadığı için en son verilen masum son bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

Masum 31 Bölüm Fragmanı (Hindistan)

Masum 31 bölüm daha önce Hindistan’da yayınlandığı için bu bölüme ait olan Hintçe fragman hemen alt kısıma eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu